После эфира Шустера о Вагнергейте у Зеленского есть только два выхода: плохой и очень плохой — политтехнолог

Возможно, это изображение (1 человек и текст «вагнергейт»)Как непросто сейчас президенту. Что теперь делать дальше после вчерашнего эфира Шустра? После публикации расследования Bellingcat?После сотен других сюжетов, комментариев, интервью с участниками и экспертами в телеэфирах, в ютубе, в интернете о том, что произошло со спецоперацией по попытке украинских спецслужб захватить российских военных преступников? О его роли в Вагнергейте, о роли его офиса и его окружении в этом деле?

Эти злободневные вопросы поставил около часа назад в Фейсбке известный политтехнолог и политический эксперт Сергей Гадай.

В тему;

Христо Грозев обвинил высшее руководство Украины в преступлении

В ОП сидит «крот»: люди во властных кабинетах сливают информацию врагу — Бурба

Президент Украины оказался предателем — нардеп

Тепер у нього лише два виходи.

Перший: продовжувати брехати, вдавати, що він вчинив мудро, що в його оточенні немає зрадників І намагатися закрити «Свободу Слова» Шустера. Влаштувати пресинг розвідників-організаторів цієї спецоперації, які дозволили зробити публічні заяви, що розкривають деталі цієї справи. Тиснути на журналістів, ЗМІ, експертів та інших критиків. Сподіватися що саме розсосется. Потеревенять і забудуть.

І це початок кінця. Це проходили всі, хто приходив до кабінетів на Банковій і закінчували позором і народною ненавістю. У найкращому варіанті — це шлях до загальної зневаги українців. Трусів, брехунів, дурнів та зрадників – не люблять. Про гірше і думати не хочеться

Другий варіант. Прилюдно визнати свою помилку. Визнати, що його дії, відсутність у нього політичної волі, його некомпетентність, його дурість, а можливо, і боягузтво призвели до зради, створили загрозу національним інтересам.

За один день поголовно звільнити з посад, усіх причетних до провалу захоплення терористів. Почати з Єрмака. Відправити під домашній арешт Руслана Демченка, до подальшого слідства.

У відставку та під розслідування — всіх тих, хто йому радив відкласти цю спецоперацію тоді, коли для успішного її завершення залишався один крок. Усіх, хто не запобіг його дзвінку Лукашенку. Тих хто можливо дезінформував його про цю операцію.

Повернути на свою посаду звільненого Бурбу, та всіх, хто був звільнений з розвідки. Забезпечити їм посилену охорону та вжити посилених заходів захисту для кожного, хто був причетний до її розробки та проведення. Доручити цій команді виявлення у його оточенні, у вищих ешелонах влади зрадників та агентів країни агресора. І розпочати масштабну зачистку.

загрузка...

Настав час Зеленському усвідомити, що наполегливість у своїй некомпетентності небезпечна не лише для нього, для його політичної кар’єри, для його благополучного майбутнього, а й для державності України.

Але сьогодні настав дуже непростий час не лише для президента. Тепер непростий вибір постає перед усіма, хто сьогодні в одній команді з президентом. Перед членами партії «Слуга Народу». Перед депутатами монобільшості у Раді. Перед членами уряду. Перед тими, хто прийшов до влади разом із Зеленським.

Відтепер вони змушені вирішити: хто вони? Патріоти цієї країни, справжні політики та державники що недаремно перебувають на своїх посадах, які у разі якщо президент не вчинить так, як і має вчинити справжній президент, змушені будуть виходити з партії, виходити з фракції зелених, здавати депутатські мандати, писати заяви про відставку, робити публічні заяви про свою не згоду з тим, що вище керівництво країни — зрадники національних і державних інтересів. Тим самим демонструючи президенту та його оточенню, що вони не готові покривати його зраду чи некомпетентність, не готові брехати суспільству про те, що державної зради не було. Не готові приєднатися до компанії відмивання його та всіх мешканців Банкової від того, що сталося.

Або вони статисти, які згодні змивати в унітаз свою репутацію разом з репутацією ЗЕ, що відлітає туди. Не проти записати свої імена на сторінки історію як ганебні і такі які заслуговують позору, та зневаги.

Непростий вибір. Брехати невеликій кількості людей можливо. Постійно брехати всім майже неможливо. Але обманювати себе — це просто бридко.


загрузка...

Комментарии 4

  • Зеблюдок будет молчать и дальше шкодить по мелочам,а в так званом монобольшинстве случайный сброд пришедший для заработка и никаким патриотизмом там и не пахнет

  • Бесперспективный Зе, это ясно было с первого дня. В воюющей стране президент косит от армии, прячется от военкомата. Мог ли бы такой перец стать президентом в Израиле, например, где и женщины проходят военную службу? Срыв операции по вагнеровцам можно расценивать по разному. Кто-то назовет мудрым решением, кто-то предательством ближнего круга соратников, но в любом случае здесь главный мотив — боязнь принимать тяжелые решения, персональная трусость Зеленского, отсутствие яиц. А вот увольнение разведчиков, ну это уже такой позор, такое пренебрежение судьбами элитных воинов, которые армия, да и большинство народа ему не простят.

  • А йому що ??? Тільки перший ! Весь час БРЕШЕ , починаючи зі стадіону ….

  • Зерроурка под коксом было, и вот война — Ермак выполнял обязоности презедента таки вспомним на какой день оно обратилось к Зерроду!!!? 22 июня 1941 года Россия напала на Украину. Тот факт, что Зеррод не обратился к народу немедленно после начала войны, сразу вызвал у некоторых недоумение. Выступление по радио Председателя Государственного Комитета Обороны В. Зеррода 3 июля 1941 года. «Товарищи! Граждане! Братья и сёстры! Бойцы нашей армии и флота! К вам обращаюсь я, друзья мои!». Далее Зеррозэк рассказывает о тяжёлом положении на фронте, о занятых врагом областях, бомбардировках городов; он констатирует: «Над нашей Родиной нависла серьёзная опасность». Он отвергает «непобедимость» российско-фашистской армии, при этом приводя в пример поражения армий Наполеона и Вильгельма II (о Наполеоне говорил и Ермак). Неудачи первых дней войны объясняются выгодным положением российской армии. Зеррод отрицает то, что заключение пакта о ненападении было ошибкой — оно помогло обеспечить полтора года мира, посмотрев ему глаза в глаза!!!

загрузка...