Тимошенко: Зе-власть занимается земельным рейдерством по всей стране. Видео

https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/apm4928-1250x550.jpg?i=55849Распродажа украинской сельскохозяйственной земли проводится против воли народа. Поэтому команда «Батькивщины» вместе с неравнодушными украинуами начали процесс проведения референдума по народной инициативе — чтобы остановить земельную аферу власти и вернуть землю людям (укр.).

Об этом заявила сегодня лидер «Батькивщины» Юлия Тимошенко во время брифинга по результатам заседания Согласительного совета, передает пресс-служба партии.

Розпродаж української сільськогосподарської землі проводиться проти волі народу. Тому команда «Батьківщини» разом з небайдужими українцями розпочали процес проведення референдуму за народною ініціативою – щоб зупинити земельну аферу влади і повернути землю людям.

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами засідання Погоджувальної ради.

«Вже другий сесійний тиждень парламент збирає всіх депутатів, щоб продовжити крадіжку української сільськогосподарської землі, вносячи зміни до Земельного кодексу, якими знімаються будь-які обмеження на її розпродаж.

Владна команда в ручному режимі протягує закони, які дозволяють нівечити українську землю.

По суті по всій Україні розпочався великий процес рейдерського захоплення землі», – повідомила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» розповіла про злочинну схему, жертвами якої стали 425 власників паїв на Київщині.

img

Селяни об’єдналися в кооператив «Новоселицький», закупили техніку і господарювали на землі. Але зароблені ними гроші й навіть зерно з зерносховищ відібрали рейдери, які зареєстрували через «чорного реєстратора» компанію з аналогічною назвою і оформили всі паї й активи на себе.

«За цією злочинною компанією стоїть голова аграрного комітету Верховної Ради Микола Сольський, який в парламенті проштовхує закони про розпродаж землі, і його спільники.

З’ясувалося, що по всій країні рейдери полюють на селянські кооперативи. Таким чином у людей лише ця група зараз забирає щонайменше 300 тисяч гектарів землі.

Тому ці «ділки» чекають, коли з 1 липня почне діяти закон про розпродаж землі, щоб за корупційні кошти викупити цю землю в свою власність», – пояснила Юлія Тимошенко.

загрузка...

В тему:

Тимошенко обвинила Сольского в преступлении против украинского народа. Видео

Богдан и Сольский рейдернули агрофирму и перечислили деньги партии Зеленского. Видео

img

Вона також зазначила, що Міністерство юстиції за зверненням обманутих власників паїв, розглянувши всі обставини справи, анулювало дії «чорного реєстратора», однак зараз у Господарському суді м. Києва розглядається справа про скасування рішення Мін’юсту на користь рейдерів.

Команда «Батьківщини» уважно стежить за ситуацією і докладе всіх зусиль для поновлення справедливості.

«Ось так живе і так рейдерить всю країну чинна влада.

Тому зрозуміло, чому вони протягують закон про продаж землі.

Однак наша команда внесе постанову про звільнення Сольського з посади голови аграрного комітету. Ми звернемось до президента і Кабміну з цього питання і таким чином перевіримо – якщо вони не будуть реагувати, це означатиме, що вони спільники в цій справі.

Також ми зареєструємо постанову про створення ТСК, яка почне розбиратися з усім рейдерством по країні.

Ми будемо разом з людьми боротися і не залишимо без уваги ані рейдерські захоплення, ані інші злочини проти українців», – запевнила лідер «Батьківщини».

img12-минутное видео —

 


загрузка...

Комментарии 11

 • А чем занимается Тимошенко?

  Рвётся к корыту. Любой ценой.
  Именно любой.
  Не брезгует ничем:
  Через олигархов, Кремль …

 • Появился откровенный пиар для Воны.

  День прошёл не зря…

 • Повторю свой коммент не для козломордых и порохоботов:
  ——
  А ну-ка, зелень, расскажите нам, что принятый закон о земле во благо народа Украины.
  Еще не вступил в действие, уже отжимают землю для будущей продажи иностранцам.
  Надо полагать, иностранцы — это китаезы, арабы и израильтяне-крупные латифундисты, которые в свою очередь украинскую землю перепродадут во много раз дороже.
  А китаезы, когда станут хозяевами наших черноземов, так засрут ее удобрениями, что стеклянные огурчики будут хранится до нового урожая. Так как это происходит в рашке. После регулярного употребления такого корма, будете вы сдыхать от рака.
  Поэтому на протесты должны выйти не только селяне, но и горожане. Выйти и снести эту наглую воровскую прости, Господи, власть.

 • Ошибочка писать о арабах — земли уже сейчас находятся в собственности проросийских олигархов и хуйло не позволит им продавать арабам и европейцам, без низкооплачиваемой работы украинцев на собственной земли хуйлу придет трындец.
  А о пересмотре фискальной политики оплаты труда в Украине пока не говорил ни один президент Украины, хотя цены на товары и оплату труда уже давно превзошли европейские.

 • Пані Тимошенко стала відомою криптовалютчицею. Вітаємо з новим статусом паратріотичну нашу. Вклала отримані гроші від Заходу в цей бізнес за кордоном.

  • Шо за хуйню ты тут пишешь? Какая криптовалюта???!!! Тебе, блять, уже нехуй что высрать? Лучше напиши — Тимошенко купила Луну. Тебе больше поверят)))

 • Барыжно-олигархическая система Украины это главная проблема.

  А не фамилии президентов или премьеров.

  Как изменить Систему?
  Это отдельный вопрос.
  Сложный, так как ещё и Путин мешает.
  Но решаемый.

  “Заграница нам поможет» 🙂
  Сша помогли Германии после войны с планом маршала.
  Помогли Японии и Южной Корее.
  Помогут и Украине.

 • Где деньги, Зин?

  Новое видео с историей где, кого, за сколько 🙂

  https://youtu.be/Cid_lkqcaB0

 • Вся, чи не вся ботоферма высралась?

 • Не взяли меня в ширку, буду мстить, и мстя моя страшна…

 • Жалкие потуги «не очень молодой« лошади на финише:

  « Ну, не шмагла!».

загрузка...