У Зеленского завелся свой Свинарчук: по имени Уруский — заявление нардепа Устиновой

https://www.rbc.ua/static/ckef/img/3J0A2117-ID65405-1300x867.jpgСвинарчук — это будут детские сказки, по сравнению с тем, как сейчас раздерибанится Укроборонпром и вообще вся военная отрасль….

Сегодня с трибуны Верховной Рады парламентарий из фракции «Голос» Александра Устинова озвучила резкие обвинения в адрес недавно назначенного вице-премьера по вопросам военно-промышленного комплекса Олега Уруского.

https://img.pravda.com/images/doc/5/4/5456c08-ustinova.jpg

Вот ее полное выступление по стенограмме парламента:

«Шановні колеги, надійшла заява  про перерву з заміною на виступ.  Устінова Олександра Юріївна. Будь ласка.

11:22:38

УСТІНОВА О.Ю.

Шановні колеги, доброго дня! Те, про що я зараз буду говорити, дуже страшно і дуже неприємно. Я хочу особливо, щоб наша монобільшість це почула, тому що у Президента Зеленського завівся свій «Свинарчук», і ім’я цього «Свинарчука» – Олег Уруський. Це наш міністр з питань стратегічних галузей промисловості.

Чотири місяці тому, коли ви призначали цю людину, тоді 248 депутатів проголосували «за», я вам  розказувала про те, що ця людина причетна до дерибанів землі  заводу «Радар»; про те, що в цієї людини є корупційний шлейф.

Тим не менше, ви призначили цю людину на посаду міністра з питань стратегічної галузі і промисловості. Я вам розкажу, що зараз відбувається в міністерстві.

Той завод «Радар», про який я говорила, зараз фактично перебуває під дуже сильним тиском самого міністра. Він зараз намагається поставити туди свого «смотрящего», щоб додерибанити ту землю, яку вони не встигли. Свого часу вони вивели майже 1,5 гектара в центрі Києва, які отримала компанія Caterpillar, і зараз там, замість промислових об’єктів, стоїть висотка. Але їм мало, їм 1,5 гектари мало, вони хочуть іншу землю також зараз вивести з-під державного підприємства, яке працює в оборонній сфері, і віддати знову під висотки в Києві.

Людину, яка свого часу, коли пан Уруський був головою наглядової ради і займався цим «схематозом», людину, яка підписувала всі ці документи, зараз хочуть поставити керівником заводу «Радар», і таким чином закінчити схему виведення майна.

Також зараз пан Уруський хоче вивести в безпосереднє підпорядкування міністерства 6 авіаційних підприємств.

загрузка...

Ви всі пам’ятаєте, як ви голосували за розвиток авіаційної галузі. Не буде ніякого розвитку, буде дерибан. Він обіцяв, що жодне підприємство не буде виведено в пряме підпорядкування міністерства, зараз це відбувається.

А знаєте що найцікавіше? Що в міністерстві працює 7 людей, більше вони на роботу не змогли взяти, і 7 людей зараз мають займатися всіма авіаційними підприємствами в країні.

Також його заступником було ініційовано арешт рахунків Київського бронетанкового заводу, робота заводу заблокована.

Знаєте, чому ініціювали арешт рахунків? Тому що завод відмовився перераховувати 24 мільйони гривень його компанії. Зараз ця людина займає посаду заступника міністерства – пан Немілостівий.

Тому зараз, якщо далі буде продовжуватися те, що ми бачимо, то Свинарчук — це буде дитячі казки, в порівнянні з тим, як зараз роздерибаниться Укроборонпром і взагалі вся військова галузь.

Також зараз пан Уруський хоче вивести всі підприємства-експортери в пряме підпорядкування міністерства, міністерства, яке навіть не має режимно-секретного відділу.

Тому якщо зараз, пане Зеленський…»

***

Как видим, она не договорила…

Примечательно, что насчет темной биографии Уруского сообщали еще до его назначения:

Вероятный новый вице-премьер по АПК ранее работал на Семена Могилевича — нардеп

Но Зеленский таки назначил его? Да еще и на специально созданную под него должность?..

Что, потом опять скажет, что «ничего не знал»?..

Ждем ответ от Зеленского на выдвинутое сегодня в Раде обвинение в том числе против него лично (за внедрение себе свинарчука-уруского)…

Кстати, этот Уруский тоже был сегодня в Раде (день правительства). Но, скорее всего, в момент выступления Устиновой уже ушел из зала заседаний. Впрочем, он точно потом ознакомился с ее речью…

 


загрузка...

Комментарии 1

  • «У Зеленского завелся свой Свинарчук: по имени Уруский …».
    Они «заводятся» и еще заведутся везде, где спицов нет, а одни кликуши. Типо — «дайошь!» 🙂 и там где накосить бабла можно.
    Остальное? Что можно было уничтожить? Уже уничтожено, что можно создать? Ничего — некому почти уже. А как дальше? Луки и стрелы? Еще никто не отменял. В особых случаях? (ЯО?) Копья!. (Интересно как этот Ким из С. Кареи — производит межконтинентальные — как «сосиски»)
    (Написанное не об этом. Написанное. Кто, что, зачем, роль в дальнейшем и как или кем? )

загрузка...