Зеленский и олигархи объявили войну украинскому народу — Тягнибок

https://img.pravda.com/images/doc/d/d/dd5912d-0.jpgЭто такая борьба с олигархами? Забрать последнее у тех, кто пашет, и отдать все олигархам (укр.)?..

Данный текст разместил сегодня в блоге «УП» глава ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Щодо нового податкового законопроекту N5600, зініційованого прем’єром Шмигалем.

В тему — Саакашвили в пух и прах раскритиковал налоговый законопроект от власти

Назва красива: «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»…

У ЗМІ цей законопроект вже назвали «антиахметівським». Через що?

Цим законом збираються підвищити розмір ренти на видобуток залізної руди і запровадити акцизний податок на «зелену електроенергію». А монополістом в обох оцих галузях є якраз Ахметов.

Влада піариться цим як може. І дійсно. Глянеш – ніби й хороший закон, хороші речі зробити хочуть. А влізеш глибше у документ – і все стає зрозуміло.

Податки Ахметову підвищують на копійки. А за цією ширмою, як вони часто це роблять, ховають злочинні речі.

В тему — Власть проталкивает в Раде чрезвычайно вредный для экономики налоговый закон — эксперт

Пояснюю, в чому суть.

Головні зміни, які запроваджує цей законопроект Шмигаля – стосуються аж ніяк не Ахметова. Йому це все компенсується. Сторицею. За рахунок грабіжницьких підвищень тарифів на електрику, зокрема. Головні зміни стосуються ШИРОКОГО КОЛА ПРОСТИХ УКРАЇНЦІВ. Тобто більші податки здиратимуть не з олігарха, як воно мало би бути, а із нас з вами!

Яким чином?

загрузка...

Перше – нерухомість.

Цим законопроектом влада хоче обкласти купівлю вторинного житла додатковим ПДВ завбільшки у 20%. ПДВ і так враховується при першому продажі квартири, а з цим законом, якщо ви будете купувати квартиру з рук – кожного разу буде нараховуватись ще +20%. Тобто та квартира, яка першому покупцю коштувала 40 тисяч доларів – другому буде коштувати 48, третьому – 58, четвертому – 70 і так далі.

А до цього всього, влада ще й хоче збільшити податок на продаж третього та наступного об’єктів за рік- із 5 до 18%!

Кажуть, нібито таким чином будуть «боротися зі спекуляціями великих забудовників»… Але ж ви розумієте, що реально забудовники просто збільшать ціну житла для покупців на цих 20% як мінімум. Все.

І якщо досі купити квартиру пересічному громадянину було непросто, то в таких умовах – вже майже неможливо. Українців в Україні стане ще менше. Бо молодь вже навіть не буде думати, а просто виїжджатиме за кордон при першій можливості.

Друге – земля.

Цим законопроектом влада хоче знизити «поріг» розміру земельної ділянки, продаючи врожай з якої потрібно сплачувати податки. Наразі цей поріг становить 2 гектари (тобто, продаючи врожай з більших ділянок зараз потрібно платити податок 18% з отриманих таким чином доходів).

Законопроєктом цей «поріг» знижують до 0,5 гектара. Тобто знову-таки: платити більші податки змушують не олігархів-латифундистів, а малих фермерів і простих селян! І навіть це не верх цинізму. Податок за землю треба платити, навіть якщо ви на ній не вирощуєте абсолютно НІЧОГО і не маєте з неї НІЯКОГО прибутку!

В тему — Налог на убыток, новый налог на землю, НДС на недвижимость и уничтожение ФОПов: законопроект Кабмина

І що виходить у сухому залишку?

Це така боротьба з олігархами? Забрати останнє у тих, хто гарує, й віддати все олігархам?

Що ж вимагає «Свобода».

Відмовитись від цих грабіжницьких змін. А натомість – здійснити дві конкретні реформи.

Перше. Негайно поставити на голосування свободівський Антиолігархічний пакет докоронних перетворень.

Це вже давно готові, написані і зареєстровані у Верховній Раді законопроекти про демонополізацію, деолігархізацію, деофшоризацію, справедливу земельну реформу та інші. Вони здатні раз і назавжди знищити олігархію як явище. І швидко наповнити бюджет великими коштами.

Не треба наново видумувати велосипед з хитрим приводом. Усе придумали до вас 8 років тому. І чітко виклали у вигляді законопроектів Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Не крутіть задом, чергові «деолігархізатори». Просто візьміть і проголосуйте.

Друге. Розробити новий Податковий кодекс, спрямований на розвиток середнього класу. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки».

Саме така система давним давно успішно діє в усьому цивілізованому світі. Яскравий приклад – Франція. Там найбідніших держава звільняє від сплати податку на прибуток, середній рівень доходів обкладається ставкою у 5,5%. А далі ставка поступово збільшується – до 30%, 41% і 45%. А для мільйонерів знаєте, яка ставка? Сядьте, якщо стоїте. 75%!

От оце – і є те «збалансування бюджетних надходжень», яке зараз нібито намагається «здійснити» українська влада. Отак і має бути в Україні.

 


загрузка...

Комментарии 6

 • Но, где ты был раньше?!

  В кармане у Бени сидел ?

 • Кто бы вякал? Тягнибошка, сынуля главного тренера СССР? Ню, ню….

 • Когда Махницкий от Тягнывсрака был Генпрокурором 7 лет назад и выпускал за границу всю банду Бандюковича, то Оно сидело тихо и не вякало, потому что капало бабло от откатов. А тут от кормушки оторвали, бедного, так голосочек подал. А то, что Семенченко прессуют уже который месяц, так ослеп и ничего не видит, националист сраный. Воровать умеет, а работать для народа—А ЗАЧЕМ?

  •  

   кстате дрыщ , ой како невдобно случилось !!! ,

   что Семенченко прессуют уже который месяц ,

   твая  ШАЛАВА  ТОЖЕ  НЕ-ВИ-ДИТ

    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

загрузка...