«Слуги народа» обратились к власти и народу в связи с угрозой нового вторжения России

https://i.lb.ua/032/23/5db7fecfab93f.jpegЗаявление относительно применения Российской Федерацией угрозы силой Украине (укр.)

Текст этого заявления опубликовала менее часа назад в Фейсбуке нардеп из фракции «Слуга народа» Лиза Богуцкая.

В тему:

Зеленский начал вылазить из теплой ванны, в которую был сознательно погружен Ермаком — Богуцкая

Зеленский пошел по-беспределу с целью навести порядок — Богуцкая

Заява

щодо застосування Російською Федерацією (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18) погрози силою Україні

Ми, народні депутати України – члени парламентської фракції партії «Слуга народу», вважаємо своїм професійним та патріотичним обов’язком висловитися щодо штучно створеної Російською Федерацією напруги вздовж державного кордону України.

Висловлюємо повну підтримку зусиллям Президента України знайти дипломатичне вирішення ситуації та реалістичний спосіб досягнення миру і повернення окупованих територій, а також висловлюємо вдячність міжнародним посередникам за підтримку миролюбних прагнень України.

Принциповість України у відстоюванні національних інтересів за столом переговорів в рамках Тристоронньої контактної групи, виправдана і законна відмова вести переговори з окупаційною адміністрацією Російської Федерації на тимчасово окупованій території ОРДЛО, яка по суті є терористичною організацією, категорична відмова відновити водопостачання в Крим без початку переговорів про статус і повернення цієї окупованої території, міжнародні санкції з огляду на збройну інтервенцію проти України, які завдають відчутного удару не лише по міжнародному престижу Росії, але й здатні у недалекому майбутньому призвести до значного технологічного відставання цієї держави та стримують її економічний розвиток, викликають роздратування і лють російського режиму.

Разом з тим, наперекір будь-якій логіці, моралі та турботі за власний народ російська влада замість зміни згубного для неї зовнішньополітичного курсу, обирає конфронтацію, тиск та залякування. Російська Федерація суттєво загострила відносини з тими державами, об’єднаннями держав та міжнародними організаціями, які традиційно активно та дієво підтримують територіальну цілісність та суверенітет України — ЄС, НАТО та, передовсім, Сполученими Штатами Америки.

Впродовж останніх місяців сумно відома зверхня та зневажлива тональність висловлювань вищих російських посадовців та ЗМІ про Україну перетворилась на справжню мову ненависті. Російські політики та посадовці відверто говорять про намір покласти край українській державності.

Неможливо не помітити, що кампанія інформаційно-психологічного тиску супроводжує масштабні військові приготування – вздовж лінії державного кордону з Україною, на території окупованого Криму та, складається враження, що вже окупованої Білорусі, Росія зосередила і продовжує нарощувати військове угруповання, співставне за чисельністю зі Збройними силами України. При цьому військові з»єднання, системи та озброєння, що масово стягуються до українських кордонів мають відверто наступальний характер для забезпечення одночасного вторгнення по суходолу, морю в повітрі.

загрузка...

Дії Росії становлять екзистенційну загрозу для України.

У ситуації, що склалась, з огляду на висловлене вище, а також беручи до уваги історію взаємин України з Росією, а надто, останні сім років цієї історії, Україна не має іншого вибору, ніж сприймати дії Росії, як реальні приготування до розширення збройної агресії чи масштабної військової провокації проти нашої держави.

Підтримуючи активні дипломатичні зусилля Президента України, спрямовані на забезпечення міжнародної підтримки України та дипломатичного тиску на Російську Федерацію з метою недопущення реалізації найкривавішого та найтрагічнішого сценарію, ми закликаємо українську владу активізувати діяльність, спрямовану на підготовку країни до оборони.

З цією метою пропонуємо невідкладно провести засідання Верховної Ради України за участю Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників спецслужб для обговорення усього комплексу заходів для зміцнення безпеки та оборони нашої держави з огляду на військові приготування Російської Федерації та застосування цією країною погроз силою проти нашої країни.

Закликаємо Президента України Верховного головнокомандувача Збройних сил України:

— розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією;

— внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про територіальну оборону»;

— провести призов резервістів до Збройних Сил України та завчасно розпочати проведення заходів відмобілізування;

— невідкладно звернутися до урядів держав підписантів Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року (Будапештський меморандум) Великобританії та Сполучених Штатів Америки про тимчасове направлення своїх військових контингентів на територію України в якості стримуючого фактору можливої агресії з боку РФ з огляду на порушення Російською Федерацією зобов’язань в рамках Меморандуму утримуватися від загрози силою чи її застосування проти України;

— відповідно до пункту в) статті 3 Закону України «Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України» невідкладно укласти та направити на ратифікацію Верховною Радою України міжнародні угоди з відповідними державами — стратегічними партнерами щодо спрощення порядку допуску на територію України їх військових контингентів;

— звернутися до урядів держав-партнерів по НАТО з пропозиціями:

