Взбесившиеся порохоботы накинулись на известного социолога

https://oko.cn.ua/wp-content/uploads/2018/08/%D1%81%D0%BE%D1%8E%D0%B7-%D0%BC%D0%B5%D1%87%D0%B0_720.jpg

Ты — или «гордый патриот», который прославляет Гетьмана, или тебя обольют говном. Все. Третьего не дано. Середины нет. Зефир «Рошен» или говно (укр.)…

Такие оценки высказал в Фейсбуке политолог Петр Олещук.

Там відомий соціолог Головаха дуже сильно «розчарував» порохоботів. Бо насмілився мати свою власну думку і спиратися на факти, а не пропагандистську маячню. Це все, звісно, страшні гріхи, яким не може бути виправдання.

В тему — Касьянов: подлые порохоботы вредят Украине похлеще концертов Зеленского и происков Медведчука

Але цікаве інше. Ще недавно ті ж порохоботи «захищали» Головаху від Богуцької, і тоді вони писали про нього як про видатного соціолога.

Тепер же нардеп від ЄС виклав у себе на сторінці текст із критикою інтерв’ю Головахи, і понеслося. Портал у пекло знову відкрився. Радісні фанати у коментарях наршеті нам усе пояснили.

Головаха — маразматичний совок, що страждає на деменцію і алкоголізм, але він ще і агент Кремля та Банкової, що працює ще від часів СРСР на КДБ. Ну це так — лише коротка підбірка.

Мені таке незмінно подобається. Ну ок. Хтось щось сказав, що вас не влаштовує. Ви можете просто сказати, що вам не подобається і автор — не правий? Культурні люди роблять саме так. Ще вони вступають у полеміку. Пояснюють власну позицію. Доводять її.

Тим більше, що мова все ж про знакову величину української науки. Подобається це комусь, або не подобається.

Але ні. Немає середини. Ти або «гордий патріот», який славить Гетьмана, або тебе обіллють гівном. Все. Третього не дано. Середини немає. Зефір «Рошен» або гівно.

В тему — Все что хорошо — благодаря Порошенко, все что плохо — из-за Зеленского, — порохоботы

І це, до речі, є прекрасним підтвердженням тези того ж Головахи з інтерв’ю: «Порошенко ніколи не був гнучким і це було його помилкою».

загрузка...

 


загрузка...

Комментарии 3

загрузка...