Тарифный грабеж ведет Украину к дефолту: нужна срочная помощь Тимошенко — эксперт

На фоне неадекватного состояния тех, кто принимает самоубийственные политико-экономические решения, в Украине есть ответственные политики, которые используют все доступные возможности для того, чтобы показать рациональный и безопасный выход из искусственно созданной ситуации приближения системного краха. Юлия Тимошенко, лаконично, однако подробно проанализировав ситуацию с энергоносителями в Украине, предлагает ряд понятных и реальных шагов для быстрого исправления ситуации (укр.)…

Такое мнение озвучил сегодня в блоге «УП» политический эксперт Константин Матвиенко.

Двадцять перший і двадцять другий роки в Україні могли б стати періодом відносного політичного штилю, а відтак – економічної стабілізації. Передбачені законодавством вибори – президентські, парламентські, місцеві – відбулися протягом двох минулих років, у Верховній Раді сформовано монобільшість партії «Слуга народу», фактичним лідером якої є Президент Володимир Зеленський. Так само він, або його оточення, переважно контролює уряд та місцеві адміністрації. Партія «Слуга народу» шляхом утворення різноманітних коаліцій в обласних радах домоглася обрання своїх представників головами 12 облрад. Столиця контролюється через підпорядкованість Віталія Кличка, як голови Київської міської державної адміністрації, формально – Уряду, а фактично – «офісу» Президента, а також – через участь фракції «Слуги народу» у Київраді в коаліції, що підтримує міського голову.

Здавалося б, ідеальна диспозиція для ефективного проведення реформ та підготовки країни до зростаючої нестабільності сучасної цивілізації. Навіть в умовах війни Росії (фашистское государство, страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18) проти України, епідемічної та економічної кризи, до яких українське суспільство потроху адаптується.

Тим часом правлячий прошарок робить усе можливе аби перетворити об’єктивні переваги свого поточного становища на серйозні небезпеки – для себе і для країни.

З часу обрання Президента і Верховної Ради мали місце ряд волюнтаристських, безвідповідальних кроків, як у питаннях посадових призначень, так і практично в усіх царинах політичної відповідальності глави держави, парламенту і уряду. Попри очевидну безпорадність влади, рейтинг довіри до правлячої партії ще зберігає першу позицію поміж основними політичними суб’єктами – «Європейською солідарністю», «Батьківщиною», «Опозиційною платформою за життя». Це ж стосується і персонального рейтингу В. Зеленського.

Проте, наполегливість, з якою «слуги народу» рубають «гілку, на якій сидять», вже дає свій небезпечний результат. Свіжим прикладом їхньої соціальної безвідповідальності та економічної некомпетентності є кардинальне підвищення цін на газ та електроенергію. Влада зазіхнула, не лише на доходи, але і на заощадження громадян.

Значна більшість домогосподарств, тобто родин, не зможе сплачувати ці завищені тарифи зі своїх поточних доходів, перед усім – зарплат, пенсій, надходжень від самозайнятості. Для сплати вартості комунальних послуг родинам доведеться використовувати свої заощадження – гроші відкладені на освіту, лікування, поліпшення житлових умов, на похорон.

Ці накопичення швидко вичерпаються – сім’ї перетворяться на боржників і банкрутів. Їхня неплатоспроможність потягне за собою масові банкрутства фінансових установ, торговельних, ресторанних, готельних мереж, … практично більшості видів бізнесу в Україні.

Згортання податкової бази означатиме банкрутство держави – дефолт, з усіма його наслідками. Особливо кепсько, що об’єктивних економічних і політичних непереборних обставин для того, щоб заганяти у злидні народ і державу немає. Лише божевільна, на межі втрати інстинкту самозбереження, жадоба до грошей близьких до влади «підприємців» та й самої влади.

На тлі неадекватного стану тих, хто приймає самовбивчі політико-економічні рішення, в Україні є відповідальні політики, які використовують всі доступні можливості для того, щоб показати раціональний і безпечний вихід зі штучно створеної ситуації наближення системного краху. Юлія Тимошенко, лаконічно, проте детально проаналізувавши ситуацію з енергоносіями в Україні, у своєму дописі на фейсбуці пропонує ряд зрозумілих і реальних кроків для швидкого виправлення ситуації.

В тему:

Тимошенко: новая власть тарифами дерет с украинцев три шкуры

загрузка...

Тимошенко назвала уродов, виновных в росте тарифов, и потребовала их немедленного снижения

Вона стверджує, що наявність в Україні потужних підземних газосховищ дає нам унікальну можливість закуповувати газ за найнижчими, літніми цінами, а взимку відпускати його населенню і підприємствам за економічно прийнятними, а не здирницькими і спекулятивними. Так само спрямування газу вітчизняного видобутку на комунальні потреби значно б здешевило вартість комунальних послуг, що б врятувало внутрішній попит на товари і послуги. Крім того прозорість формул тарифоутворення та структури рентабельності всього ланцюга підприємств, кінцевим продуктом яких є комунальні послуги так само значно б зменшило комунальний тягар для домогосподарств.

