На Банковой подвели итоги выборов для Зеленского — политолог

https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/123141350_4484629264944450_7719038917418737177_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9HMcx1j45XIAX93hUH-&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&tp=6&oh=e66a98c05de42bc2580d9870a0d6ff8e&oe=5FC0C737

Зеленского по итогу президентства народ будет ненавидеть в разы больше, чем Порошенко.

Такой прогноз огласил сегодня в Фейсбуке политолог Дмитрий Корнейчук.

Запомните этот твит…

В тему — Итог президентства Зеленского и Порошенко будет в истории описан одним словом — позор!

С 1 ноября Зеленский сделал для украинцев цену на газ ( с доставкой) почти 10 грн за куб.

Таких цен не было даже при Порошенко. Максимальная тогда была 8,5 грн.

Вы же понимаете, что газ по 10 грн за куб — это месть зеленого отморозка Голобородько всем украинцам за провал «Слуги народа» на местных выборах?

Ну, а пока мы обсуждаем итоги выборов, Кабмин втихаря отменил ограничения на многомиллионные зарплаты из бюджета руководству госпредприятий и членам наблюдательных советов.

Голобородько вновь смачно харкнул в лицо всем нищим украинцам.

Вова, давай ещё глубже засаживай. Народ просит)))))

загрузка...

На Банковой подвели итоги выборов для Зеленского

***

Последним из приведенных тезисов Дмитрий Корнейчук сопроводил оригинальное фото, которое стоит вверху…

 


загрузка...

Комментарии 2

 • Во-во, цена на газ — только начало. И мстя Вовина будет страшна. Если кто не остановит, конечно.

