Украина, вставай! Сколько можно терпеть беспредел пророссийской власти Зеленского!

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, на открытом воздухе и текст «BOBA! ### Ayй AopocToBa! Gazeta.ua»)

Уже всем патриотам Украины и корпорации Рошен ясно, что все это просто имитация, договорняк с Путиным! Настоящая цель — это разрушение плана Анаконда, отмена Томоса, Безвиза, лишение Пятого президента Украины канала «Прямой» и самое главное — теперь Путин уж точно нападет!!! (укр.)…

Такое обращение от имени Порошенко и «порохоботов» разместил менее часа назад в Фейсбуке экс-нардеп Семен Семенченко.

Україно, вставай! Скільки можна терпіти те, що творить проросійська влада Зеленського! Вона виконує всі забаганки Ху*ла і перейшла всі червоні лінії, які ми старанно малювали останні два роки!

На лінії розмежування вже знищено понад 20 представників торгових партнерів, з якими вже були налагоджені торговельні зв’язки! Ці люди могли б платити податки від торгових операцій але вони вбиті! Тим самим зірваний «мінський процес, якому немає альтернативи»!

«Пи@@ец неописуем»: под Горловкой убиты 20 российских солдат — террорист Безлер

Були нахабно введені санкції проти каналів Медведчука, представники яких тепер змушені виступати на каналах П’ятий і Прямий!

Були введені санкції проти САМОГО Медведчука і поставлений під загрозу план п’ятого президента Порошенка з обміну полоненими!

Було нахабно розпочато повернення в Державу «труби Медведчука»! Тепер, реалізуючи хитрий план путина, дана труба може заіржавіти, а підрозділи СБУ позбавляються частини неоподатковуваного доходу від її експлуатації!

ЦЕ позбавляє СБУ можливості протистояти на ці гроші російської агресії!

Цим рішенням провокується конфлікт з Швейцарією (де зареєстровані прокладки Медведчука) і ставить під загрозу головне досягнення української зовнішньої політики за всі роки Незалежності — безвіз!

Наносячи удари членом по роялю української інформаційної безпеки підло порушено кримінальну справу проти Шарія.! Тепер ми зіткнулися з загрозою міжнародного конфлікту, але вже з Іспанією!

Це може ще раз знищити головне досягнення української зовнішньої політики за всі роки Незалежності — безвіз.

загрузка...

У чергову річницю подій на Майдані влада клоунів під диктовку портновських юристів віроломно прийняла постанову про історичну роль Майдану! В знак протесту патріоти — державники (Порошенко, В’ятрович, Южаніна) відмовилися йти на поводу у зеленої плесняві і брати участь в цьому голосуванні!

«Гнилая натура»: Порошенко не проголосовал за постановление по Майдану — Семенченко

Це було зроблено тому, що ганебна монобільшість хотіла проголосувати в турборежимі і зробити це НЕ помолившись!

Це поставило під загрозу інше досягнення української зовнішньої політики — Томос!

Уже всім патріотам України і корпорації Рошен ясно, що все це просто імітація, договірняк з Путіним! Справжня мета це руйнування плану Анаконда, скасування Томосу, Безвізу, позбавлення П’ятого президента України каналу «Прямий» і найголовніше — тепер Путин вже точно нападе!!!

Всi на Майдан, брати! Ні капітуляції!

Все маршем на Банкову.

Ура! Ганьба! Ура!

Виженемо зрадників до Ростова і повернемо єдиного проукраїнського президента Петра Порошенка! Він наведе порядок і скасує всі ці ганебні рішення!!!

P.S. Для тих, кому чомусь подобаються ці ганебні рішення, на майбутнє хочу відзначити, що всі вони були підготовлені ще за каденції Петра Порошенка…

***

Фото от Семена Семенченко

 


загрузка...

Комментарии 7

 • У Пророка появился, на ряду с ЮВТ, ещё один духовный лидер — бойцовый хомячок Сеня. Что-то много его стало на ресурсе.

  • Поп Гапон, против кого завеешь на бой ?против Путина?
   Нет, Путин подождёт.

   Зову всех под знамёна кондитера.

   Он же у нас приватизировал Право первой ночи…

   Он теперь любимая жена падишаха.
   Он « главный патриот»…

 • Так зоопарк должен не только жрать, срать и размножаться, но и прибыль приносить.

 • Спасибо economics-prorok, некоторое время было интересно перлы «правоверных» от ЮВТ. Но уже явный перебор — такое дерьмо и на заборах не пишут.

 • Настала очередь ареста главного пидара, предателя и вора- барыги Педро Рошеновича

 • Здесь не даром упомянуто слово Швейцария, штото произошло в ней с Семеном, кто то его там крепко подкормил и заставил уверенно тявкать только на рошенка и ни в коем случае на пианино с членом клоуна, хотя ничего не изменилось ни в торговле с оккупантами, а толку от борьбы клоуна с медведчуком тоже ноль. Какая то неестественная любовь к члену клоуна.

загрузка...