Ю.Тимошенко наголошує: «Нещодавно Державний аудит дав відповідь на запитання, куди йдуть прибутки від необґрунтовано завищених тарифів. Перевірка офіційно встановила, що 225 мільярдів гривень незаконно виведено з НАК «Нафтогаз» за межі України! 225 мільярдів гривень!!! Тільки вдумайтеся в цю цифру! Це більше, ніж кредити, які Україні дає МВФ!!! І це ті гроші, які незаконно витягли з кишені кожного!»

Тобто гроші вкладено не у вітчизняну енергоінфраструкту, а у економіки інших країн. Зрозуміло, що і прибутки від цих вкладень в Україну не повертаються.

На загал прагматичний політик мав би не підказувати вихід із кризовою ситуації своєму опоненту, у яку той сам себе загнав, а «почекав би на березі допоки річка пронесе тіло суперника повз нього». Однак йдеться не про долі правлячої монобільшості і Президента. Мова про загрозу системного краху державних інституцій, починаючи з національної платіжної системи.

Тому, як відповідальний державний діяч, Ю. Тимошенко за цих обставин приходить на допомогу країні. Цим її позиція кардинально відрізняється від більшості позицій інших політиків, серед яких є і частина «слуг», які виступають з гучними, епатажними заявами та акціями, що не мають своїм наслідком реального зниження небезпечно високих тарифів.

Якщо це питання не буде вирішено ефективно і швидко, на країну чекає «ідеальний шторм», який одночасно живитимуть економічні, соціальні, політичні та військові чинники. Дочасні вибори Президента і Верховної Ради, за таких умов, не дадуть змоги сформувати адекватну владу і Україна опиниться на межі руїни.

 


загрузка...

Комментарии 13

 • А что на это скажет Марсоход?

 • Ну, да! Её опередили, не дали дограбить…

 • Кука, передай баре то что вы два дэбила, а это сила. Факты, сестра , факты.

  • По своей сути «Ку-ку? Баран?» это тормоз из Быдляндии. У него на уме только две вещи—ворота и Юлька.

 • Якби ЮВТ в 2010 р. стала президентом, то ми зараз жили б у зовсім другій Україні не гірше чим поляки і без війни . Список усіх відомих політиків-противсіхів (троянські коні і агентура паРаши) в 2010 р : ющенко, порошенко, парубій, кучма, гриценко, тягнибок, яценюк, кличко, безсмертний, які фактично стали на сторону бандюка і штовхнули Україну у бездну, з якої вона не може вилізти і до сьогодення. Це був саме той момент, коли політики вимушені знімати свою маску лицемірства і показувати свою реальну пику. Сталося так як і завжди було до того, тобто мафія, за допомогою гречки і макарон на вуха, розвела лохотрат

 • Как уже надоели все эти диванные стратеги !

 • спецом для всех дрочеров

  Якби ЮВТ в 2010 р. стала президентом …
  = = = = =
  ещё раз павтОрю с откудава начались газовые грабежи,
  которые затем превратились в тарифные грабежи .

  В 2008г после постановлений
  тимашёнкавскага кабмина

  від 29.12.2007 p. N 1411 ; від 27.12.2008 p. N 1123 ; від 23.12.2009 p. N 1406

  = http://picua.org/images/2019/03/19/cc2de9e34849e3e14347ce6fa52f74f6.jpg

  ПРО ЭКСПОРТ ГАЗА та нафты УКРАИНСКОГО ПОХОДЖЕННЯ

  Нафта сира українського походження == 2709 00 90 00
  Газ природний у газоподібному стані українського походження == 2711 21 00 00
  = = = = =

  начался грабёж газа из недр и газовые грабежи граждан .

  На начальном этапе доступ к грабежам природного газа украинского походження
  и газовым грабежам граждан получили фирташ с шуфричем .
  на этом начальном этапе
  появились первые схемы газовых грабежей
  (завышенная норма потребления для абонентов без газовых счётчиков) ,
  но бОльшая доля природного газа, добываемого из украинских недр ,
  оставалась в Украине и потреблялась в Украине .

  бандюки паханата за пару лет
  быстро прикинули насколько масштабными сулят оказаться газовые грабежи.

  На «выборах» 2010г
  за газ из недр и газовые грабежи
  схеснулись рыгалы (янукович) с матькивщиной (тимошенко) .

  Обыватели в 2010 гадЕ ,
  пребывающие в неведении о тимашёнкавских постановах N 1411 — N 1123 — N 1406
  «ПРО ЭКСПОРТ ГАЗА та нафты УКРАИНСКОГО ПОХОДЖЕННЯ»

  и об экспорте газа в Европу ,
  оказались заложниками подкупа и фальсификации выборов
  двумя бандитскими группировками одного пострадянського паханата .

