Семенченко: СБУ сливала КГБ Лукашенко белорусских патриотов, посещавших Украину

Возможно, это изображение (1 человек и текст «i CENSOR.NET семенченко в суде: "мы собирались обучать белорусских оппозиционеров для помощи главному...»)Стало известно, что за белорусскими патриотами в Украине велось наблюдение, их телефонные переговоры — прослушивались (укр.)…

Об этом рассказал сегодня в Фейсбуке экс-иардеп и бывший комбат Семен Семенченко, который сейчас пребывает в СИЗО СБУ.

Ось і закінчилась чергове місячне блокування моєї сторінки і я знову можу говорити. Знову в ефірах говорять про Білорусь і всі дивуються. Іноді ще й не розуміють. Чому в Білорусі люди не беруть в руки зброю і не боряться з кровавим режимом Путіна-Лукашенко? Чому хоча б не створюють загони самооборони? Невже вони гірші за українців?

А ось вона правда…

В жовтні — листопаді 2020 року, коли протести були в активній фазі і ми бачили в телеграм каналі Nexta десятки тисяч людей на вулицях Мінська, в Україну один за одним прибували білоруські патріоти. В тому числі до Києва приїхали Микола Автухович та Артур Папок.

Автухович багато років відсидів в білоруських в’язницях. Він єдиний з відомих білоруських дисидентів заявив про те, що мирні акції нічого не дадуть проти кривавого режиму Лукашенко-Путіна. І публічно закликав до спротиву. На насилля — відповідати насиллям. Захищати жінок та дітей! Він був готовий пройти той шлях, який пройшли українці в 2014 році. Від самооборони Майдану до добровольчих батальйонів.

І білоруські патріоти звернулись до українських майданівців та добровольців. Щоб з ними поділились досвідом, щоб отримати навички боротьби, щоб було куди вивезти та розмістити сім’ї, щоб скоординувати дії з українцями, якщо за Білоруським Майданом почнеться російська агресія. Це не була лише допомога громадськості. В зв’язку з високою важливістю питання для нашої національної безпеки, дану роботу повністю відслідковувало Головне Управління Розвідки Міністерства оборони України.

Однак по приїзду стало відомо, що за білоруськими патріотами в Україні велось спостереження, їх телефонні переговори — прослуховувались. І мова зараз не тільки про групу Миколи Автуховича, але і про інші групи білоруських патріотів, які шукали допомоги та підтримки в українській державі.

Результат не заставив на себе довго очікувати. 28 жовтня, недалеко від кордону з Україною КГБ Білорусі затримало так звану групу Ігоря Оленевича. В складі групі — Дубовський, Романов, Резанович. Усе це — білоруські опозиціонери, які багато років відсиділи в білоруських в’язницях. Сам Ігор Оленевич був засуджений в 2010 за спробу підпалу посольства РФ в Мінську.

Буквально через декілька днів, 8 грудня — наступний провал! Затримані Микола Автухович та його група спротиву: Артур Папок, Ірина Харачкіна, Сергій та Павло Резанович, Любов Резанович, Ірина та Антон Мальхер, Галина Дербиш, Володимир Гундер, Ольга Майорова.

Обидві групи отримали звинувачення в перевезені зброї та вибухівки з України, а також в тероризмі.

8 та 9 лютого державний канал Лукашенко «ОНТ» опублікував 2 серії документального фільму «Тротил Протеста» https://www.youtube.com/watch?v=dDdx4csUkhw&t=233s. В ньому мене і мого колишнього бійця батальйону, Дмитра Палойко (білоруса за національністю) звинувати в постачанні зброї та вибухівки Автуховичу та організації нелегального переходу кордону.

15 лютого 2021 року КГБ Білорусі додав в список терористів 17 людей.

загрузка...

24 лютого з КГБ РБ надходить «доручення про надання правової допомоги по кримінальній справі №20125030489» в якому вимагають допитати мене.

24 березня, рівно через місяць СБУ проводить «спецоперацію по ПВК Семенченка-Шевченка».

В тему:

Сенсация! Семенченко арестован по приказу Ермака с целью угодить Лукашенко

Приплыли. Дело против Семенченко ведется по запросу КГБ Беларуси. Документ

Два дні керівництво ГУР МО намагається пояснити, що я виконував важливу роботу в якості конфіденційного співробітника https://censor.net/…/semenchenko_v_sude_my_sobiralis…

Однак 26 березня суддя Печерського суду Константінова, відправляє мене в одиночну камеру ізолятору СБУ.

