Тимошенко назвала главные шаги по преодолению топливного кризиса

Юлія Тимошенко назвала головні кроки для подолання паливної кризиСейчас нарушены все системы обеспечения людей горючим, и как следствие – непомерно высокие цены, спекуляции, продажи по безналичным счетам, абсолютное отсутствие нормальной поставки на АЗС.

Но топливный кризис реально преодолеть в сжатые сроки.

О причинах возникновения топливного кризиса, а также необходимых шагах для его преодоления  рассказала в эфире «Единых новостей» лидер «Батькивщины» Юлия Тимошенко, передает сегодня пресс-служба партии.

За її словами, саме з початком повномасштабної війни рф проти України виникло декілька важливих факторів, які вплинули на забезпечення пальним.

Когда исчезнут очереди на АЗС. Названы сроки стабилизации ситуации с бензином

«Завдяки тому, що у нас було власне виробництво, і ми брали досить дешевий бензин та пальне з Білорусі, у нас завжди були ціни нижчі, ніж в Європі.

Однак зараз робота Кременчуцького нафтопереробного заводу зруйнована.

Водночас наші нафтобази, які мали певний запас дешевого пального, також піддалися атаці ворога, і тому втратили можливість забезпечити наші АЗС», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона переконана, що на сьогодні в України немає іншого джерела забезпечення дизельним пальним, бензином, скрапленим газом, ніж завозити його з Європи.

Приміром, у Польщі середня ціна на дизельне пальне та бензин на заправках приблизно 50 гривень, тож коли його будуть завозити до нас, то дешевшої ціни не буде.

Лідерка «Батьківщини» також назвала декілька важливих кроків, які потрібно зробити, щоб подолати паливну кризу.

«Для постачання пального мусять бути зняті всі обмеження по конвертації.

Крім того, нам треба докласти всіх зусиль для розблокування портів, тим паче про це вже говорять ключові Західні країни та ООН.

загрузка...

Також треба негайно зняти обмеження по ціні.

Згодом ціна потроху нормалізується, і буде не вище, ніж в Польщі.

А ще потрібно усунути будь-які монополії на постачання пального з Європи.

Треба дати можливість навіть найдрібнішим постачальникам везти з усіх можливих джерел сюди пальне, і таким чином робити диверсифікацію на ринку», – вважає Юлія Тимошенко.

На украинских автозаправках снова дефицит бензина: тому есть три причины — эксперт


загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

загрузка...