Антона Геращенко нужно посадить за штурм дверей. Видео

https://rian.com.ua/images/102079/22/1020792231.jpg

Заместитель министра внутренних дел Антон Геращенко всегда был немного комедийным персонажем украинского политикума. Но в роли защитника ДВЕРЕЙ и главного побвинителя тех, кто «напал» на ДВЕРИ, господин Геращенко выглядит просто звездой примитивного водевиля для зрителей с самыми простейшими интеллектуальными запросами (укр.)…

Такое мнение выразила сегодня в блоге «УП» известная журналистка Наталья Соколенко.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко завжди був трохи комедійним персонажем українського політикуму. Але в ролі захисника ДВЕРЕЙ і головного присоромлювача й обвинувача тих, хто «напав» на ДВЕРІ, пан Геращенко виглядає просто зіркою найпримітивнішого водевілю для глядачів із найпростішими інтелектуальними запитами.

Ілюстрація з фб-сторінки «Баба і кіт»

Але була історія инша про штурм ДВЕРЕЙ, де роль, яку виконував Антон Геращенко, мені здається, тягне на частину другу статті 344 Кримінального кодексу України.

Історія ця сталася 15 березня 2017 року близько 11 години:

люди у правоохоронців через ДВЕРІ Урядової ложі незаконно проникли до зали засідань Верховної Ради України, коли там працювали народні депутати – тобто, відбулося щось схоже на ГКЧП. Це абсолютно неприйнятно з точки зору філософії незалежності парламенту, так і законів України! Це – штурм парламенту людьми у формі.

Нагадаю, цього не було навіть під час найдраматичніших днів в історії Незалежної України в 1991, 2004, 2014 рр.

Коротко нагадаю хід подій: 14 березня сталася бійка між правоохоронцями й громадянами, що блокували торгівлю з ОРДЛО (згодом рішенням РНБО торгівлю з окупантами було заборонено), кілька правоохоронців 15 березня приїхали до Києва. Народний депутат Юрій Береза під час засідання Верховної Ради звернувся до головуючої – віцеспікерка Оксани Сироїд з проханням надати слово цим громадянам.

Оксана Сироїд відмовила, бо є порядок виступів у сесійній залі для сторонніх осіб, які не є народними депутатами. Слід звернутися письмово до Апарату ВР не пізніше, як за день до виступу, потім народні депутати мають ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА надання слова запрошеним особам.

Всього цього не було зроблено. І відбулася свавільний штурм сесійної зали людьми у формі. В мить, коли у ДВЕРІ сесійної зали незаконно проникли люди у формі, Оксана Сироїд закрила засідання.

А хто ж допоміг цим особам у формі увійти до самого будинку Верховної Ради, а потім до ДВЕРЕЙ Урядової ложі до сесійної зали? Ох, ні! Невже це та людина, як ганьбить за штурм дверей Офісу Президента? Так, це Антон Геращенко.

загрузка...

Дивіться на відео, як Антон Геращенко, тоді народний депутат (Народнй фронт) зустрічає тих, хто незаконно відчинив ДВЕРІ сесійної зали парламенту. Разом із Антоном Геращенком людей у формі в приміщенні Верховної Ради супроводжували нардеп Андрій Іванчук (Народний фронт) та Ігор Кононенко (БПП). Ця група штурманула ДВЕРІ сесійної зали, що знаходяться під призначеною державою охороною, а потім незаконно захопила трибуну і мікрофон у сесійній залі. Ще одна цікава деталь: офіційно запрошені особи заходять до пленарної зали лише через загальні входи для народних депутатів, а через двері Урядової ложі (через яку група депутатів проводила групу людей у формі) мають право заходити лише члени Уряду та представники інших органів державної влади.

ВІДЕО: АНТОН ГЕРАЩЕНКО І ДВЕРІ дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=PjX6Y-wvCYM

А тепер про Кримінальний Кодекс України. Те, що Антон Геращенко з «колегами» зробив з ДВЕРИМА парламенту 15 березня 2017 року, як на мене, підпадає під ознаки складу злочину, визначеного у статті 344 Кримінального кодексу України:

— здійснення незаконного впливу на діяльність народних депутатів України з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків;

— здійснення незаконного впливу на діяльність народних депутатів України з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків вчинене особами із використанням їхнього службового становища.

Оце не фарбою розмальовувати двері Офісу Президента у вихідний, коли президента там нема. Це справді жахлива історія, з якою повинні були розібратися органи правопорядку і самі народні депутати.

Вопрос к Антону Геращенко: так кто и когда нарисовал свастику на Офисе президента?

Тоді ніхто нічого не розслідував, нікого не покарали. Але ніколи не пізно встановити істину у справді зухвалій спробі дестабілізації роботи головного органу нашої парламентсько-президентської республіки.

***

«Экономика от Пророка» описывала в свое время тот подлый случай в парламенте с участием упомянутого мудака:

«Мусоров» в Раду завел политическая свинья Антон Геращенко

 


загрузка...

Комментарии 4

 • Антоша Геращенко очень похож на своего внебрачного брата Сивоху! Или кого-то из родни 95-го квартала, или я опять ошибся?!

 • У нас что ни патриот, то обязательно конченый подонок.
  В полиции подтвердили, что Владислав Стафийчук (Влад Сорд, разбивший стекла двери Офиса президента) незаконно носил Орден Богдана Хмельницкого. Награду у него изъяли.

  После того, как Сорду избрали меру пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста, он в эфире одного из телеканалов похвалился, что за участие в боях на Донбассе награжден Орденом Богдана Хмельницкого.

  Но обман вскрылся достаточно быстро. В ОП сообщили, что в списках награжденных Сорд не значится, а полиция пришла изымать орден:

  «Составлен административный протокол по ч. 1 ст. 186-1 (незаконные действия в отношении государственных наград) Кодекса Украины об административных правонарушениях».

  Интересно, что Сорд очень быстро «включил заднюю» — выдал орден и попросил полицию даже разобраться в этом вопросе. Мол, сам не понял, кто и зачем его награждал. Ну да, конечно. А до этого не стеснялся кичиться наградой, которая вручается за реальные боевые заслуги.

  Очередной ряженый «герой».

 • Фото феерическое!!!
  Типа: В Европейских забегаловках не запрещено облизывать тарелки если не наелся,
  но у меня всегда есть своя «заначка» к пиву- «козюлина»!!!

загрузка...