История о том, как Семенченко совершил ′′террористический акт′′

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)На данный момент я подозреваемый по ст. 258 (терроризм), ст. 260 (НЗФ), ст. 263 (оружие). Я уже неоднократно заявлял, что фактически мое дело ведется по поручению КГБ Беларуси (укр).

Об это накануне вечером рассказал в Фейсбуке экс-парламентарий и бывший комбат Семен Семенченко.

Оповідь про те як Семенченко «терористичний акт» вчинив …

В даний момент я підозрюваний за ст. 258 (тероризм), ст. 260 (НЗФ), ст. 263 (зброя). Я вже не одноразово заявляв, що фактично моя справа ведеться за дорученням КГБ Білорусі. http://surl.li/accrg

Тепер давайте подивимося, а в чому конкретно мене звинувачують «на загал». І, при детальному розгляді, дуже здивуємось.

7 липня 2019 року російський пропагандист Кисельов повідомив про проведення телемосту «Давайте поговорим» між телеканалами «NewsOne» та «Россия». В цей день нардеп Семенченко публікує пост в FB з закликом до РНБО та президента відмінити телеміст, «інакше реагувати знову доведеться Народу».

Слідство вважає це «політичною позицією терориста». А вимога до влади, з наступним пострілом — «спроба вплинути на прийняття рішень органами влади».

Для цього я, начебто, «залучив члена свого НЗФ» В. Боровика, який начебто і стріляв. Доказами моєї вини є показання В. Боровика, а також (по білінгу мобільного телефону) слідство «встановило», що я, начебто, їздив туди «на розвідку». Сам постріл був 13.07.2019. До того ж, в прес-релізі СБУ громадськості показали чорно-білі картинки, де невідомий велосипедист проїжджає біля телеканалу 112. Громадськість здивував велосипедист та те, що на камері на протязі 2 років зберіглось відео.

А тепер 10 пунктів, які доводять що це — грубо сфабрикований фейк:

Пункт 1. Телеканал «112» не проводив телеміст «Давайте поговорим». Його планував провести телеканал «NewsOne»

http://surl.li/accoy

Пункт 2. Телеміст не був призначений на 13.07.2019 (на день вибуху, як стверджує слідство). Він був призначений на 12.07.2019. Стріляти по ньому через добу для того щоб його «не провели» не було ніякого сенсу.

Семенченко предложил воскресный детектив об украинских друзьях Путина и Лукашенко

загрузка...

Пункт 3. Далі-більше. Стріляти в «112» не було сенсу ні 12.07.2019, ні 13.07, тому що 08.07.2019 було відкрито кримінальну справу за статтею державна зрада і телеміст був відмінений. Ще раз, який планувався не на «112», а на «NewsOne» http://surl.li/accpe

Пункт 4. В показах «стрілець» (В. Боровик) «плутається». За його словами я, начебто, «попросив його вчинити теракт ще в кінці травня». А на розвідку (за його словами) виїхав 15.06.2019. Однак про проведення цього телемосту оголосили тільки 07.07.2019. Баба Ванга може бачити майбутнє за 40 і, відповідно, 22 дні до самої події, я — не маю такої можливості.

Пункт 5. Жодної «розвідки» (у іншого телеканалу і за 22 дні до того як було тільки оголошено про проведення телемосту) я не проводив. Білінг номерів визначив, що я був в радіусі 1,5 км від точки. Це — центр міста. Що ж ще може робити народний депутат в центрі Києва? Ну тільки «розвідку» проводити… Перший заступник голови комітету національної безпеки та оборони … і ще взяв з собою мобільний телефон, ну-ну.

Пункт 6. А чи був взагалі «теракт»? До 29.04.2021 цю справу розслідувало Шевченківське управління Нацполіції за ст. 294 (хуліганство). 29.04.2021 (коли я вже цілий місяць сидів в камері) СБУ перекваліфікувало справу на ст. 258 (тероризм). Виконавець за висновком експертизи СБУ «мав великий досвід ведення бойових дій». Однак, «терорист» Боровик ніде не воював, не ніс службу та є звичайним «уголовником» без кваліфікації.

Пункт 7. Яке відношення «терорист» має до СБУ? Боровик за версією СБУ не тільки терорист. Він ще, начебто, закопував зброю біля табору ветеранів. Він ще «зізнався» що був «членом НЗФ», однак він звільнений від кримінальної відповідальності за цими статтями і спокійного гуляє на свободі. Але не тільки. Йому СБУ передало «на відповідальне зберігання» речові докази його теракту.

Я серйозно. Машину, яку терорист «хотів підірвати» та велосипед (з якого терорист стріляв з гранатомету в центрі Києва) — передали на відповідальне зберігання самому терористу. Постанова про визнання речовими доказами. Протокол обшуку в Боровика. Рішення про передачу на «відповідальне зберігання доказів» Боровику.

Семенченко назвал себя спецагентом украинской разведки по Беларуси, которого «слили» по приказу Ермака или Зеленского

Пункт 8. Ніякого «відеозапису з місця подій» — немає. Чорно-біле фото та відео в повідомленні прес-служби СБУ про «розкриття теракту» — відтворення подій (слідчі дії) вже з 2021 року. Про це громадськості звичайно не сказали.

Пункт 9. Встановити чи цей велосипед брав участь в «теракті» 2019 року, згідно висновку трасологічної експертизи, не вдалось можливим.

Пункт 10. А чи був взагалі «хлопчик»? Свідків, що там був цей «терорист» немає, окрім двох. Один збирав «закладки с наркотой» (так і написано в показах) і, начебто, бачив людину яка їхала на велосипеді (але не впізнає). І друга — дівчина самого «стрілка» В. Боровика, яка «збирала вночі пляшки у дворі» ( не жартую) та бачила, що «стрілок» кудись вночі, начебто, виходив з дому. Згадала через 2 роки

В завершенні хочеться додати, що жодних доказів моєї причетності до цього «теракту», окрім слів «відповідального зберігача речових доказів СБУ», не представлено.

І на основі ось цього, на всю країну мене назвали винним у «вчинені теракту». І дуже дивно, що жодне ЗМІ не провело власного розслідування. Стосовно інших звинувачень — вони ще більш смішні.

Але в одиночній камері ізолятора не до сміху. Як буде не до сміху будь-якому громадянину України, на якого покаже пальцем провокатор СБУ. Про інші «злочини» в наступних публікаціях, яких буде ціла серія.

Ще більш цікава. Особливо враховуючи те, що мій «потерпілий» (В. Медведчук) сидить в своєму розкішному палаці та сміється над своїм «домашнім арештом». А я знову незаконно перебуваю в одиночці ІТТ СБУ і стає абсолютно зрозуміло, хто для теперішньої влади кум, товариш і брат.


загрузка...

Комментарии 2

загрузка...