Мой прогноз четко сбывается: власть хочет уничтожить добровольческое движение — Семенченко

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Враг уже в нашем доме… Если уберут свободных людей, то населением управлять будет гораздо легче. Как и безнаказанно драть Украины на куски, не отрываясь от внимательных глаз северного соседа (укр.)…

Такое предупреждение огласил полчаса назад в Фейсбуке экс-комбат и бывший парламентарий Семен Семенченко, который сейчас снова сидит в СИЗО СБУ:

“Полный беспредел власти!” Семенченко прокомментировал решение суда вернуть его в СИЗО СБУ

Семенченко: чемпион мира по брехне — не пропаганда Путина или Геббельса, а СБУ

Останні події з арештом добровольців в Харківській області «за рекет» доказуть, що мій прогноз чітко збувається. Знову СБУ, яка «розслідує» непрофільну статтю («рекет» — це поліцейська стаття). Знову безальтернативний арешт і знову незрозумілі аудіозаписи по усім ЗМІ.

Далі буде більше.

На перший час ветеранське керівництво буде вважати, що з ними домовляються. А далі по витоптаній доріжці поїде і саме керівництво, яке до останнього буде вважати, що вони якісь «інші», ніж ті, на кому вже випробували цей сценарій, який має назву — «дискредитація та знищення добровольчого руху».

Зовсім вже підконтрольних «пупсів» (які давно вже «на повідку», «за медаль», «за путівку») не беремо до уваги.

Єдиний варіант, щоб зірвати цей сценарій — зрозуміти, що Україна у нас одна і захищати її окрім вільних людей (які йшли добровольцями) нікому.

А якщо приберуть вільних людей, то населенням керувати буде набагато легше. Як і безкарно дерти Україну на шматки, не відриваючись від уважних очей північного сусіда.

Тому досить гавкати один на одного, ображатися, хто на кого в 2014 неправильно подивився, та об’єднати зусилля.

Усім, хто хоче жити у вільній Україні — можливості для об’єднання ще будуть! Бо жабу не кинули в кип’яток, її повільно варять в молоці. І до кипіння ще є час.

загрузка...

Допоки ми усі разом не піднімемось — до того часу не буде ладу!

Зніміть з себе пиху та зірки слави, бо завтра вже буде пізно — ворог вже в нашому домі.

Слава Україні! ?￰゚ヌᆭ ?￰゚ヌᆭ ?￰゚ヌᆭ

***

Фото из ФБ Семена Семенченко

 


загрузка...

Комментарии 2

  • А вот если бы Сёма заключил мировую с ЮВТ и перешёл бы к ней, то сидел бы себе в Зраде и оттуда всем руководил, а так……мае тэ, що мае.

  • Если бы не добровольческое движение и активисты, то о темных делишках власти никто бы не знал! Барыга продал бы все, снабжал бы Крым электричеством и водой, майдан закончился бы договорняком яныка с кулявлобами подождать до выборов и, вполне возмжно янык остался на второй срок, выиграв «честные» выборы!

загрузка...