Порошенко на публику — пламенный патриот, а реально — гнусный предатель, — Гайдай

https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/194515779_10225017655049458_7737778527231336108_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wEuTX_1XN3EAX8j4R9r&_nc_oc=AQnEvqGp6HkB-S2-U7bU1JXivi9M6rEut4Fikc2f2wittBFh3CbFf9mqV_vWgPgOmhA&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=e9e4efcceeb23c25a20f563ba35de6c7&oe=60DA09A6Надо признать, что Порошенко был или очень слабым, или неразумным президентом, или коварным предателем (укр.).

Свои соображения на этот счет изложил менее часа назад в Фейсбуке известный политтехнолог Сергей Гайдай, реагируя на все новые «пленки Медведчука» (включая вчерашнюю), в которых высвечиваются также предательские деяния экс-президента Порошенко:

Новые пленки показали потрясающий масштаб сговора Порошенко с Кремлем — политолог

Опубликованы новые «пленки Медведчука» о возвращении контроля над «трубой» с помощью Порошенко

Медведчук с ведома Порошенко договаривался о закупке угля у боевиков – Bihus.Info

Що таке логіка?

Це коли треба визнати, що Порошенко був або надзвичайно слабким, чи нерозумним президентом, або підступним зрадником.

Або він нічого в країні не контролював: не знав, які перемовини вів Медведчук з Кремлем і з колоборантами з «ДНР» і «ЛНР», хоча всі його розмови писала СБУ.

Не знав, як кум Путіна рейдернув українську трубу і заробляв на транзиті нафтопродуктів.

Як він налагодив свій бізнес на постачанні вугілля з окупованих терріторій, коли на фронті гинули українські бійці.

Не знав, що керована їм СБУ возить мільйони «кеша» бойовикам у Донецьк.

Або знав і нічого не міг заподіяти? Не вистачало рішучості і політичної волі?

Був безсилий униможливити захоплення украінских телеканалів і перетворення їх у російські пропагандистські медіа майданчики?

загрузка...

І значить, Зеленській виявився значно сильнішим президентом у справі захисту національних і державних інтересів і в справі боротьби з агентом Кремля Медведчуком?

Якщо ні — тоді Порошенко все знав, все це відбувалося за його згодою і навіть під його контролем і патронатом.

І що тоді виходить? На публику він брехав про те що він справжній патріот, а за лаштунками був державним зрадником?

Чуетє цей скрегіт? Це скрежещуть шестерні у мізках порохоботів і членів секти «сивочолого», бо не взмозі подолати цю дилему.

Чуете цей свист — це виходить пара через вуха з їх голів, коли вони шукають свої особливі пояснення цім фактам…

***

Фото от Сергея Гайдая

Стоит уточнить: о том, что Порошенко — предатель Украины и союзник Путина, всем думающим людям (и читающим нормальные издания — например, «Экономику от Пророка») было понятно еще в бытность его президентом:

Порошенко предал Украину — российский политик

Президент Порошенко предал идеалы Майдана, а Кремль добился своего в Украине — Frankfurter Allgemeine Zeitung

Порошенко — союзник Кремля! Какие еще нужны доказательства?

 


загрузка...

Комментарии 6

 • не говоріть дурні русбко-український конфлікт — це узгоджені дії українських і руських євреїв, які благословили західні, з метою зачитстки територій під майбутній хазар0-юдеський каганат…

  Самі судіть, адже висловлювання лоліти говорять самі за себе і нічим не відрізняються від висловлювань шеломова (путіна), калантарова (лаврова) ет К…:

  «Зміни відбуваються або швидко, або ніколи. Люди або відчувають їх за лічені місяці, за перший, другий, третій рік – або вони запевняються, що змін чекати не варто… І це значить, що тут ніхто нічого змінювати не збирається – бо для них це не вигідно. І нам нічого не залишається, як вимагати змін негайно – тут і тепер. П. ПОРОШЕНКО, жовтень 2013 р., Івано-Франківськ, TEDex» https://i.imgur.com/zDN4xDs.png
  «Мы получили в наследство в 2014 году смертельно больную экономику страны», — заявил Порошенко, работавший в 2012 году министром экономического развития в правительстве Азарова и Председателем совета Национального банка в 2007-2012 годах.
  — Цинічні бандери… бандити, в мілітарній формі зі зброєю в руках. Грабували українців, таємно вбивали їх, убивали їх…
  — Українська окупація тимчасова, ми обов’язково обєднаємося…
  — Ніхто навіть не знає підступності українського режиму краще ніж ми…
  — Радісне свято «Дня соборності» буде для українців з гірким присмаком доти, доки чобіт українського окупанта топче нашу українську землю…
  — «де тобі ще, бдь, реформ не вистачає?»

 • Удивительно, что этого борова до сих пор вспоминают. Кому он нахуй нужен?
  Ну, ладно, напомню. То, что Петя-кнур был и остается сообщником у Путина, это знают все. Но кнурый, кроме всего прочего, еще и феноменально тупой придурок с мини-мозгом под толстыми слоями сала.
  Глядя на выступления этого жирного имбицила, возникало впечатление, что Петя-свин вот-вот станет на роликовые коньки и поедет прямо ебальником в стену.

 • Удивительно, что гайдай не прилепил Микаэла…

 • поскольку Министр оборони нагородив Юрия Вілкула медаллю «за сприяння збройним силам України» за вчасно висловлені ним слова підбадьорення бійців АТО: «Это вы подожгли Донбасс, вы захватили все. Это вы сепаратисты, а мы тут держим удар»
  (https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-nastupni-hivi-i-motorola-merezhu-oburylo-nahorodzhennia-vilkula-medalliu-ministra-oborony-378024.html) то лолите и юному бомбардировщику должны однозначно дать по герою Украины, ну как евреям героям — защитникам Украины…., благодаря которым враг был остановлен…. Посколько на все, что способны украинцы — это убивать из-зависти еврев…

 • А почему молчат за жида Турчинова. который сдал украинский Крым жидам России??? Смерть ему!

загрузка...