Украинцы не должны платить налоги злодеям и коррупционерам

https://glavcom.ua/img/article/6907/39_main.jpg

Не думаю, что Мендель получает «в конверте» меньше, чем 3 тысячи долларов в месяц. Скорее всего, 5. И всякий хлам вроде бывшего советника на общественных началах секретаря СНБОУ Сивохи или птицы-говоруна Арестовича — они также живут не на пособие по безработице. Всем им ежемесячно делаются выплаты «в конвертах» из так называемого «президентского фонда» (укр.).

Такое предположение озвучил сегодня в Фейсбуке известный журналист-криминалист Владимир Бойко.

Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Данило Гетманцев окреслив у інтерв’ю «Главкому» обрії нової економічної політики: мовляв, платоспроможні українці ухиляються від сплати податків і з цим тепер влада буде рішуче боротись.

«Податкова – бідкається Данило Олександрович, – 10 років не бачить більше 5 млн працездатного населення. Тобто за даними податкової вони взагалі не отримують доходи. І при цьому всьому в нас затори у великих містах щоранку із дуже недешевих автомобілів. Це, погодьтеся, свідчить про рівень добробуту частини населення?

А інша частина – медики, вчителі, пенсіонери, поліцейські – поставлені на межу виживання…

Чому так відбувається? Тому що внаслідок тіньової економіки національного доходу перерозподіл не працює як слід. Ті, хто одержує дохід, відмовляються від сплати чесної долі доходу на утримання соціальної сфери, доріг, оборони…

Без прийняття непопулярних, але дуже потрібних рішень у нашої країни майбутнього нема».

Спробую пояснити голові Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради, звідкіля на вулицях появляються недешеві автомобілі й чому порожній Пенсійний Фонд.

Ось, наприклад, своїми безграмотними просторікуваннями народ регулярно розважає такий собі позаштатний радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. Слово «позаштатний» означає, що Міша не отримує офіційну зарплатню й працює в ОП безплатно.

Але не варто думати, що Подоляк ночами розвантажує вагони, щоби зрання поснідати, чим бог послав, і бігти на Банкову радити Єрмаку. Насправді, йому платиться «в конверті», без усяких формальностей – не менше 10 тис. доларів на місяць (принаймні, раніше радникам платили «десятку», але я не здивуюсь, якщо Міша виторгував надбавку за незнання української мови).

Але й ті, хто офіційно працевлаштовані в Офісі Президента, також працюють не за оклад – не думаю, що Мендель отримує «у конверті» менше, ніж 3 тисячі доларів на місяць. Скоріше за все, 5. І усілякий непотріб на кшталт колишнього радника на громадських засадах секретаря РНБОУ Сивоха чи птаха-говоруна Арестовича – вони також живуть не на допомогу з безробіття. Усім їм щомісяця робляться виплати «у конвертах» з так званого «президентського фонду».

У червні 2019 року Руслан Рябошапка, як тільки отримав кабінет на Банковій, дав інтерв’ю «Лівому Берегу», де розповів, що в НАЗК за часи Порошенка співробітникам неофіційно виплачували щомісячну матеріальну допомогу від президента. Судячи з того, що після призначення генеральним прокурором Рябошапка не розпочав за цим фактом досудового розслідування, він і сам не відмовлявся від таких конвертів, які, напевно, роздаються досі.

загрузка...

Нехай Данило Олександрович пригадає, скільки грошей неофіційно виплачується йому та його колегам по фракції (ці цифри неодноразово озвучувались – рядовому депутату Офіс Президента платить 5 тис. доларів на місяць, а головам комітетів – 15 тис. доларів на місяць), скільки отримують персонально голова фракції Арахамія та його заступник Корнієнко, скільки доплачується вірним солдатам партії в складі Офісу генерального прокурора, Кабінету Міністрів тощо – і відповість на просте запитання: з яких джерел наповнюється «президентський фонд»?

В тему:

Как семья Гетманцевых портит имидж туризма, государства и не платит налоги

Минимальная зарплата «слуг народа» в конвертах выросла втрое — источник

Якщо Гетманцев цього не знає, то розповідаю: основними джерелами виплат усім цим арестовичам, подолякам та арахаміям є переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю (не в останню чергу через «сірі» схеми ввезення автомобілів, які так обурюють Данилу Олександровича) і розкрадання бюджетних коштів на «Великому Будівництві» та інших оборудках.

За надходження грошей від порушень митних правил (у народі це називається «контрабанда») відповідальними є лейтенант Баканов і бригадний генерал Наумов, за розкрадання бюджетних коштів – заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Тому, шановний Даниле Олександровичу, громадяни нічого не винні такій державі. І Ви даремно думаєте, що Вам вдасться примусити підданих Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с) добровільно віддавати злодіям і корупціонерам частину своїх доходів у вигляді податків. Спочатку самі навчіться жити на офіційну зарплатню.

 


загрузка...

Комментарии 3

  • Полный разрыв с Западом

    Война с Украиной до « победного конца»

    https://youtu.be/k3e9PEYRIOU

    • Панику хочет вызвать, что ли? Гы-гы!

    • Чурка, ты читать умеешь? О чем статья? Или опять » … не мешайте им воровать, а то Путин нападет … «

загрузка...