Гриценко: кроме Литвина и Демченко за Харьков сесть должны еще Порошенко и Турчинов — за Минск

https://uapress.info/content/news/2014/12/52730/big2/156005c5baf40ff51a327f1c34f2975b1418808734.jpg

Это может и должно стать твердым уроком (укр.)!

С такого вывода начал свой пост экс-нардеп и бывший министр обороны Анатолий Гриценко.

Це може і повинно стати твердим уроком!

Не лише для Руслана Демченка, який у 2010му особисто готував разом з Рашею зрадницькі Харківські угоди, потім пересидів тихенько лихі часи на різних посадах і тепер очолює Комітет (увага!) з розвідки в статусі першого заступника Секретаря РНБО та ще й обізнаний, за посадою, в таємних операціях українських спецслужб, про які потім чомусь стає відомо ворогу, і важливі операції в самий критичний момент — чомусь зриваються.

Не лише для Володимира Литвина, до речі, Академіка НАНУ і Героя України, який проламуючи на догоду Раші зрадницькі Харківські угоди у 2010му, грубо порушив Закон про Регламент ВР, проводячи засідання парламенту, коли на табло реєстрації висвітлилося лише 216 депутатів — менше кворуму в 226; який теж тихенько пересидів лихі часи й тепер осмілився балотуватися на високий пост ректора КНУ імені Шевченка.

Я зараз говорю про щойно порушену СБУ справу про державну зраду за фактами підготовки, підписання і ратифікації Харківських угод. Правильно, що порушили. Важливо не зупинитися на півшляху — довести справу до кінця. Відповідальність має прізвища — і ці прізвища не лише мені, вони всім, у тч слідчим, відомі.

Але — це далеко не все. Ще більш кричущими були порушення Закону, в тч Основного Закону, при підготовці, підписанні й дальшому впровадженні зрадницьких Мінських угод (перших) 5 вересня 2014 року. Тут теж відповідальність має прізвища — і ці прізвища відомі, я їх Вам теж назву.

Петро Порошенко — тоді Президент та ще й юридичною освітою, який у 2014му свідомо вийшов за межі Конституції і межі президентських повноважень у парламентсько-президентській державі: самочинно підготував і підписав з Путіним Мінські угоди, які передбачають (увага!) зміну Конституції України з фіксацією в ній на постійній основі «особливого статусу» для окупованих Рашею територій, а також повну й безумовну амністію для всіх, в тч тих, хто вбивав і катував, що також суперечить Законам України; який проламував у парламенті прийняття цих двох зрадницьких Законів, будучи безпосередньо свідком і співучасником грубого порушення Закону про регламент ВР, і попри це — поставив свій підпис під Законом про «особливий статус», хоча мав його завернути назад у Раду.

В тему:

Порошенко заслужил миллион лет тюрьмы — Гриценко

Правда о капитуляции и ее авторе — Гриценко

Порошенко, який швидко оговтався і знову зараз на коні, на кожному ефірі волає про зраду й подає себе найпершим патріотом-державником.

загрузка...

Олександр Турчинов — тоді спікер парламенту, проламуючи у 2014му разом з Порошенком реалізацію зрадницьких Мінських угод, свідомо пішов на грубі порушення Закону про регламент ВР:

по-перше, — він наказав зробити прийняття Законів повністю закритим, усю пресу з Ради вигнали (такого не було НІКОЛИ),

по-друге, — він провів голосування повністю втемну, без фіксації результатів голосування (табло було виключене) і без передбаченої Регламентом лічильної комісії (такого теж не було НІКОЛИ),

по-третє — він поставив свій підпис під Законом про «особливий статус», хоча не мав такого права, оскільки після грубих порушень процедури одразу ж був зареєстрований проет Поставнови про нейприйнятність таким чином прийнятого Закону (автори Гриценко, Доній, Канівець, Одарченко і Яворівський), але всупереч Закону Турчинов відмовився ставити наш проект на голосування.

Замість тюрми, Порошенко посадив Турчинова в крісло Секретаря РНБО, потім взяв до себе в партію начальником виборчого штабу й зараз вони разом готують (не смійтеся) повернення Порошенка на Банкову.