  В результате янык устранил конкурирующую бандитскую группировку тимошки и
  подмял грабёж газа из недр и газовые грабежи
  под рыгалов .

  Однако в банде рыгалов
  экономическим образованием с одновременным владением иностранным языком
  обладал только порошенко .
  Порошенко быстренько подсуетился и наоткрывал за кордонами офшоры ,
  расчитывая оказаться «серым кардиналом» и откусить себе лакомый кусок .
  Но по факту сталося не так как мечталося : янык шакаляда обидел .

  Закусив удила «семья яныка» принялась грабить и пересичных и паханат .

  Поэтому у шакаляда в пострадянськом паханате
  уже в 2012-13гг
  появились сторонники смещения яныка с должности .
  Для смещения яныка были необходимы либо выборы либо случайный кризис в стране .

  В 2013г происходят сразу два кризисных события :
  ментовский беспредел во Врадиевке и
  неподписание евроинтеграции .

  КАЖДОЕ ИЗ ЭТИХ СОБЫТИЙ
  вложило свою лепту в ноябрьский Евромайдан и кровавый разгон студентов на Майдане
  Однако
  «третьей силой» , имеющей жажду отомстить и сместить яныка , а также
  обладающей финансовыми и другими материальными ресурсами
  была пострадяньская бандота порошенко-коломойский-новинский-…
  и тимошенковский актив на сцене Майдана турчинов-аваков-яценюк .

  В конце декабря 2013г , когда Майдан требовал увольнения захарченко ,
  шуфрич (рыгалы) уступает ахметову (дружбан порошенко)
  долю в газовых грабежах [ 10грудня 2013: Ахметов стал владельцем Нефтегаздобычи ].

  а в феврале 2014г
  янык таки согласился отдать порошенке и кресло
  в обмен на побег из страны со всем награбленным .

  с тех пор наивных обывателей,
  в том числе и дрочеров «якби ЮВТ в 2010 стала президентом» ,
  грабят и фирташи и порошенки и ахметовы и шуфричи … ,
  то есть весь пострадяньский паханат .

  и при яныке и при порошенко
  доля газовых грабежей становилась всё больше ,
  а доля природного газа, добываемого из украинских недр ,
  которая остаётся и потребляется в Украине , всё меньше .

  на сегодняшний день
  ВЕСЬ ГАЗ ДОБЫВАЕМЫЙ ИЗ НЕДР УКРАИНЫ

  УКРАИНЦЫ ОПЛАЧИВАЮТ ПО ЦЕНЕ ДЮССЕЛЬДОРФ+ ,

  а ВАЛОВАЯ ВАЛЮТНАЯ ВЫРУЧКА ОТ ЭКСПОРТА ГАЗА «УХОДИТ» В ОФШОРЫ
  .

  • (10 грудня 2013) Ахметов стал владельцем «Нефтегаздобычи»

   https://lb.ua/economics/2013/12/10/245786_ahmetov_stal_vladeltsem.html
   = = = = =

   но наивняки и (запетьки+заюльки) =дрочеры
   исстово верют ,

   что порошенко-аваков-яценюк + (ахметка с коломойкой …)

   ради их блага и всех благ евроинтеграции

   в ночь с 29 на 30 ноября 2013г

   отπиʓΔили студентов

   дубинками наёмной беркутни,
   которой щедро отстегнули $$американских $$президентов
   .

 • А тепер оцініть ситуацію між 2010 і 6 січня у Вашингтоні. Чи є мі ж ними різниця,звісно немає. Тільки манафорт міг задіяти геббелівську пропаганду,-«чим більше брехні буде вилито на суперника,тим важче йому відмитися»,бо згадайте скільки ющенківською нечистю яка працювала на манафорта-януковича було вилито бруду і відвертої брехні на Тимошенко? Так само і дебіл трамп вдався до відвертої брехні в буцім то фальшуванні виборів з боку Байдена. І йому дебільна частина американців повірила,так як і українська босота повірила януковичу. І якщо б в Америки з`явився ще й такий покидьок як ющенко зразка 2010 року,Байдену не світило б президентське крісло .

  • .
   всем заюльку-дрочерам читать (13 января, 2021 в 05:36пп)

   • döĵƉö¡¥ — хрюкло 5коп — ты там что-то много на гебельсил 😂 если ты это съел и до сих пор в прокуратуру не заявил, то тебе реально плохо 🤣🤣🤣 — но мы то здесь причём с твоей вавкой? 😆😆😆 — вернись в палату на укол! Срочно! 😅

 • Пианист панически боится умных людей таких как Тимошенко, Саакашвили… Он — трус, с его IQ в стаде имбецилов, которых он собрал вокруг себя, ему комфортно. Скоморох.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

загрузка...