Заявление Семена Семенченко из СИЗО СБУ

Возможно, это изображение (1 человек)

Минули шестые сутки, как я пребываю под охраной, согласно решению Печерского суда (укр.)…

Данное сообщение появилось в Фейсбуке экс-нардепа Семена Семенченко около часа назад.

В тему:

Семенченко назвал свой арест провокацией спецслужб России. Видео

Семен Семенченко госпитализирован. К нему не пускают адвокатов

Минула шоста доба, як я перебуваю під охороною, згідно рішення Печерського суду.

В першу ж ніч мене госпіталізували з діагнозом «мерцательная аритмия» в лікарню швидкою допомоги. СБУ відвозила мене до лікарні, вони ж і визначили діагноз. Хлопці в департаменті досудового слідства коректні, кваліфіковані та дисципліновані. Багатьох вже встигли побачити. Пам’ятають і Михаїла Саакашвілі, Генадія Корбана та багатьох інших. Сьогодні виписався і вже в СІЗО СБУ.

В 2016 році у «Гала» вирізали повну банку тромбів, банку з під майонезу, ходить тепер з шрамами на груді. Дякувати Богу, йому дали домашній арешт, а вдома і стіни допомагають. Під домашнім арештом і Ігор Орленко «Соболь», боєць батальйону «Донбас», Сергій Акімович «Акім» та Олександ Новіков «Хамер». Сашу сильно побили при затриманні (саме його фото гуляє в інтернеті з величезними гематомами під очима) і 29 березня він теж потрапив до лікарні.

На п’ятий день я отримав першу передачу, зміг нормально побритись та змінити білизну. Але головне дійшло найцінніше — книги «Історія першої світової війни» та «Історія Франції», тепер є що читати.

Не буду приховувати — сумую за дружиною, дітьми, дуже переживаю за здоров’я мами.

Дав адвокату інформацію по справі, звідки ноги ростуть. Окремо надав інформацію по фейкам які викинули в інтернет, до речі одразу після нашого затримання. «Солдати олігархів» і тому подібне…

Кожній поважаючій себе людині має бути зрозуміло , якщо в «розслідуванні» не має жодного факту, а виключно інтерв’ю, з «підсадними утками», яке виходить одразу після арештів — це скоординовані дії, а не незалежне розслідування.

загрузка...

Хто зацікавлений в цьому — з’ясовуємо, але загальна картина вже вимальовується. Зрозуміло, що в першу чергу це потрібно російській агентурі в Україні, яка й організувала цю провокацію. Про яку наша ветеранська організація рік тому повідомила СБУ, як і про свою діяльність, окремими листами. Сподіваюсь, ми все ж таки зможемо відкрити очі СБУ на увесь цей беспредел.

Президент (на скільки мені відомо) був не в курсі подій. Після таких рішучих та відкритих кроків держави в боротьбі проти Медведчука та проросійських сил, складно повірити в інше. В будь-якому разі, найближчий час усе покаже.

Якщо матиму можливість — буду повідомляти про хід подій через адвокатів та на своїй сторінці FB. Звичайно якщо її знову не заблокують.

Дивний збіг, саме перед арештом на мою сторінку в FB почали масово надходити скарги від ботів і її заблокували на 6 днів, які зовсім «випадково» завершились якраз в день отримання підозри.

Знаю про ту купу лайна, яку на мене вилили «учорашні» друзі, вороги та й просто випадкові персонажі. Знаю про підтримку, яку надали нам люди «без регалій» — прості українці. Дякую тим, з ким доля розвела в різні боки і тим які висловили слова підтримки моїй дружині. Дякую Вам. Як відомо, друзі пізнаються в біді, на 100 % правильно.

В найближчий час очікуйте на нову хвилю лайна, «розслідувань» з трагічною музикою, просто згадайте як це було з усіма попередніми добровольцями… Як їх вчорашні друзі та побратими виявились зрадниками. За гроші, кар’єрний ріст, за бізнес-преференції вони будуть лити бруд та давати брехливі свідчення. Саме їх Вам і будуть показувати по телевізору. А не тих, яких набагато більше. Сміливих, чесних, справжніх патріотів України, їх Вам не покажуть. Але повірте, вони є і їх багато.

В будь-якому разі ми пройдемо усі випробування достойно, як і належить українському добровольцю. Буду закінчувати. Якщо сторінку будуть блокувати — будемо публікувати новини на сторінці дружини, Наталка Музика, або зробимо окрему сторінку.

Усім побратимам, як колишній комбат, наказую — бережіть свою честь, не йдіть на компроміси з совістю, критично сприймайте будь-яку інформацію. Наша совість та честь — наше головне.

Звертаюсь за допомогою, щоб відстояти нашу честь, до усіх Вас хто знає нас, кому допоміг батальйон «Донбас» і я особисто, кого ми брали на поруки, кому допомагали в складний час.

Журналістам. Готові надати усю необхідну інформацію. Питання можна передати через мою дружину — Наталка Музика.

UPD. Цю Інформацію від Семена Семенченко було отримано під час апеляційного засідання 1 квітня. Інформацію опублікувала дружина.

 


загрузка...

Комментарии 8

 • Эх, Семен, Семен. Достойное вроде письмо, кроме одной фразы: президент не в курсе, його рішучі кроки и т.д»
  Слушай Дубинского, он знает: «История о том,.. что царь хороший, бояре плохие — давайте обойдемся без этого. Все решения принимаются единолично, все решения принимаются в одном кабинете и все, что делается в стране делается абсолютно осознано…»
  И да, надеюсь, ты усвоил урок свой агитации за подлого зеленого карлика.

  • Но тимошенница всех спасет, да вошь?

  • А ну, вшивый расскажи, сколько наворовала страя шалашовка?)

  • Согласен. Клоун боится добровольцев, понимает что эти люди прошедшие войну, давшие присягу Украине а не ему лично окажутся передовым отрядомбв час ,,Ч,,.

 • Правильно Степан Хмара сказал: «Гнидна влада». Действитель это так. У власти одни ГНИДЫ. Сборище ГНИД — воровитых, трусливых, подлых.

 • Жиди при владі тому нас знищують,садять та заставляють прививатися якоюсь херовиною від незрозуміло якоїсь херні.Обкрадають та обдирають тарифами нас та жирують за наш кошт.

  • Дефективный, за твой счёт спичек не купишь. Как мне за твой счёт жировать? Хватит строчить, или заробатыаай

 • а сколько раскажи нам паганый троль?а заодно раскажи про цену на газ и свет и на продукты питания и про доллар и про землю и т.д -примитивный ты наш дурачок

загрузка...