Тому, сказавши «а» по Харківським угодам, СБУ тепер має сказати «б» — і порушити аналогічну кримінальну справу за фактами підготовки, підписання і реалізації зрадницьких Мінських угод.

Наведені факти порушень Закону (далеко не вичерпні, слідство може виявити їх більше) вказаними вище посадовцями СБУ повинна швидко розслідувати і довести до суду. До відкритого, публічного суду. Щоб усі нинішні й наступні президенти, спікери й міністри з депутатами твердо усвідомили — за злочинні дії та/або злочинну бездіяльність їм усім доведеться відповідати. І доведеться сідати. Щоб і вони самі, і всі громадяни країни на цих прикладах відчули — Закон таки один для всіх!

Найгірше, що може статися, — це якщо порушені справи затягнуть, забалакають, не доведуть до кінця, обмежаться лише піаром і зведенням політичних рахунків. Якщо влада хоче відновити втрачені довіру і надію, такого допустити не можна. Якщо після такого замаху не буде удару, то владі краще визнати свою імпотентність, подякувати людям за терпіння — і піти.

***

«Гулять так гулять»!

Еще Зеленский — за Париж, Оман и …Буковель…

 


загрузка...

Комментарии 11

 • Куда ни кинься, везде одна жидорва гнилая и продажная, как таракны, как гниды, как опарыши вонючие. Причём одни и те же гнилые хари.

  • Но голосуют же за них сами украинцы!!! Значит, им все нравится.
   ——————-
   Вспоминается старый анекдот про чукчу: Попал чукча в автомобильную аварию, повредил черепушку. Повезли его на операцию, вскрыли череп — а там всего 2 извилины, и одна повреждена. Ну делать нечего, удалили поврежденную извилину, закрыли черепушку. Чукча очнулся после операции и говорит: Ой, хлопцi, що ж вы наробыли…

  • Доктор Вы правы))

 • И сказал правильно…
  Но не все.
  Нельзя ставить рядом как « одинаковые» два разных события:
  Харьковскую угоду и
  Минск.

  Угода 2010 года была «подписана» ( предательство было совершено)
  в спокойной и мирной стране.

  То Минские соглашения были подписаны, когда на Украину напала Россия и Украина несла большие потери в военных действиях.

  Задача Минска была остановить продвижение агрессора. И это было достигнуто.

  Да, минские соглашения составлены «плохо».
  Тут можно согласиться с Гриценко.

  Но это была война Украины, которую она вела с полностью разграбленной казной и с деморализованной и разваленной армией…

  Конечно, теперь можно дать оценку…
  Легко быть умным задним числом…

  Но если уже говорить о « политической ответственности» политиков, то есть вопрос и к Гриценко:

  « Понимаете ли Вы свою ответственность в том, что заняли позицию « протихвиста» при выборах Януковича?».

  Вопрос остаётся открытым…

 • По хорошему их почти всех надо вывести перед верховной радой и Расстрелять как предателей законченных мерзавцев тварей продажных

 • да хотя бы отпиздить этих падлюк, да хотя одного …
  не будет этого — народ опять столкнут лбами а сами жидята будут и дальше издеваться над народом….
  все было уже… читайте на сон к эклизиасту

 • Продовжую анекдот про чукчу,
  Налякалися лікарі, бачать, що не допомогло. Вирізали ту єдину звивину.
  Хворий прийшов до тями і заволав на всю палату
  «Крым наш ! Чурки паганые ! Хахлы сраные ! Гейропа ..баная ! Пиндосы ванючие! »
  Все стало на свої місця.

 • СКАЗАЛ пи/дераст,распродававший по мере своих сил армию

 • «Гриценко: кроме Литвина и Демченко за Харьков сесть должны еще Порошенко и Турчинов — за Минск…»
  А если взглянуть на происшедшее в Украине за почти 30 лет? От начала и до этого — конца — ОНИ должны сидеть ВСЕ! Зеленский хочет лопатить Харьков и до сегодня, а почему не с Беловежской и т.д.? А было бы? Правильно! Но! Это все «громоотвод». Но так, как есть? Не выйдет! Близится время «Ч» или нет? Так это «лебединые — озера?»

загрузка...