Рівно через 2 місяці ми заявимо про відвід цій судді. Бо саме їй знову передадуть мою справу для нового продовження термінів арешту. «Зовсім випадково», звичайно ж…

Аргументи для відводу судді — в 2014 році ця суддя видавала дозволили на обшуки майданівців. А «героїня Instagram», яка нещодавно прогриміла на всю Україну (молода дівчина яка захищала Басту, для якої українці — бидло) рідна донька судді Константінової). Відвід відмінили і вона повторно відправила мене в одиночну камеру ще на 2 місяці.

І за ці 2 місяці єдиний допит? який у мене був — за дорученням КГБ Білорусі, який провів слідчий СБУ. Питання так поставлені, що я маю надати їм усі дані по обставинам перебування групи Автуховича в Україні, розкрити об’єми прикриття, прізвища та телефони офіцерів та конфіденційних співробітників ГУР МО, тобто фактично дати документальну базу для засудження білоруських патріотів за статей — тероризм.

В квітні Путін, в посланні федеральній раді ні слова не сказав про Україну. Зате значну частину своєї промови — про начебто спроби державного перевороту проти Лукашенко. ФСБ РФ (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18) одразу ж заявили про участь в цьому «українських націоналістів».

Після отримання до ст. 260 (НЗФ), друга підозра — «тероризм», я зрозумів, хто ці «українські націоналісти». Це будемо ми. Звичайно ще докинуть і економічних «негероїчних статей». А доказувати будуть так само як і в Білорусі — залякуючи людей «тяжкими статтями», змушуючи йти на «співробітництво» та «угоду». Заливаючи мене потоками бруду по ТВ та Інтернету.

І це і є відповідь на питання — де ті герої-білоруси, які утворять свої самооборони, та добробати, які стануть в один рад з українцями проти російської агресії. Вони — в тюрьмі.

Скоро знову, під надуманими причинами заблокують мій FB. З вівторка заборонили побачення з дружиною, але я не один. Зі мною ті українці, які мене підтримують. Душею зі мною — білоруські патріоти в тюрмах Лукашенко. В такій ж камері сидить зараз в ізоляторі КГБ командир першого білоруського добробата «Пагона», «білоруський терорист» Микола Автухович. І нехай він знає, що командир батальйону «Донбас», «український терорист» Семен Семенченко також знаходиться зараз в ізоляторі СБУ України. І нехай знає, що це не український народ зрадив його. Нехай знає, що в нас спільний ворог. Ворог, який ховається за тисячами масок.

9 червня, початок на 11 годину (Соломянська 3а) апеляція по моєму запобіжному заходу. Буду радий бачити тих, кого не зламали, хто не втомився і не зневірився. За чорною смугою, завжди настає біла. Але ми зможемо побачити її тільки, якщо як і в 2014 знову об’єднаємо наші зусилля.

І останнє. Можливо адвокат Миколи Автуховича передасть йому. Я знаю — ти мужньо ведеш себе на допитах, знаю що тебе катують і ти також зараз один в камері. Тебе також зараз поливають брудом як і мене. Не думай, що життя закінчилось, що немає майбутнього. Що в твоєму теперішньому існуванні немає сенсу. Просто ти не береш від життя — ти даєш їй. Показуєш своєму народу приклад мужності та стійкості. А білорусам зараз це треба.

Слава Україні! Живе Беларусь!

 


загрузка...

Комментарии 10

 • Филиал в действии.

 • Так вот где собака порылась…
  Все время после протестов наше (гм) СБУ следило и сдавало Таракану белорусских парней- патриотов, более того, именно за это посадило Семена, а после инцидента со снятием Протасевича наше зеленое Чмо одним из первых выскочило с заявлением по закрытию неба для самолетов Белоруси и нарушению прав человека.
  Как назвать эту лицемерную скотыняку??
  Лишний раз убеждаюсь в говнистости Зе. МамуРиму еще не продал?

 • А кто у нас реформировал СБУ? правильно Парашенка Лолитовна! И передал все дела комуняцким рыгоаналам!
  Сейчас Зерыготина наехал ещё на чеченских воинов воевавших против хуйла и на стороне Украины! У кого-то ещё вопросы есть?

  • Зерыготина наехал на горских жидов,за которых тут же вписался Авдимка Арош. Это их разборки меж собой.

 • А зачем нам эти нахлебники в СБУ? Разогнать к ё.матери, а кого и в буцегарню. Сколько же в Украине развелось продажной, мерзкой падали, жуть…

 • СБУ — зелина простынь во время диареи.
  Все заявления СБУ — художественный свист во время войны, когда гибнут наши пацаны.

 • фсбу -кремлевские подстилки

  • Так что в Крыму, что на Донбасе 99.9% фсбушников перешло на сторону сепаров. Вдобавок ещё и вооружило тварей.

загрузка...