Свадьба года на $2 млн. ЗЕ-куратор украинской таможни выдал дочь замуж за сына донецкого авторитета

https://detective-info.com.ua/templates/img/pavliuk1.jpgОдин из руководителей избирательной кампании партии «Слуга народа» Илья Павлюк, которого журналисты окрестили бенефициаром неформальной группы народных депутатов от провластной политсилы и считают так называемым ведущим «куратором» процессов на отечественной таможни, устроил свадьбу собственной дочери Софии в одном из самых престижных отелей Турции (укр.)…

Один із керівників виборчої кампанії партії «Слуга народу» Ілля Павлюк, якого журналісти охрестили бенефіціаром неформальної групи народних депутатів від провладної політсили та вважають так званим провідним «куратором» процесів на вітчизняній митниці, влаштував весілля власної доньки Софії в одному з найпрестижніших готелів Туреччини.

В тему:

Первый после Зеленского? Как контрабандист Павлюк создал свою «Слугу народа»

«В Раде орудуют теневые контрабандисты. Группа Павлюка, например»: Саакашвили обвинил «финансиста Зеленского»

Москаль врезал Зеленскому правду-матку о его друге Павлюке по кличке «Курятник» и беспределе на таможне

Як повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info, урочистості з приводу визначної події щасливий батько нареченої організував протягом кількох діб на території п’ятизіркового готелю в турецькому Стамбулі — «Ciragan-Kempinski».

30 серпня 2020 року повідомлення про шикарне весілля з’явилося в телеграм-каналі «Голда Меїр». Спочатку його редактори оприлюднили скріншот-повідомлення, яке з’явилося в одній з профільних туристичних спільнот у Facebook. Автор допису стверджувала, що в найдорожчому готелі на берегах Босфору українці святкують найдорожче весілля року.

«Ілля Павлюк, один із спонсорів «Слуги народу», круто піднявся. На весіллі присутня майже вся група Павлюка в парламенті, (нардеп, якого пов’язують з тютюновим бізнесом — Ред.) Андрій Холодов, колишній замгенпрокурора (Микола — Ред.) Голомша та інші», — зазначено у відповідному дописі.

Згодом телеграмери додали, що окрім вищезгаданих достойників на святі також був присутній екс-нардеп та колишній очільник митниці Ігор Калетник, помічником якого протягом 2007-2011 років виступав Ілля Павлюк. Відомо, що у ті часи ЗМІ називали Павлюка «королем контрабанди західної митниці».

загрузка...

За інформацією джерел Dетектив-Info, загалом на святкуванні весілля доньки Павлюка до Туреччини очікувалося прибуття майже 400 VIP-гостей, більшість з яких тісно пов’язані з Україною. Втім, де-факто до Стамбулу завітало близько 200 осіб, яким влаштували розважальну програму на кілька діб за участі таких співаків як Григорій Лепс, Леонід Агутін та Євгеній Кемеровський. З урахуванням їх гонорарів та інших видатків сумарно свято коштувало від півтора до двох мільйонів доларів.

Серед тих, кому вдалося «відтягнутися» на весіллі дочки Павлюка на повну, називають ледь не всіх представників його неформальної групи в українському парламенті. На початку 2020 року в YouTube з’явився, вирогідно, найповніший її склад — парламентарів зафіксували під час підготовки до проведення «внутрішнього заходу» в Києві.

Окрім народних обранців на святі були присутні й не менш поважні відвідувачі. Зокрема, інсайдер Dетектив-Info називає прізвища президента ФК «Олімпік» Владислава Гельзіна та директора донецького благодійного фонду «Гратіс» Андрія Радченко.

Поява Гельзіна, а також інших колоритних особистостей донецького походження, відомості щодо яких раніше знаходилися у знищеній в 2014 році міліцейській базі «Скорпіон», на святкуванні в дочки Павлюка не випадкова. Річ у тім, що саме Радченку-молодшому випало стати зятем одного з провідних спонсорів кампанії президентської політсили.

(Софія Павлюк)

Обранцем Софії Павлюк став 26-річний підприємець Дмитро Радченко, якого влітку 2019 року «Слуга народу» висунула кандидатом у найбільш скандальному окрузі під час парламентської кампанії. Йдеться про 51-й округ в селищі Зайцеве, де загальна кількість виборців складала 2715 осіб.

(Дмитро Радченко)

Під час виборчих перегонів Радченко-молодший звітував про свої здобутки в соцмережах та став героєм відео, де він викладав своє бачення вирішення проблем мешканці округу.

За результатами голосування Дмитро Радченко здобув підтримку 21 особи та програв вибори.

 


загрузка...

Комментарии 6

  • Почему же так долго задерживается следующий транш МВФ?

  • И что? Тимошенко потратила в тяжелом 2014 на свадьбу дочки полмиллиона зелени. Бедная, аки мышь церковная. Только откинулась.

  • Как можно быть таким дебилом, что бы сказать, что Тимоха бедная. Ты что, не в курсе, что она в 30! лет руководила компанией с миллиардными оборотами. И догнать своими тупыми мозгами, что она таки себе немного заработала. Заработала, а не обворовывала армию во время войны. И ты забыл упомянуть, что онахихикаласпутеном и украла весь газ.

  • Таки действительно, как можно быть таким тупым. Она декларировала двухкомнатную квартиру в Днепре и жила на зарплату депутаны. А тут похихикала с путеном и бац — присела в Качановку. Откинулась… дальше по тексту. И да, я в курсе и даже писал здесь, что управляя ЕЭСУ юлькаворовка брала кредит под госгарантии у РФ ~$405млн. Ее шеф, признанный американским судом вор(о чем она каанешна не подозревала) Паша Лазаренка подписал. И не вернула. Возвращал весь благодарный украинский нарид(люби мОи, ага) из бюджета. Но дело ж даже не в этом. Почему юльке можно, а другим ворам нельзя? Абидна, да. Астанавитесь.(с)

  • Государство Украина никаких обязательств по каким-либо договорам частных структур иметь не может. Изучай матчасть, прежде, чем звиздеть. А то он Тимохины долги возвращал. Посмеялся от души. Ты сделал мой день. Промытые мозги манафортом. Какие же вы , выборцi, януковощей и порохатых ущербные. Да, и не понял ход мысли в воспалённом мозгу, Юля села в колонию, по наущению путена, а потом вышла и что? Откинулась… дальше по тексту. Ты давай, с грибами завязывай. Астанавись.

загрузка...