 • —НАЗИВАЄМО РЕЧІ СВОЇМИ ІМЕНАМИ,
  — СУДЕМО НЕ ПО СЛОВАХ А ПО ДІЛАХ,
  — ВИКОРИСТОВУЄМ ПРИЧИННО — НАСЛІДКОВИЙ ЗВЯЗОК
  — НЕ СЛІПО ВІРИМО, А ДУМАЄМО І ПЕРЕСТАЄМО БУТИ ЛОХАМИ З ЛАПШОЮ НА ВУХАХ. —ТІЛЬКИ ВАЖЛИВЕ І ПРИНЦИПОВЕ БЕЗ СЛОВОБЛУДДЯ.
  ———————-ВИПРАВЛЕНО І ДОПОВНЕНО———————
  Зелена свора це вороги України. Клоун БОБОЧКА на велосипедику говорить: какая разница. Вороги України открито переслідують проукраїнських активістів.
  Правосуддя в країні немає. Судді— продажні суки, аваков — чорт. Москальська пропаганда отруює мозги українцям. мертвечук жирує. клоун на вилосипедику нічого не робить. Кацапська агентура і українські гниди торжествують тому що їх дуже багато на всіх ешалонах влади і для клоуна БОБОЧКИ на велосипедику вони є свої люди а проукраїнські активісти є чужі.
  Чим відрізняється неуспішна Україна від таких успішних країн як Польща, Чехія, Словакія, Болгарія, Румунія, прибалтійські країни?
  1. Зробили люстрацію.
  2. Успішно борються з корупцією і мафією.
  3. При владі находяться нормальні патріотичні націоналісти.
  4. Судова система присутня.
  5. У них немає мокшанської пропаганди.
  6. Дякуючи цим факторам вони увійшли в НАТО.
  Вони цього добились дякуючи принципам демократії, високому рівні політичної культури населення і не дуже великій кількості своїх москальських вшей, своїх гнид, ватників і пофігістів.
  В Україні дуже низький рівень політичної культури населення і дуже велика кількість москальських агентурних вшей , українських гнид, ватників, пофігістів, запроданців, манкрутів, і прочей швалі типа разних усіков і ломаченків . Думаючих адекватних активних українців дуже мало. Відкрито діє ворожа ФСБешна філія московії РПЦ. Тому в Україні демократія веде не до позитивного результату, а наоборот веде до торжества агентури паРаші і москальсько-української мафії. Тобто якраз демократія веде Україну до злиднів і можриво до повного краху.
  Повторяю для тупих: САМЕ ДЕМОКРАТІЯ ВЕДЕ КЕРАЇНУ ДО ПОВНОГО КРАХУ.
  ЯКБИ НЕ БУЛО Б 2-Х МАЙДАНІВ, ЗАРАЗ УЖЕ НЕ БУЛО Б І САМОЇ УКРАЇНИ.
  Що робити?.. Перш за все посадити в тюрягу ворога України мертвечука і ліквідувати канали москальської пропаганди (що не зробив мразюка порошенко і не робить клоун БОБОЧКА на вилосипедику). Треба роздавити КГБешну агентуру і українських гнид, посадити корупціонерів (не робив порошенко і не робить клоун).
  Вибори в даному випадку не допоможуть. Армія охлохів і лохів з лапшою на вухах проголосують так, як завжди вони голосували до цього і виберуть знову теж саме говно чи клоуна, чи бандюка, чи гниду тіпа порошенко або ющенко… Тому без 3-го майдану ніяк не обійтись щоб прибрати клоуна БОБОЧКУ на велосипедику.
  3-й майдан приводить до влади укр. нормальних патріотів-націоналістів (не супер-нациків придурків) які беруть владу, тимчасово відходять від демократії і проводять необхідні реформи в Україні. Тільки так і ніяк не інакше. Президент нормальний адекватний націоналіст, який вболіває за Україну і не заважає голові уряду ЮВТ (можна і президентом). Вона знає кого постригти, кого побрить а кого кастріровать. Віце-премєром Міхо. Головним прокурором Сакваралідзе. Якщо нормальні активні проукраїнські сили організуються, то це дуже можливо зробити. Якщо це робити зараз, то майдан повинен тривати 2-3 дні, щоб паРаша не успіла відповісти. Якщо це робити пізніше , то треба чекати коли ослабне паРаша(що дуже можливо в недалекому майбутньому) і коли на заході появляться адекватні політики. Повторю: 3-й майдан необхідний, іначе — свиздець Україні. Вибори нічого не дадуть. Відбудеться роздача гречки і розвішування лапші на вуха лохам і охлосу. Основний принцип мафії: *не розвести лоха -себя не уважать* діє безотказно. Цей принцип кормить мафію і агентуру паРаші і дозволяє їм жирувати на теренах України. Розчавити вонючу московсько-українську мафію це питання виживання України.
  Ізраїльська армія, ЦАХАЛ, своя демократія а також відношення до своєї мови має бути прикладом для України… Також прикладом для України є Фінляндія. Якби Україна зберегла незалежність 1919 року то не прийшлось би їсти своїх дітей в 1933 р і зараз жили б ніяк не хуже чим фінни і населення України було б ніяк не менше чим80 млн.
  Трохи не в тему.
  Звертаюсь до усіх людей доброї волі, до усіх кому дорога Україна,
  хто ненавидить рюSSькій мір, хто здатний відрізняти правду від брехні, хто на стороні добра а не зла.
