Лерос назвал, кто состряпал скандальное видео

Инновационное развития экономики. Зеленский создал рабочую группу: кто вошел - новости Украины, - LIGA.netПо горячим следам удалось выяснить обстоятельства и найти заказчиков сфабрикованного видео (укр.).

Об этом сообщил полчаса назад в Фейсбуке нардеп Гео Лерос.

По гарячих слідах мені вдалося з’ясувати обставини і знайти замовників сфабрикованого відео. Розкажу вам чесно хто це зробив, бо я не має стосунку до цих злочинів, я не підпалював своє авто!

На мою думку (висловлюючись юридичною мовою), це відео зроблене в кабінеті у пана Столара. Не спішіть жбурляти в мене за це каміння, зараз все поясню.

Ще у 2016 році Кличко мене познайомив зі Столаром, як зі своїм гаманцем, з метою фінансування столичних арт проектів. Після цього відбулось декілька зустрічей у його офісі, це було задовго до мого депутатства.

Нардеп Лерос обвинил Зе-власть в грязной кампании по его дискредитации

За його підтримки були реалізовані ряд проектів: один мурал; він був одним із тих, хто допоміг випустити книгу «Київ стріт арт» (дивіться фото книги, де він вказаний як меценат); також я випустив фільм «На життя старше», де він протитрований у кінці фільму, як меценат (дивіться мій пост 2018 року, де я відкрито про це написав).

Зустрічі відбувались у його офісі.

Мені було відомо, що пан Столар веде відеозапис всіх зустрічей у своєму кабінеті, але те, як він їх використовує стало дійсно «сюрпризом».

Учора мені підтвердили, що Зеленський погодив Єрмаку повернути Столара «смотрящим» у столицю.

Столар, Єрмак та Павлюк є бенефіціарами політичних та медіа проектів, але головний проект пана Столара — це київська годівниця, і саме Єрмак повертає його у «велику гру».

Щоб підштовхнути Зеленського до дії, Столар приніс підступний план, він опублікував через помийки змонтовані записи цих зустрічей, в яких він приховав учасників цих зустрічей, включно із собою, та повністю сфальсифікував звук.

Саме цієї вишеньки на торті не вистачало Столару, щоб отримати своє — контроль над столицею.

загрузка...

У вас не виникало питання, чому на відео приховані й інші люди? Бо тема розмови була геть інша, це раз!

По-друге, це монтаж декількох епізодів у різні роки!

По-третє, фрагмент з передачею грошей відбувається при великій кількості свідків, тому що це не є злочином чи секретом, це було до того як я став депутатом, саме у такий спосіб київська влада виділяла кошти на підтримку мистецьких проектів. Це був вибір Кличка як фінансувати та через кого.

Четверте, всіх окрім мене на цьому відео замазали і приховали, не чути хто і про що зі мною говорить, які питання мені задають і на які теми. На мою думку, це сам Столар записував розмови в своєму кабінеті багато років, і Столар злив ці записи і змонтував, щоб мене дискредитувати заради Зеленського та Єрмака.

П’яте, я тепер не виключаю, що сам Столар міг підпалити мені авто, цю версію має перевірити слідство!

Не стану приховувати, що мав декілька зустрічей із ним під час депутатства, де він передав мені матеріли, пов’язані з корупцією в Києві.

«Паразиты»: Банковая выдавливает людей Столара из столичных потоков, Кличко — в теме, все — в доле

Столар и Кличко нещадно грабят Киев — нардеп

Але за це я не мав перед ним жодного зобов’язання. На жаль, такою інформацією часто володіють непорядні люди, тому іноді доводилось зустрічатись і з «такими». Як приклад, нагадаю вам, як мені з СБУ передали копію «комп’ютера Комарницького», на якому було безліч пов’язаних зі Столаром матеріалів (де він був позначений як «в.м.»). Тоді я передав цю інформацію до НАБУ, а також її опублікував в повному обсязі. Ніякої індульгенції він ніколи не мав.

Передавав інформацію Столар особисто у себе в офісі, але без жодних фінансових стосунків чи зобов’язань з моєї сторони. Тому спроба прив’язати події 2016-18 років до 2020 року є маніпуляцією!

Також я публічно називав його «смотрящим» за Києвом, яким він був до приходу Зеленського, це беззаперечний факт.(дивіться пост)

Я маю правило не здавати інформаторів, але його дії не залишають мені вибору. Тому я заявляю, що Столар був одним із моїх джерел інформації.

Без його матеріалів ми б не дізнались:

— про «діяльність» керівництва Служби безпеки України, у тому числі «смотрящих» Баканова;

— про те, як кум Єрмака Тищенко носив коробки з баблом в офіс президента;

Ми б не побачили:

— відео фальсифікації виборів на окрузі депутата Терентьєва для Кличка;

— матеріали корупції Кличка та його оточення.

Звісно, у Столара був мотив, але матеріали були перевірені, я вважав своїм обов’язком їх публікувати.

Спілкування з такими людьми завжди несе великий ризик, але в даному випадку цей ризик був виправданий метою, яку я поставив.

Прошу правоохоронні органи допитати пана Столара та вилучити оригінали цих записів, які підтвердять всі написані тут слова!


загрузка...

Комментарии 4

 • «…відео зроблене в кабінеті у пана Столара. Ще у 2016 році Кличко мене познайомив зі Столаром, як зі своїм гаманцем»…Вопрос к Леросу — А при чем здесь нынешняя власть?

  • при том, что смонтированными записями воспользовалась именно сегодняшняя власть.

 • Мамарима, она же кретинка Олюшка, ты продолжаешь читать только заголовки и отдельные фразы? Ну кто тебе даст ответ, тупой кошелке, на твои дебильные вопросы? Господи, иди на кухню, ради Бога, не нервируй здешнюю публику.
  Честное слово, до этой кретинки я даже не представлял, что такие убого-дремучие встречаются. В жизни мне постоянно встречаются интеллигентные женщины, не все образованные, но чтобы ТАКИЕ…
  Боже-Боже, из какой семьи вышло это наше прЫзЫдентское убожество.. Не удивительно, что его избегают лидеры всех стран. А заодно стали презирать и мудрый нарид Украины за его выбор.
  Теперь охлос оправдываются: его ж никто не знал! Сидело в бункере, вместо него ходил на шоу Разумков, а потом нате, вот он я — ловите меня, буду делать, что мне взбредет в голову.

  • Т., таких олюшек пруд пруди, гойское стадо с интеллектом совковой лопаты.Эту же чушку под любым ником видно.По стилю изложения и направлению мыслей-один в один мадам Мендэль.

загрузка...