Банковая тоже обвинила Порошенко в организации погрома ОП

https://focus.ua/static/storage/thumbs/890x450/b/b2/8bd63855-b51aaef897d81b5315fe719396d2db2b.png?v=9215

Политолог, антикризисный советник главы Офиса Президента Андрея Ермака Михаил Подоляк заявил, что погром во время акции в поддержку Сергея Стерненко под ОПУ был подготовлен партиями, связанными с экс-президентом Петром Порошенко.

Об этом он сказал сегодня в комментарии телеканалу «НАШ«.

Так, Подоляк считает, что субботняя акция под ОП была «политической провокацией, которую создали оппоненты», однако она не принесла те «дивиденды», которые организаторы якобы хотели получить.

При этом он убежден, что большинство участников акции — люди, которые действительно пришли на мирные протесты и хотели выразить свою позицию.

«Это было все достаточно конкретно организовано.

90% людей, которые вчера были на акции, — это люди, которые пришли на мирный протест, то есть они хотели высказать свою позицию. Но 10% — это было подготовлено.

В этом принимали участие некоторые политические партии, которые имеют отношение, прежде всего, к Петру Алексеевичу Порошенко. И получили то, что получили», — сказал Подоляк.

Также он отметил, что утром 21 марта правоохранители провели необходимые процессуальные действия возле здания Офиса Президента. Далее должны быть открыты соответствующие производства.

1-минутное видео —

 

Еще вчера вечером аналогичные обвинения в адрес Порошенко высказал Антон Геращенко:

В МВД обвинили Порошенко в провокации на Банковой

загрузка...

За что сегодня партия Порошенко потребовала извинений:

ПЕС ждет извинений от «параноика» Геращенко за обвинения в адрес Порошенко

 


загрузка...

Комментарии 4

 • Виноваты всегда «попередники»!

 • «Банковая тоже обвинила Порошенко в организации погрома ОП…»
  Ага… Сначала — решали, а потом обвинили — чистоплотные вы наши. Да вы все с одной и — ЖАДНОЙ — «команды». Слезы они тут начали испускать — писать горькими слезами. Писать больше станете еще, когда Стерненко — за «ваши» обьебоны вам же и ответит. По настоящему, а не так. Вы зачем человеку жизнь слоомали? Пообещали и киданули? Значит… Правильно рисуют ваши ОП, чи ОПГ? на зданиях не епе?

 • А вам не кажется что это все организовано аваковым чтобы подставить ПЕТРА П????? что-то все это очень наиграно!!!!!ищут повод !

 • …едак клоуни ОПУ в особі подоляка зняли цей ролик щоб показати, які ж украинцы редиски, варвари… умилили, умилили о души….
  Тоді ловіть отвєтку, спостерігаючи за схемами обману та спектаклем, що розігрує влада по відношенню до власного народу, можна з упевненістю стверджувати про відсутність в людині (так званої еліти) будь-яких унікальних здібностей. Таким чином вони стверджують своъми дыями, що все, що активно обговорюється в ЗМІ поступово переходить в буденне життя суспільства. Зняті фільми і ТВпрограми – це все для бидла та формування такого через телевізор….

  Люди зобов’язані дотримуватися законів держави, у якій вони проживають. Так, згідно з Конституцією України:
  “єдиним джерелом влади в Україні є народ”, “народ здійснює владу безпосередньо та через органи державної влади і органи місцевого самоврядування” (ст. 5);
  “держава відповідає перед людиною за свою діяльність”, “утвердження та забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави” (ст. 3).
  Якщо представники влади не виконують належним чином своїх обов’язків щодо створення умов для реалізації прав і свобод людини, діють недбало або скоюють злочини проти людини, то роль народу, як “джерела влади” – звільняти перевертнів, як звільняють найманих працівників за грубі системні порушення. Адже, народ є роботодавцем, який в особі платників податків виділяє частку свого доходу на утримання найманих працівників, які повинні обслуговувати свого господаря.
  Отже, право українців володарювати в Україні – це право від Бога. Як народ розпоряджатиметься своїм правом, так і житиме. Якщо чиновники порушують права людини, виправдовуючи винних та засуджуючи невинних, тоді кожен громадянин має право з юридичної і моральної сторони виражати в межах закону свою позицію щодо побудови справедливого соціально правового суспільства.
  Чи має право народ вбивати своїх правителів?
  “Право на спротив гнобленню” або “право на революцію” — це природне право людини чинити опір деспотичній владі або спробам узурпувати владу з метою захисту або поновлення конституційного ладу в конкретних історичних умовах. Це право не вимагає підтвердження нормами позитивного права, оскільки влада тоталітарної держави створює закони, які зобов’язані виконувати усі, окрім самої влади. Тому народ не хоче брати на себе відповідальність та підтримувати злочинну владу, адже там, де закінчується закон, там починаються зловживання, корупція, політичне та економічне гноблення власного народу…
  Перевіреним історією дієвим механізмом правового захисту народного суверинітету є відкликання влади самим народом. У разі, якщо узурпована влада у такий спосіб не змінюється, ігноруючи законні мирні акції протесту, то народ набуває право на повстання.
  Якщо хтось із можновладців зловживає владою, використовуючи у власних інтересах або застосовуючи силу проти невдоволених нею, то така особа перестає бути можновладцем і підпадає під непокору та спротив, як і будь-яка пересічна людина, яка посягає на права іншої.
  “Права на спротив гнобленню” започатковане в античному праві як “тираноцид” (вбивство тирана). Тиран не мав права вмерти власною смертю. Здійснити “Tyrannocidium” (ритуальне “вбивство тирана”, який несправляється з місією) було історичним обов’язком народу. Кривава мантія, слизький зашморг, отруєний келих, лють повсталої юрби, задушлива подушка придворного – такою була доля тирана.
  Це не абсурд, адже, якщо людина, взялася бути пастухом стада корів, применшуючи поголів’я та погіршуючи їх вгодованність, не зізнається, що він поганий пастух, то ще більш дивною є поведінка людини, яка взялася бути правителем в державі, применшуючи кількість населення, погіршуючи його добробут і морально-ідеологічну атмосферу та роблячи життя громадян такої держави не стерпним, не соромиться цього і не усвідомлює, що він поганий правитель…
  Тому президент повинен бути подібний пастирю в християнстві – це, по суті, слуга вівцям. Турбота про овець – це його призначення. Він існує заради їх блага, а не вівці – заради добробуту пастиря. Він веде їх за собою, а не ньокає та зневажає ними. Домобудівникові Божої благодаті належить бути: пастухом, а не погоничем; вівчарем, а не вівчаркою. Лише тоді він – пастир по серцю Божому, “… і його голосу слухають вівці, і він кличе своїх овець по імені і виводить їх. І як вижене всі свої вівці, він іде перед ними; а вівці за ним йдуть, бо знають голос його” (Євангіліє від Івана 10: 3-4)
  Отже, якщо людина є правителем, то вона повинна адекватно виконувати свої функції — реалізовувати історичну волю народу. А якщо правитель ухиляється від виконання своїх функцій, забуваючи про інтереси народу, то мова йде про фіктивного правителя (“тирана”, “узурпатора”). Тоді закономірно насувається тінь тираноцида…

загрузка...