Касьянов: с Россией можно договариваться лишь о том, как под нее «лечь» — «Радио Свобода»

За время, когда Украина имела президентом Порошенко, а теперь Зеленского, патриотические настроения стали формальными. Они только декларируются (укр.).

Такую точку зрения изложил сегодня в Фейсбуке общественный активист и волонтер Юрий Касьянов.

Після спільної участі в телеефірі з Денисом Пушиліним глава української делегації Леонід Кравчук визнав: із Росією (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18) зараз практично неможливо домовитися щодо врегулювання на Донбасі.

Все должны признать войну России против Украины: Кравчук раскрыл план «Б» по Донбассу

Про неможливість домовитися з Росією було очевидно будь-якій розсудливій людині задовго до того, як Леонід Кравчук вплутався в цю бійку. Це було очевидно ще до початку розв’язаної Росією війни.

Москва ніколи не хотіла відпускати не те що Донбас, а всю Україну. Домовлятися з РФ можна лише з точки зору переговорів васала зі своїм сувереном. Як наприклад Татарстан – із центральним урядом Росії часів президента Бориса Єльцина.

Домовлятися, як грабувати милостиво надану територію і скільки при цьому платити данини Москві. В такому випадку не може бути й мови про суверенітет. Взагалі в України зараз є два шляхи:

Перший шлях – щоб це була незалежна держава, а не частина Російської імперії, ми повинні за Україну битися. Росія не відпустить Україну, незалежно від того, хто буде президентом – Зеленський, Порошенко, Тимошенко…

Другий варіант – «лягти» під Росію. Так, як «лягла» Білорусь. Тобто, стати повністю залежними від Росії. Питання в тому, який варіант обере наше суспільство. Адже за час, коли Україна мала президентом Порошенка, а тепер Зеленського, патріотичні настрої стали формальними. Вони тільки декларуються. Їхні прояви – тільки прапорці, вишиванки, паради. А реальні патріотичні настрої звелися до нуля. Всі бачать, що влада і передусім наші лідери так звані ніяк не зацікавлені в дійсно незалежній Україні. Вони цих лідерів цікавлять лише як джерело прибутку.

Однак, це не означає, що зараз нікому відстоювати країну від російської агресії. Такі люди є і вони не будуть сидіти склавши руки, якщо президент Володимир Зеленський або його наступник почнуть домовлятися з Росією про капітуляцію.

У нас є, зберігся і напевно навіть розвинувся певний потенціал вільний людей, справжніх патріотів. Не роблю акцент на таких організаціях, як «Національний корпус», «Правий сектор» і такі подібні. Маю на увазі людей, які в душі є патріотами, які звикли жити достатньо незалежно. І ці люди не погодяться з позицією капітулянтства. Ці люди вміють тримати в руках зброю. І вони безумовно стануть захищати країну, якщо наші лідери будуть вести її до складу Російської імперії.

***

Юрий Касьянов разместил также ссылку на статью в «Радио Свободе» с данным его текстом —

загрузка...

https://www.radiosvoboda.org/a/ukraine-donbas-russia-kravchuk/31106324.html?fbclid=IwAR2OvYWnU042KmwQfK8BMCF08fqXkxCRTXuxybF-uxWTmleFXALIZLquhmI

Стоит отметить, что статья была опубликована 16 февраля. То есть, еще до вчерашнего резонансного решения украинской власти:

Украина нанесла мощный стратегический удар по России

Зеленский нанес публичную пощечину Путину. Тот непременно будет мстить

Если бы Касьянов писал эту статью сейчас, то, возможно, высказался бы помягче в отношении Зеленского…

 


загрузка...

Комментарии 4

  • Не надо думать о величие России больше, чем оно там есть! Просто страна, которая легла под жидов…

  • Драку между двумя вассалами москальскими не стоит называть резонансным решением антиукраинской власти.

  • А , мы и не знали.

    Просветитель ты, наш…

  • «Касьянов: с Россией можно договариваться лишь о том, как под нее «лечь» — «Радио Свобода»
    А как другие в этом мире и похожими ситуациями? Находят нормальные компромисы и т.п. Пример? Те же США и КНР? Враги насмерть, но приходится. Те же ЕС и РФ и так далее. ПАНОВЕ! Мир глоббализирован и никуда от этого не дется. А вы все по хутирцям и з писнямы без окончания. А ложатся, как попоало и под кого попало — только конченные проститутки. Знающая себе цену девка не ляжет просто так. Знающий себе цену мужик, будет иметь дело с королевой и работать на миллионы.
    Все остальное слюни. Мир смотрит на Украину и задается вопросом, а вменяемы ли все там?

загрузка...