Нардеп: как банда Тищенко взрывала больницу, а ж@пы бандитов прикрыл Зеленский. Видео

https://external.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQBT9Q19sxUlWT8O&w=500&h=261&url=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2F34YqZQxE-zI%2Fmaxresdefault.jpg&cfs=1&sx=0&sy=17&sw=1280&sh=668&ext=jpg&_nc_cb=1&_nc_hash=AQADP6xydl05aHhK

Сегодня вы узнаете, как банда народного депутата Тищенко заминировала Александровскую больницу, смотрите доказательства в новом выпуске (укр.)…

Об этом написал около часа назад в Фейсбуке нардеп Гео Лерос.

Сьогодні ви дізнаєтесь як банда народного депутата Тищенко замінувала Олександрівську лікарню, дивіться докази у новому випуску.

Також, у цьому випуску виведемо на чисту воду нардепа хабарника, за допомогою якого заступник фракції Тищенко і нардеп-тютюновий король Холодов намагалися влаштувати бійку-провокацію.

В тему — Нардеп от «Слуги народа» связан с сигаретным бизнесом и лоббирует табачные правки — «Схемы»

Дивіться ексклюзивне відео.

Тищенко нервує в Раді щодо викриття його банди у скоєнні злочину з мінування і відмазує спільників тим, що поки йде досудове слідство.

Його офіційний помічник, після того як дізнався, що у мене є матеріали кримінальної справи, вже і сам зізнався, що у нього були обшуки, вилучені електронні пристрої, як докази.

Пане Руслане, ви прокололись, коли написали, що я вас згадав, коли говорив про мінування лікарні, адже, саме вас, я жодного разу не згадував, це epic fail)))

Ви досі стверджуєте, що не винні?

Чого ж тоді до вас прийшли з обшуками на наступний день після злочину, вилучили ваш особистий айфон, з якого був здійснений дзвінок з актом телефонного тероризму?

Зрозуміло, коли стало відомо хто саме скоїв злочин, поліція зупинила розслідування, ваші дупи прикрив президент, тому ви та ваш любитель надувних жінок почувають себе безкарно, але це ненадовго.

загрузка...

Щодо провокацій, які мені влаштував Тищенко та Холодов, як завжди, невдахи влітають в яму, яку з рештою для себе і копають!

В тему — Лерос считает, что его драку с Юрченко срежиссировал Коля Оболонский

Приємного перегляду.

Лінк на ухвалу суду по мінуванню Олександрівської клінічної лікарні м. Києва на моєму телеграм каналі:

t.me/GeoLeros — підписуйтесь!

Лінк на відео:

https://youtu.be/34YqZQxE-zI

Дізнатись більше про Холодова можете за цим посиланням:

https://youtu.be/ecDhtL9luNg

16-минутное видео —

 


загрузка...
загрузка...