Семенченко: чемпион мира по брехне — не пропаганда Путина или Геббельса, а СБУ

Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении)Так нагло врать за деньги плательщиков налогов — это надо уметь (укр.)…

Этот пост написал в Фейсбуке около часа назад бывший парламентарий и комбат Семен Семенченко.

Чемпіоном світу з брехні для мене завжди була пропаганда РФ (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18). На другому місці — пропаганда Гебельса. Але нещодавно я зрозумів, що помилявся.

На суді я ознайомився з так званими «оперативними довідками» ГУ СБУ в Києві, якими обгрунтовують необхідність мого повторного, безальтернативного арешту.

В тему — “Полный беспредел власти!” Семенченко прокомментировал решение суда вернуть его в СИЗО СБУ

Пропоную ознайомиться з витримками:

«… стало відомо, що Семенченко перебуваючи в ІТТ СБУ, під час побачень з дружиною Наталією передає останній рукописні вказівки щодо проведення заходів по приховуванню доказів протиправної діяльності…»

В цьому абзаці «прекрасно всё».

Що таке побачення в ізоляторі СБУ? Це кімната 8 кв. Метрів, в якій стоїть стіл, три стільця. За ними сидять ті, у кого побачення, а в 2 метрах від них сидить співробітник відділу забезпечення досудового слідства СБУ та в притул дивиться та слухає, щоб не було чогось забороненого. В кутку під стелею — відеокамера, яка усе записує. Коли мене виводять на побачення, то обшукують і жодних «рукописних вказівок» винести нереально.

Для чого так нахабно брехати? Це — стиль роботи нащадків Берії та Сєрова. Інтелект, докази? Ні, не чули. І так зійде.

Далі — більше:

«Музика Наталя під прикриттям проведення тренінгів для дружин та матерів учасників АТО» відвідала Запорізьку та Донецьку область, де за оперативною інформацією провела ряд зустрічей (для очищення чатів в месенджерах, де є інформація про протиправну діяльність Семенченка С.І.)». З цією метою, Музика Н.О. також запланувала провести ряд зустрічей в Миколаївській та Херсонській областях».

Такий дрімучий совок в 20-х роках XXI століття.

загрузка...

Невже при бажанні важко зробити те саме, просто написавши в месенджер, щоб хтось, щось «почистив» і нікуди не їздити? Для чого організовувати тренінги для прикриття абсолютно непотрібних поїздок?

Хіба що тільки для того, щоб «захопитися ультранаціоналістичними ідеями та культивування переваги арійської раси»?

Це риторичні питання. Тому що СБУ дійсно потребує реформування. Але реформувати потрібно не структуру та процедуру, а в першу чергу — моральні якості їх співробітників. Тому що так нахабно брехати за гроші платників податків — це треба вміти. Тому що культивувати на 8 році війни за Незалежність такий дрімучий совок — це усвідомлено допомагати рашці. ❌

В тему — Семен Семенченко: «Вам не стыдно?!»

І можливо після моральної реформи, ми побачимо не роботу НКВД «під прикриттям» логотипа СБУ, а справжню українську спецслужбу. ?￰゚ヌᆭ ?￰゚ヌᆭ ?￰゚ヌᆭ

***

Фото от Семена Семенченко

 


загрузка...
загрузка...