Верещук подтвердила, что руководство СН знало о «минировании» больницы помощником Тищенко — Лерос

https://www.liga.net/images/general/2020/11/16/thumbnail-tw-20201116142553-1537.jpg?v=1605533328

Интервью с Ириной Верещук было записано до выхода моего влога о Гончарове (помощнике Тищенко), который ′′ заминировал ′′ Александровскую больницу.

Об этом пишет сегодня вечером в Фейсбуке парламентанрий Гео Лерос.

В тему — Нардеп: как банда Тищенко взрывала больницу, а ж@пы бандитов прикрыл Зеленский. Видео

Верещук по сути подтвердила, что это было известно в штабе уже давно.

Смотрите скрин из интервью.

Следующую часть интервью следует процитировать, потому что это доказывает, что Алла Шлапак занималась выборами Слуги Народа в интересах Комарницкого, ′′смотрящего′′ за столицей:

Журналіст: У чому конкретно полягала “деструктивна” позиція Миколи Тищенка? Зі списком уже дещо зрозуміло. Що відбувалося протягом кампанії?

Верещук: По-перше, деструктив полягав у тому, і я вже говорила про це публічно, що я не могла зрозуміти, що робить у нас у штабі пані Шлапак. Людина балотується від «Батьківщини», є нашою конкуренткою, але при цьому, умовно, керує в нашому штабі. Коли до мене дійшли чутки про це, я запитала, що ця людина робить у штабі.

Журналіст: Запитали в кого? У Миколи Тищенка?

Верещук: У Миколи і в Олександра Корнієнка. Тих, хто, так би мовити, здійснював організацію процесу до мене, бо я прийшла в середині процесу. Але мені ніхто так і не пояснив, яка роль людей, які фактично не мають стосунку до нашої політичної сили.

Журналіст: Чому у «Слузі народу» не надали оцінки скандалу з плівками Тищенка, на яких він нібито веде перемовини з Комарницьким щодо збереження дерибану у столиці. Президент у курсі ситуації?

загрузка...

Верещук: Я теж це питання ставила.

Журналіст: Кому?

Верещук: Усім. Публічно. На телебаченні. Чому плівки не мають належної оцінки? Якщо такі розмови були і вони є правдою — це кримінальна справа. Бодай кримінальне провадження.

Якщо таких розмов не було, де офіційне спростування? Де заява партії, що наш депутат від фракції «Слуга народу» не брав участі в таких розмовах?

І ще одне питання – хто такий Комарницький? Чому він дозволяє собі думати, що він керує в Києві?

В тему — Скандал с минированием больницы опустил «слуг народа» на дно — Дубинский

***

Гео Лерос разместил в этом посте такие скриншоты:


загрузка...
загрузка...