Про «зраду» в высшем руководстве страны скоро узнает весь мир — источник

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Популярный блогер и доброволец Евгений Шевченко разместил около часа назад в Фейсбуке весьма интересную информацию.

«Вчора до Києва завітав мій куратор з Мі-6 Christo Grozev — був дуже радий отримати нові вказівки по розробці та знищенню російської агентури?

Ну а якщо серьйозно, то дав інтерв’ю для фільму про обставини зриву операції щодо ЧВК «Вагнер», який Bellingcat знімає для #Netflix.

То ж, якщо зараз про зраду у вищому керівництві нашої країни знає лише досить обмежене коло осіб серед спецслужб, то вже незабаром про це дізнається увесь світ. І це дуже, дуже прикро…

P.S.: окремий подив викликає поведінка ваших, пане Володимир Зеленський, підлеглих — очільник ОП Єрмак сам запросив в Україну знімальну групу, забезпечив транспортом та охороною, але у зазначений час зустріч не відбулася, бо хтось відчув, що пахне смаженим і просто перестав брати слухавку.

Висновки робіть самі», — написал Шевченко.

Нардеп: на Ермаке шапка горит

***

Евгений Шевченко также разметил фото ( вверху), на котором он и Христо Грозев.

Некоторые бывшие публикации Евгения Шевченко, который был ранее также известен как внештатный агент НАБУ:

Агент НАБУ угрожает Зеленскому тюрьмой за преступления против государства

Мне стыдно за такого президента — Евгений Шевченко

загрузка...

 


загрузка...

Комментарии 17

 • Люди зобов’язані дотримуватися законів держави, у якій вони проживають. Так, згідно з Конституцією України:
  “єдиним джерелом влади в Україні є народ”, “народ здійснює владу безпосередньо та через органи державної влади і органи місцевого самоврядування” (ст. 5);
  “держава відповідає перед людиною за свою діяльність”, “утвердження та забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави” (ст. 3).
  Якщо представники влади не виконують належним чином своїх обов’язків щодо створення умов для реалізації прав і свобод людини, діють недбало або скоюють злочини проти людини, то роль народу, як “джерела влади” – звільняти перевертнів, як звільняють найманих працівників за грубі системні порушення. Адже, народ є роботодавцем, який в особі платників податків виділяє частку свого доходу на утримання найманих працівників, які повинні обслуговувати свого господаря.
  Отже, право українців володарювати в Україні – це право від Бога. Як народ розпоряджатиметься своїм правом, так і житиме. Якщо чиновники порушують права людини, виправдовуючи винних та засуджуючи невинних, тоді кожен громадянин має право (з юридичної і моральної сторони) виражати в межах закону свою позицію щодо побудови справедливого соціально правового суспільства.
  Чи має право народ вбивати своїх правителів?
  “Право на спротив гнобленню” або “право на революцію” — це природне право людини чинити опір деспотичній владі або спробам узурпувати владу з метою захисту або поновлення конституційного ладу в конкретних історичних умовах. Це право не вимагає підтвердження нормами позитивного права, оскільки влада тоталітарної держави створює закони, які зобов’язані виконувати усі, окрім самої влади. Тому народ не хоче брати на себе відповідальність та підтримувати злочинну владу, адже там, де закінчується закон, там починаються зловживання, корупція, політичне та економічне гноблення власного народу…
  Перевіреним історією дієвим механізмом правового захисту народного суверинітету є відкликання влади самим народом. Якщо узурпована влада у такий спосіб не змінюється, ігноруючи законні мирні акції протесту, то народ набуває право на повстання.
  Якщо хтось із можновладців зловживає владою, використовуючи у власних інтересах або застосовуючи силу проти невдоволених нею, то така особа перестає бути можновладцем і підпадає під непокору та спротив, як і будь-яка пересічна людина, яка посягає на права іншої.
  “Права на спротив гнобленню” започатковане в античному праві як “тираноцид” (вбивство тирана). Тиран не мав права вмерти власною смертю. Здійснити “Tyrannocidium” (ритуальне “вбивство тирана”, який несправляється з місією) було історичним обов’язком народу. Кривава мантія, слизький зашморг, отруєний келих, лють повсталої юрби, задушлива подушка придворного – такою була доля тирана.
  Це не абсурд, адже, якщо людина, взялася бути пастухом стада корів, применшуючи поголів’я та погіршуючи їх вгодованність, не зізнається, що він поганий пастух, то ще більш дивною є людина, яка взялася бути правителем в державі та керує суспільством, погіршуючи морально-ідеологічну атмосферу і роблячи життя громадян не стерпним, не соромиться цього і не усвідомлює, що він поганий правитель…
  Тому президент подібно пастирю в християнстві – це, по суті, слуга вівцям. Турбота про них – його призначення. Він існує заради їх блага, а не вівці – заради добробуту пастиря. Він веде їх за собою, а не ньокає і не зневажає ними. Домобудівник Божої благодаті належить бути пастухом, а не погоничем; вівчарем, а не вівчаркою. Лише тоді він – пастир по серцю Божому, “… і його голосу слухають вівці, і він кличе своїх овець по імені і виводить їх. І як вижене всі свої вівці, він іде перед ними; а вівці за ним йдуть, бо знають голос його” (Євангіліє від Івана 10: 3-4)
  Якщо людина є правителем, то вона повинна адекватно виконувати свої функції — реалізовувати історичну волю народу. А якщо правитель ухиляється від виконання своїх функцій, забуваючи про інтереси народу, то мова йде про фіктивного правителя (“тирана”, “узурпатора”). Тоді закономірно насувається тінь тираноцида…