  Треба знести памятник ватутіну в Києві і на цьому місці поставити памятник 14-річного хлопчика, який з півцеглиною в руці біжить на німецькі кулемети. В честь загиблих
  300 тис. українців в листопаді 1943 р. під час переправи через Дніпро в боях за Київ.
  Тоді кровожери жюков і ватутін примусово зігнали 350 тис. українців (в основному підлітки і людей похилого віку) і в цивільній одежі, без зброї, без підготовки, давши кожному по півцеглини, погнали людей на крутий берег Дніпра усипаний німецькими кулеметами, поставивши ззаді НКВДешні кулемети, щоб стріляти в спину. Це той самий випадок коли позорна армія людожера сталіна поставила поперед себе українських дітей і пенсіонерів.
  Нагадаю за всю війну британці втратили загиблих 400 тис. Американці-420 тис.
  Під час штурму Ла Манша в Нормандії в 1944р. союзники втратили приблизно 10 тис. (точно не знаю) солдат.
  А кровожери жюков і ватутін за одну атаку, за один день 280-300 тис. (більше половини із них діти) угробили.
  Якщо ми є люди, то ми повинні поставити цей памятник 14-річному хлопчику. Можливо поставити дві постаті хлопчику і 60-річному чоловікові.
  Своїми істуканами такими як жюков, ватутін і др.. москалі помітили свою теритотію. Якщо істуканів не прибрати— то паРаша йде до вас. Також мова. Говорите на язике — паРаша йде до вас. МОВА ЦЕ ОБЕРІГ УКРАЇНИ. Депутати, які проти мови чи проти такого памятника, є або ідіоти, або свиноподібні москалі, або агентура паРаші. Більше того, депутати які проти такого такого памятника вони не є люди.
  Памятник 14-річному хлопчику це є ТЕСТ НА НАШУ ЛЮДЯНІСТЬ І НА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСЬ. Такий памятник це не один цвях в труну рюSSькаго міра, а цілих 20-30 цвяхів, після яких мордор в Україні не підніметься з могили ніколи. Один такий памятник в центрі Києва для декомунізації і демосковитизації України бідьш важливий як наприклад прибрати 1000 памятників сифілітику леніну.
  ДАВАЙТЕ БУДЕМО ЛЮДЬМИ І ЗРОБИМО ЦЕ — ПОСТАВИМО ПАМЯТНИК ХЛОПЧИКУ—ДИТИНІ, ЯКУ УКРАЇНОЖЕР ЖЮКОВ, СХОВАВШИСЬ ЗА ЙОГО СПИНОЮ, ПОСЛАВ НА ВІРНУ СМЕРТЬ.
  Можна сказати по другому. Два майдани відправили рюSSькаго мордора в лікарню з перебитою ногою. З допомогою клоуна бобочки на вилосипедику і бариги, мордор може вийти з лікарні і заявити про свої права. Памятник хлопчику-дитині, послану на вірну смерть, буде конрольним смертельним пострілом в голову рюSSькаго міра. І Україна нарешті назавжди відійде від мокшансько-башкірської кровожерливої орди-недоімперії, які зовсім не словяни і не руси. петро 1 перший раз московію назвав в 1721 р. петро 1 коронувався в 169? р. як царь московії і в 1721 р. як імератор росії.
  В паРаші ціна людського життя і людської гідності нічого не варте і де солдати стали *ихтамнетами*. Любителям рюSSюкаго міра в Україні — чемодан, вокзал і т. д. Хай там ці свинокацапи насолоджуються прелестями паРаши. Закон про депортацію ворогів України дуже потрібен Україні. І не зважати при цьому на європейських дерьмократів, які завжди перед паРашею слюні пускають.
  Наша Ненька повинна повернутись додому у Європу і жити в сімї цивілізованих європейських країн.
  Люди добрі, перестаньте бути лохами з лапшою на вухах, зніміть лапшу зі своїх вух і станьте адекватними людьми які можуть відрізняти правду від брехні, добро від зла, Бога від диявола. Научіться думати. Так. Так. Саме ДУМАТИ, а не вірити. Адекватна людина — це той що вміє критично мислить. Лох з лапшою на вухах —це той що вірить тому хто повісив йому ту саму лапшу.
  Критично мислити можуть тільки 10% людей (це ті самі 10% які голосують за ЮВТ).
  Але лох може стати адекватним. Для цього треба запамятати просту схему:
  ДОСТОВІРТИЙ, ПРАВДИВИЙ ФАКТ — АНАЛІЗ ЦЬОГО — ВИСНОВОК — ЗМІНА СВОГО СВІТОГЛЯДУ. При цьому аналіз і висновок обовязково(це дуже важдиво) повинні бути обєктивними. Саме здатність міняти свій світогляд відрізняє адеквата від лоха. Для прикладу візьмемо двуногих, людино-подібних істот сталіністів. Цим істотам не важлива правда ( сталін уничтожив десятки міліонів людей), їм важлива та брехня що їм повісила на вуха вчителька, коли вони ходили в школу. Свого світогляду вони не міняють ніколи.
  Люди добрі, будьте людьми адекватними, а не лохами з лапшою на вухах.
  СЛАВА УКРАЇНІ. паРАША ЗДОХНИ. БОТОКСНА ТВАРЮКА ЗГИНЬ. СВЯТ….СВЯТ…АМІНЬ.
  Прошу максимальний репост.

загрузка...