Тимошенко ткунала носом зе-власть в ее слоган про «конец эпохи бедности». Видео

Юлія Тимошенко: Гроші від МВФ мають піти на субсидії«Батькивщина» зарегистрировала отдельный законопроект, призванный направить полученные от МВФ средства на компенсации людям, которые не смогут справиться с запланированным властью повышением тарифов вдвое (укр.).

Об этом сообщила сегодня лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко во время выступления с трибуны Верховной Рады, передает сегодня пресс-служба партии.

«Ми сьогодні зареєстрували законопроєкт про те, щоб отримані від МВФ гроші віддати на субсидії. Ми хочемо, щоб цей закон підписало максимум депутатів, нам треба негайно його ухвалити, тому що після початку опалювального періоду і в країні, і в кожній родині буде колапс. Або в цій залі почнуть думати про людей, або ця Верховна Рада нікому не потрібна!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона закликала депутатів об’єднатися навколо ініціативи «Батьківщини» та підтримати українські родини, надавши їм необхідні субсидії, а також винести на розгляд й ухвалити законопроєкт №4680, який скеровує дешевий газ вітчизняного видобутку на потреби людей, що дозволить не підвищувати, а навпаки – знизити тарифи в кілька разів.

«Я хочу повернути правлячу команду до слогана «кінець епохи бідності»: або ви це зробите, або невідомо навіщо були всі ці перегони. Для того, щоб «побороти» епоху бідності, цієї осені приблизно в 1,5-2 рази підвищують тарифи на тепло, гарячу воду, на газ. Це означатиме, що 80% родин будуть зовсім не платоспроможними. Це розвал енергетичної системи України і фінансів нашої держави», – переконана лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, під час Погоджувальної ради Юлія Тимошенко представила лідерам фракцій план зниження тарифів і збільшення субсидій та закликала об’єднатися довкола найболючіших для людей питань. Також лідер партії вимагає від уряду відзвітувати щодо майбутніх тарифів і субсидій – «щоб люди почули, що їх очікує».

3-минутное видео —

* * *

Ранее сегодня Юлия Тимошенко представила план по снижению тарифов и увеличению субсидий.


загрузка...

Комментарии 7

 • «… направить полученные от МВФ средства на компенсации людям, которые не смогут справиться с запланированным властью повышением тарифов вдвое (укр.).»
  Это временное решение и если власть соизволит не на «будивныцтво.» Пала система обеспечения и «соединения сосудов.» Отсрочка на некое время и не более, а завтра, после? Все случится чудесным образом? Нет. Внесистемность — порождает внесистемную динамику и процессы. «Взад» уже не вернуться, нового пока не просматривается. Еще можно «ехать» на своем — внутреннем, но это же запретная тема?

  • Тимошенко ткунала носом зе-власть в ее слоган про «конец эпохи бедности»-план дня выполнен!

   Второе за день прямое подтягивание сползающих штанов Воны.

   Ни дня без строчки…

   Ничего личного- просто бизнес.

 • А еще недавно о «ширке» с зеленью в Раде мечтали!

  • Ото ж! и Януковичем не брезговала, но знающие люди ему подсказали!
   Ох не досидела баба, не досидела…

загрузка...