Абсурд и профанация — Тимошенко оценила закон Зеленского об олигархах

https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/apm8714-1250x550.jpg?i=77583Этот закон — это фактически легализация олигархии, он лишь имитирует борьбу с ними. Это унизительное шоу было устроено для того, чтобы отвлечь внимание Украинская от действительно серьезных изменений, которые происходят в стране (укр.).

Об этом заявила сегодня на брифинге лидер «Батькивщины» Юлия Тимошенко, сообщает пресс-служба партиию

«Замість реальних справ та ефективного управління країною, створюються інформаційні приводи, які не мають на меті щось змінювати в державі на краще.

Сьогодні у парламенті проголосували так званий закон «проти олігархії».

У Верховній Раді всі знають, що більше половини фракції «Слуга народу» сформовано олігархією, що є безліч інших груп, які також представляють олігархічні інтереси. Для них на стільки був «страшний» цей антиолігархічний закон, що вони дружно за нього проголосували», – зауважила Юлія Тимошенко.

img

За її словами, цей документ було внесено до парламенту, щоб створити інформаційний привід для вищого керівництва держави, адже в ньому не міститься жодних важелів, які б обмежували владу олігархії в країні.

«Їм не загрожує ні кримінальне покарання, ні демонополізації їхнього бізнесу, ні повернення нелегальної власності в державу. Ні антимонопольних кроків, ні кроків по деофшоризації – все буде продовжуватися.

Вони зараз демонстрували це принизливе шоу, щоб відволікти увагу українців.

Зараз влада збирається в півтора рази підвищити ціну на тепло, суттєво подорожчає електроенергія. Цими грошима вони будуть «годувати» олігархів.  

Сьогодні вони запускають для олігархів продаж сільськогосподарської землі.

Вони підвищують ціни для людей на все, а на цьому «живляться» олігархи. Я такого абсурду і приниження не бачила ніколи!» – обурилася лідер «Батьківщини».

Вона повідомила, що команда «Батьківщини» подала альтернативний законопроєкт, покликаний реально боротися з олігархами.

загрузка...

img

«Наша команда подала сильний альтернативний законопроєкт про демонополізацію, деофшоризацію, про нормальну податкову систему, в якій неможливо ухилятися від сплати податків. Це реальні антиолігархічні кроки.

А те, що було сьогодні ухвалено, множить на нуль всі спроби і всі цілі по наведенню ладу в економіці.

І тому я прошу людей розбиратися в цьому, розрізняти ці речі і не ловитися на ці інформаційні гачки», – резюмувала Юлія Тимошенко.

«Батькивщина» зарегистрировала альтернативный Зе-туфте законопроект по олигархам

2-минутное видео —

 

Другие сегодняшние заявления Юлии Тимошенко в Раде:

Мы не дадим распродать землю! — Тимошенко. Видео

Тимошенко: подлая Зе-власть уничтожает средний класс новыми поборами. Фоторепортаж

 


загрузка...

Комментарии 1

  • У ЮВТ всё прекрасно! И лицо, и прикид тоже( в смысле-обмундирование), и речи хлёсткие, кромсающие!!! Впрочем, как и в 2004-ом, перед катанием на коньках, вместо работы! А потом — срочно нужна «жесткая вертикаль власти», и ,
    сдрасте Виктор Фёдорич- ПроФФесор!!!!

загрузка...