“Полный беспредел власти!” Семенченко прокомментировал решение суда вернуть его в СИЗО СБУ

Возможно, это изображение (1 человек, стоит, в помещении и текст «новий 3 холодног онь»)Нас боится власть. Поэтому перед жаркой осенью — приземляют меня в тюрьме. Что ж, мне есть много что сказать. Скажу главное — хрен вы меня сломаете! И бежать я не буду! Это — моя страна, за которую я боролся на Майдане и на фронте, пока все мои обвинители сидели в кустах, или ждали прихода «русского мира». Бежать будут они (укр.).

Об этом написал сегодня в Фейсбуке экс-нардеп Семен Семенченко.

Я — знову за гратами!

Знову одиночна камера ізолятору СБУ, змінився лише номер камери. Адвокати звертали увагу на незаконність скарги СБУ і чекали чесного рішення суду. Дружина була спокійна. Я ж навпаки — зібрав та взяв з собою в суд 2 сумки з «джентельменським набором» арештанта.

Суддя ухвалював рішення в нарадчій кімнаті 5 (❗️ ) годин. І усі 5 годин з ним «працювали» СБУ, прокурори та офіс президента.

Ми рахували, що ці 5 годин він пише повне рішення, а він вийшов та прочитав декілька речень. «Тримання під вартою» і навіть не в СІЗО (як це передбачає закон і де є можливість спілкування з іншими людьми), а одиночна камера ізолятора СБУ, 10 метрів квадратних яка просвічується сонцем настільки, що плавиться навіть мозок.

Суддя ухвалив рішення, я обійняв дружину та почекав, поки звільниться зал. Хлопці та дівчата, які прийшли на суд, довго не хотіли відпускати мене, і конвой не міг пройти до зали.

Рішення колишнього Луганського судді Вишняка — повне свавілля влади. За 12 днів домашнього арешту, які я провів вдома з сім’єю, умови тримання під домашнім арештом — не порушувались жодного разу. Не спілкувався зі свідками, з’являвся на допити та в суд, а мій будинок був оточений цілодобовим кільцем оперативників СБУ.

Вони сиділи в машинах, ходили по двоє, сиділи на дитячих майданчиках, не вистачало лише патрулів на конях. Але в суді вони розповіли казку, що мене, начебто, бояться свідки, а я точно ось-ось втечу. ?

Але мене бояться не свідки. Нас боїться влада. Тому перед спекотною осінню — приземляють мене в тюрмі. Що ж, мені є багато що сказати. Скажу головне — хрін ви мене зламаєте! І тікати я не буду! Це — моя країна, за яку я боровся на Майдані та на фронті, поки усі мої обвинитилі сиділи в кущах, або чекали приходу «русского мира». Тікати будуть вони.

В тему:

Семенченко: в руководстве Украины совершено предательство. Видео

Семенченко назвал себя спецагентом украинской разведки по Беларуси, которого «слили» по приказу Ермака или Зеленского

загрузка...

Тому моїй сім‘ї та побратимам, яких засмути мій арешт, хочу сказати — не переживайте. Це — не надовго. І уся ця братва (яка зараз скинула маски) — при владі ненадовго.

Зараз усім нам потрібно об‘єднати зусилля. Ветеранам, волонтерам та активним, вільним людям. Забути усе, що нас розділяло усі ці роки. Тому що зупинити рух України до Путіна окрім нас — нікому❗️ ❗️ ❗️

Нехай те, що відбувається зі мною, стане ще одним показником, що часу для об‘єднання, боротьби та перемоги у всіх нас не так вже й багато. Але він є.

Давайте використаємо його на користь України. Інакше в камерах поряд зі мною, ще багато місця.

Слава Україні! ?￰゚ヌᆭ ?￰゚ヌᆭ ?￰゚ヌᆭ

***

Фото из Фейсбука Семена Семенченко

 


загрузка...

Комментарии 7

 • Понятно что путин и клоун заодно. Цель уничтожение независимой Украины. А по сему так называемый ,,президент,, и его кодла ВРАГИ УКРАИНЫ !!!

 • Главное не дать этим сукам сдрыснуть из страны. И судью этого лишить пенсии и всех прочих тварей.

 • Должен быть Украинский трибунал по всем этим тварям, которые грабили страну 30 лет. А кто спрятался за бугром, то привезти мразюку в дипломатическом чемодане и посадить в бочку с дерьмом и пока не сдаст всё наворованное, то пусть и сдохнет в том дерьме.

 • Да Семён — это тебе урок как связываться с «нашей» властью! Кинут похлеще кацапов!
  Права Тимошенко что главная война у нас с властью которая действует заодно с Хуйлом!
  И кстати боюсь Семён что эта история надолго! — но как бы там нибыло скорейшего освобождения тебе из ГБешных лап!

 • У каждого трусливого президента своя «Тимошенко».
  Очко играет. Ни стыда ни совести.
  Молчим и дальше, как раньше молчали при Яныке, при Барыге.

 • Что, Сёма, до тебя наверное только через тюрягу дойдёт, что лучше иметь дела с людоедами острова Борнео, чем с жидами не важно с какого острова—ОНИ ВЕЗДЕ ГНИДЫ И ПРЕСТУПНИКИ.

 • «окрім нас — нікому» — золотые слова, при работе на врага всего якобы государственного механизма офшорных собственников Украины

загрузка...