Голодающего в СИЗО Семенченко госпитализировали. Праздники он провел под капельницами

Возможно, это изображение (1 человек)Тридцатилетие Украинской Независимости началось с обыска в камере. Искали продукты. Сухари, печенье, возможно потерянное яблоко. Искали стесняясь и краснея. Сначала открыли двери ′′кормушки′′ и спросили, ′′нет ли чего-то запрещеного?». Потом зашели и быстро осмотрели камеру (укр.).

Об этом рассказал полчаса назад в Фейсбуке экс-нардеп и бывший комбат Семен Семенченко.

Тридцята річниця Української Незалежності в мене почалась з обшуку в камері. Шукали продукти. Сухарі, печиво, можливо загублене яблуко. Шукали соромлячись та червоніючи. Спочатку відкрили «кормушку» в дверях та запитали «чи немає чогось забороненого?». Потім зайшли та швидко оглянули камеру.

Семенченко в СИЗО объявил голодовку

29 липня почав голодування, 21 серпня написав офіційну заяву та оголосив безстроково. А обшуки в камері після цього — це святе. Так прийнято в ізоляторі СБУ під час голодування. Перший раз обшук провели в суботу, одразу після заяви, другий — вже на саме 30 Річчя, як раз після мого повернення з кардіореанімації. Ну а в цьому відділенні Лікарні швидкої допомоги провів і День Прапору, і два дні перед ним.

Госпіталізували в суботу, дві ночі провів слухаючи безупинні стони літніх людей, які зі спецпалати (для критичних хворих) то просили води та повернути їх на бік, то вколоти знеболююче. Вночі стони іноді перебивав храп конвойних хлопців і голосні розмови оперів СБУ в коридорі.

Конвой жив зі мною в самій палаті, а опера набивались в коридорі за палатою, як кільки в банці та були готові відбивати напад моїх спільників, або попереджати мою можливу втечу. Два дні супер активності, перевірка вікон, запасних виходів-входів, обмін раціями з конвоєм, а потім цілі періоди довгої відсутності. Перезміни, якісь проблеми з графіком, запізнення та сварки. Дуже цікаво було спостерігати за маскуванням.

Опера всі одягнуті «під троєщинських пацанів», у всіх усе різне: то панамки, то шорти, або штани зі шльопанцями. Але одна демаскуюча ознака перекреслювала усі намагання — у кожного з них маленька сумка на грудях. Згадалась історична передача про окупації СРСР Західної України в 40-х роках.

Мой прогноз четко сбывается: власть хочет уничтожить добровольческое движение — Семенченко

Однією з причин швидкого розкриття усіх квартир та явок НКВД підпіллям ОУН було те, що з будівлі комендатури всі офіцери виходили в цивільних капелюхах та плащах, а ще в однакових військових чоботах. Ось і ці сумочки викликали посмішку та дозволяли хоч якось скрасити перерви між крапельницями.

В День Прапору розтягнув в палаті прапори. Один — прапор України (повісив на водопровідну трубу над ліжком), на батареї за ліжком розтягнув прапор батальйону «Донбас» з пікіруючим соколом. Стало якось святковіше.

За ці 2 дні крики та стони в «критичній палаті» зупинились і на великому балконі кардіореанімації один за одним змінились 2 каталки з накритими ковдрою тілами. В черговий раз звернув увагу на втомлено-буденну атмосферу, але в той же час дуже сердечну роботу лікарів та медсестр. Загалом, широка та рясна ти на людей хороших, українська земле, порядку тільки в тобі немає…

Підремонтували мені серце, підняли рівень цукру та повернули назад в свою одиночну камеру ізолятора СБУ. Там дописав ще одну главу своєї книги (тепер думаю де її видати), подивився фільм про взяття «Евересту» та пройшов свою норму в 20 000 кроків. Йде 31 рік української Незалежності. Завтра покаже, яким саме він буде.

загрузка...

Фото Семенченко из Фейсбука.


загрузка...

Комментарии 5

  • Не твой почитатель Семен. Но держись. Виноват, докажут — получишь. Не виноват — они получат от тебя, не упусти если так. В целом? Вор? Должен сидеть в тюрьме! Свободный и со своими мыслями — как Деточкин. Как еще человека подбодрить? Не быть безликим и н6езпричастным. Наша страна и люди — наши. Всякие. Но наши.

  • Причём тут вор, вы хотя бы знаете за что его упаковали? Что за пиздёшь полудетский со смехуёчками? Порошавки ублюдочные опять повылазили. От же ш дебилы, м-ля.

    • Дети или люди нашего времени? Есть везде, всюды, на любом кантиненте — эзопов языг! А за что его упаковали? Так «вор» или «деточкин?» А еще Раисю побороть хотим, хотят, можем, могут… (Эзоп.)

  • дивуюсь байдужості і безмозглості лохів України, яку комбат захищав від ворогів

  • Неважно какой он человек. Важен БЕСПРЕДЕЛ который творят эти…

загрузка...