  • Интересный пан «Hochol», а что это вы ТАК поздно вспомнили, что «Люди зобов’язані дотримуватися законів держави, у якій вони проживають. Так, згідно з Конституцією України:
   “єдиним джерелом влади в Україні є народ”, “народ здійснює владу безпосередньо та через органи державної влади і органи місцевого самоврядування” (ст. 5);
   “держава відповідає перед людиною за свою діяльність”,.. и т. д.! Только при Зеленском ваша память проснулась и прозрела?

   • … це не пан…, а книжка так каже….

   • Як співвідноситься зеленський та «дотримання законів держави», чи «гарант конституції»? Навіть при порошенку не було такого свавілля і порушень конституції і законів, як зараз.
    А от до «права народу на спротив гнобленню» буде мати безпосереднє відношення. Недарма впало посвідчення президента на інавгурації.

    • … просто не обращай внимание — на тик-токе все значительно проще — «какая разница…»

  • Хохол, интересная инфа, спасибо.

  • Цікаво викладено… 🙂

 • Не забывайте, что крыса, загнанная а угол, переходит в наступление. Поэтому возможна ликвидация какого-нибудь слишком смелого охотника.

 • Вовочка вже дуже загрався ! Це не 95 квартал . Знять штани та зіграти на роялі …? Чи повірять ??? А так все гарно починалось ………

 • Фуфу это позорище для нации держать у власти клоунячьих ублюдков. 73% вы согласны ? Или вам мало нассали за 2 года у власти этих позорищ ?

  • … де ви взяли 73 %….?

   Вибори Президента України 2019 року
   —Орієнтовна кількість виборців, внесених до списків виборців на виборчих дільницях, на яких голосування було організовано та проведено — 30 105 004 особи,
   21 квітня 2019 року відбувся другий тур виборів Президента України. ЯВКА – 61,42 % або 18 90493,4 осіб, з яких за янелоха42 проголосувало 73,22%, що становить 13 541 528 осіб, що голосували, або всього навсього 44,98% = (13 541 528 х 100% ): 30105004=) осіб від загальної кількості виборців, внесених до списків…. ТОбиж, всього 44,98% це пальцезроблленомамоюрімоючмо навіть половини не набрало…

 • По моему этому гундявому пиздоболу уже никто не верит.

 • «блогер и доброволец Евгений Шевченко» — чего ж не назвать вещи своими именами. Стукач, провокатор, сексот.

 • Как вообще такое возможно — куратор является в столицу якобы суверенного государства давать вказивкы агенту иностранной разведки. В любой уважающей себя стране сразу сели бы оба. С большой вероятностью на пожизненное. В какое позорище превратили Украину..
  И лжепророк захлебывается от восторга. Это все что нужно знать об украинских «патриотах».

  • Сирожа Пидорас, ты опять украл чужой ник? Мы и без тебя знаем, что козломордые воруют всё: от ников до стран

  • Убогий, а читать статью пробовал?

 • Опять мандавошка из воровкиной манды под разными никами вылупилась) Тут вроде не про старую проблядь, чего приперся?

загрузка...