а) про тимчасове (на період загострення, обумовленого нарощуванням військ (сил) Російської Федерації поблизу кордонів України) розгортання на території нашої держави підрозділів протикорабельних ракет та протиповітряної і протиракетної оборони, а також бойових кораблів в літоральних водах України, з метою стримування можливих агресивних дій Москви з моря та повітря,

б) про термінову військово-технічну допомогу Україні озброєнням та боєприпасами для стримування можливої агресії та забезпечення нагальних потреб оборони України у разі іі здійснення,

в) про тимчасове (на період загострення, обумовленого нарощуванням військ (сил) Російської Федерації поблизу кордонів України) розгортання в Чорному морі спільної операції з патрулювання морських шляхів від протоки Босфор в напрямку чорноморських портів Болгарії, Румунії, України;

— внести на розгляд Верховної Ради України як невідкладні законопроекти щодо відмови від концепції спільного використання з Росією Азовського моря та Керченської протоки, оформлення державного морського кордону та реалізації інших міжнародно-правових заходів в Азовському і Чорному морях та Керченській протоці;

Пропонуємо Кабінету Міністрів України невідкладно:

— розробити та затвердити Комплексний план заміщення продукції та послуг, що імпортуються з Російської Федерації;

— розглянути питання оперативних та стратегічних запасів;

— спільно з державами-партнерами, зокрема, членами ЄС і НАТО опрацювати план невійськового стримування Російської Федерації шляхом запровадження додаткових санкцій та обмежень.

Закликаємо співвітчизників, український бізнес, що проживають і працюють на території Російської Федерації та її держав-сателітів, по можливості завершити свої справи і повернутися в Україну.

Закликаємо громадян України відкласти політичні суперечки та об’єднатися задля забезпечення гарантованої оборони і безпеки Незалежної України!

Слава Україні!

 


загрузка...

Комментарии 16

 • Слава Україні!
  позор слугам народу
  и повне фе кваЗЕпрезиденту

 • Ага. Пунктики там, черточки — призываем, внести, розробити, доповнити… Доповніть. РАЗДЕРИБАНИТЬ и ПОДЕЛИТЬ! Где это все — раніше було, чи было? Кроме? Слава Україні! Якій Україні? Тій самій і саме без «вас» і СЛАВА!
  Що, вже питух в задницу клюет?

 • когда почки начали отваливаться. Раньше некогда было — бабло косили
  А теперь пора к героизму народ призывать? А пока народ воевать будет — думать, куда из этой страны валить?

 • Как всегда: «Добровольцы вперёд!». Но со своими патронами и винтовками.
  А хитрый пингвин в это время робко прячет тело жирное в утёсах. И деньги.

 • Слуг Аферистов и Мошенников.
  Команда ЗЕпредателей.

 • Ой, лучше бы «слуги» этого не делали…
  Вы, смерды, защитите НАШУ земельку, которую мы уже дерибаним, НАШИ схемы, НАШИ украденные у вас активы и ВАШИ тарифы!
  А если вы случайно останетесь живы, потом мы вас потом посадим по тюрьмам.
  А как жеж план Б?

 • А Лизка пусть портянки добровольцам свяжет или вышьет крестиком.

 • Выдать агрессору Зелю, Беню и Ахметыча !!!
  Хотя жидорва и там договорится.

 • И поворачивается такое варнякать и Слуг Урода, у шайки предателей, воров и колаборантов.
  ДА ВЫ ЖЕ КОНЧЕНЫЕ ТВАРИ И ГНУСНЫЕ УРОДЫ, А НЕ СЛУГИ НАРОДА. ВАС ВСЕХ НАДО РАЗВЕСИТЬ НА СТОЛБАХ И РАССТРЕЛЯТЬ ЗА ВОРОВСТВО И МАРОДЁРСТВО.

 • Ну, развесим зелёных, но путлера это не остановит.
  Ему не зеленский нужен , а вся Украина.

  Ты готов выйти с поднятыми руками?

  Или найдёшь хотя бы вилы для дорогих гостей?

 • Эта саранча не нашы слуги, нахуй таких слуг

  • Смотреть не можешь?

   При чем тут « Слуги»? Война на пороге.
   Кацапы прут со всех сторон.
   Украина может быть захвачена.
   А ты не знал?

   • А нахуй слуги? Толку от них? Все равно эти твари ничем не помогут. Только будут вредить. Иметь за спиной уродов которые в любой момент предадут? Зачистить и все тут. Дело одного дня. Ты что думаешь армию против слуг выставлять? В Киеве достаточно роты а на местах взвода.

 • Лиза! Вы, попав в рай, полностью оторвались от реальной жизни. Вы абсолютно не понимаете как и чем живет страна. Вы хотите отправить воевать наших детей? За что? За вашу удавшуюся жизнь? За тех, кому вы служите и кто вас оплачивает конвертами?Это, Лиза, уже не прокатит. Мы с вами в разных мирах. Вы — тот самый поп Гапон! Кстати, свои-то и дети, и деньги уже давно там, где тихо и спокойно.

 • Судя по коментам у нас у границы армия освобождения собралась от власти которая хочет распродать Украину янкам, евреям, арабам и т.д.

загрузка...