Мы не дадим власти красть 60 млрд грн в год — Тимошенко

https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/apm5366-1250x550.jpg?i=85165

Вместо реальной пенсионной реформы, власти хотят создать дополнительный механизм грабежа украинцев через частные пенсионные фонды. Команда «Батькивщины» остановила очередную властную аферу.

Об этом сообщила лидер «Батькивщины» Юлия Тимошенко в эфире телеканала «НАШ», передала сегодня вечером пресс-служба партии.

«Сьогодні на засіданні соціального комітету Верховної Ради був великий скандал.

За 15 хвилин до початку засідання  було внесено законопроєкт 2683 про так звані «приватні пенсійні фонди».

Цим документом «слуги» вводять додаткові податки: 2% на роботодавця і 2% додатково до подоходного податку на всіх працюючих в Україні. І ці гроші перераховують в приватний пенсійний фонд.

В цьому законі немає жодної згадки ні про контроль, ні про відповідальність, ні про те, як будуть захищені людські гроші», – роз’яснила суть законопроєкту Юлія Тимошенко.

В тему — Зе-власть готовит аферу с пенсионными взносами граждан — Тимошенко. Видео

За її словами, ухвалити цей закон дав пряму вказівку президент, тому на засіданні соціального комітету був присутній представник фракції «Слуга народу», який мав фіксувати, як будуть голосувати депутати.

«І це не зважаючи на наявний висновок антикорупційного комітету, який не рекомендував цей документ до ухвалення через значні корупційні ризики.

Глибину падіння й зухвалості монобільшості важко виміряти.

Голова соціального комітету так і сказала, що «ми зараз цей закон ухвалимо, в залі всі за нього проголосують, тому що є команда президента, а потім антикорупційний комітет своє рішення змінить», – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що світова практика приватних пенсійних фондів передбачає добровільність, а через те, що українці не довіряють подібним структурам, їх хочуть змусити сплачувати свої кошти в ненадійні організації.

загрузка...

В тему — Министр Лазебная снова пугает сокращением пенсий, лоббируя введение накопительной пенсии

«Давайте порахуємо: річний фонд заробітної плати по всій країні приблизно становить 1,5 трильйона гривень. 4% від цієї суми – це буде 60 мільярдів гривень.

Ви можете уявити масштаб корупції, яка відбувається?

Таку суму в рік буде отримувати якийсь приватний пенсійний фонд, який буде збирати податки з усіх працюючих і роботодавців та використовувати ці кошти на свій розсуд», – наголосила лідер «Батьківщини».

Замість правильної пенсійної реформи, яка потрібна українцям, на переконання Юлії Тимошенко, влада фактично вводить додаткові податки і створює собі «ще одну годівницю».

«Ми провалили цей закон, ми не дали їм його ухвалити.

Але на цьому ми не зупинимося – ми обов’язково напишемо заяви про злочин в усі силові структури, і найголовніше – в НАБУ», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

В тему — Рада «завернула» законопроект о вредительских накопительных пенсиях

 


загрузка...

Комментарии 5

 • Ждемс воплей жидокацапской своры.

  • Почти каждую недель в у янкесов скандалы с частными пенс. фондами.Там эти аферы организовывает ТОЛЬКО жи2,и сваливает с наваром в 1-2 ярда в израиловку.А от туда выдачи нет. Гои,просыпайтесь,а то ещё не много, и проснётесь, а голова в тумбочке.

   • 100% пропаганда « русского мира»!

    Каждый день один русский троль ( под разными именами) На этом сайте прет эту грязь на голову читателей.

    Все по методичкам из параши.

    Игнор кацапам.

  • Щас мудило приползет со своими простынями.

 • Мне можно красть, им нельзя!

загрузка...