Украине пора уже выучить все уроки от Путина и ликвидировать этого учителя — Гайдай

https://gordonua.com/img/article/1182/74_tn.jpg?v1454442652Путин не нападет. Это не логично и ему это не выгодно. Обострение отношений с Западом и НАТО, усиление санкций, международная изоляция, клеймо «империи зла» и поток цинковых гробов в города и села РФ. А была ли здоровая логика и геополитическая выгода в аннексии Крыма? Оккупации Донбасса и проекте «Новороссия»? Убийствах оппозиционеров и отравлении и аресте Навального? В «Градах», которые с ростовской области бьют по нашей территории, и в российских солдатах, которые замыкали котлы вокруг Иловайска и Дебальцево? В «Буке», сбившем малазийский Боинг (укр.)?

Такие соображения огласил сегодня в Фейсбуке политтехнлог Сергей Гайдай.

Путін не нападе. Це не логічно і йому це не вигідно. Загострення відносин з Західом і НАТО, посилення санкцій, міжнародна ізоляція, тавро «імперії зла» і потік цинкових трун в міста і села РФ (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18).

А чи була здорова логіка і геополітична вигода в анексії Криму? Окупації Донбасу і проекті «Новоросія»? Вбивствах опозиціонерів і отруєнні та арешті Навального? У «Градах», які з ростовської області луплять по нашій території і в російських солдатах, що замикали котли навколо Іловайська та Дебальцева? У «Буці», що збив малайзійський Боїнг?

Забудьте про логіку і вигоду. У Путіна вони інші. Він живе в своєму власному світі і підпорядковується своїй власній логіці: за ким сила, нахабство, сміливість порушувати загальноприйняте — той і правий. Той і переможець.

В тему:

Эксперт изменил прогноз: Путин таки пойдет широкомасштабной войной на Украину

«Будут меры»: Путину мерещится в Украине новая Сребреница

Потрібно сподіватися на краще, але готуватися до можливої ​​війни по-справжньому.

А ще краще вже вести її на всіх фронтах.

Готувати війська. Бажано не до тієї окопної війні 2014 року, де зустрілися дві радянські армії — мала і велика, а до війни мережацентричної, війні малих автономних бойових груп? обеднаніх единою інформережею проти переважаючого по чисельності супротивника в умовах ворожих тилів і оточення. Війні дронів, безпілотників і ракет малої і середньої дальності.

Терміново створювати тероборону. Проводити навчання. Озброювати населення і готувати для тероборони систему укріпрайонів, схронів і мобільні командні бази і шпиталі

Вже вести війну в інфорпросторі. Запускати пропаганду і контрпропаганду. Ось тут і знадобиться і російська мова…

загрузка...

Давати свободу економіці, підприємництву та місцевому самоврядуванню. Ліквідувати роздутий і малоефективний чиновницький апарат — замінюючи його самоврядуванням громадян і компактними органами влади як в центрі, так і в регіонах. Без соціальної та економічної бази — ми не боєздатні.

Вести війну на дипломатичному фронті. Але не тішити себе ілюзіями про НАТО і про те, що «захід нам допоможе». Допоможе. Якщо зможемо самі перемагати агресора.

Взагалі-то Путін наш найефективніший ментор і вчитель. Демонтажер наших ілюзій і нашої інфантильності.

Він уже виконав з нами багато роботи.

Росія брат і друг?

З агресором завжди можливо домовитися по-людські?

Варто було позбавляти себе ядерної зброї заради якихось обіцянок від сильних світу цього на папері і без гарантій?

Навіщо нам у клуб західної цивілізації, в Євросоюз, в НАТО?

Нам не потрібна армія, ми мирна країна і з нами ніхто не буде воювати?

Навіщо нам воєнпром, виробництво власного озброєння і оборонні технології?

Навіщо нам право на зброю і самооборону?

Навіщо нам змінюваність влади політична конкуренція і демократія?

За останні роки Володимир Володимирович багатьом з нас допоміг знайти відповіді на ці питання. І продовжує допомагати. Настав час нам остаточно знайти всі відповіді на всі питання, вивчити всі уроки. І ліквідувати цього вчителя. Бажано — фізично.

 


загрузка...

Комментарии 3

 • «Украине пора уже выучить все уроки от Путина и ликвидировать этого учителя — Гайдай…»
  Ликвидация Путина — ничего не даст. В РФ — за эти не 30-ть лет выстроена система с учетом практики СССР и современной. Навальный, который такое нисчастио. За правду? За «Чей Крым?» Не бутерброд же? А чего все вокруг верещат о «потерпилом?» Кто знает, что получится дай ему -Навальному власти? Путин в кубе или типо наших украинских — соплей на подтанцовках?
  Дело не ВВП, а в чем то ином и кажется, что и ВВП , а нас самих. А зачем ЕС и НАТО, а зачем… носки, лифчики, трусы, памперсы, экономика, хорошая жизнь … Кто хочет? ТОТ РЕШАЕТ! Кто нет? Ищет причины!

 • бажано ліквідувати хY%ло ,
  но не тому що це в мить змінить рашку. рашку це не змінить .

  бажано ліквідувати хY%ло ,
  тому що воно вбивця та террорист ,
  а злодій , вбивця , террорист за усі його злодіяння
  має бути покараний

  бо непокаране зло повертається ще більшим злом .

 • Когда каждый гражданин Украины Наконец то поймёт эту простую истину-
  Украина помчится вперёд семимильными шагами.

загрузка...