Рейтинг Зеленского продолжил падение — опрос

https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2020/07/3690-article20191128195905.jpgПо сравнению с июлем избирательный рейтинг президента снизился…

За президента Владимира Зеленского готовы проголосовать 29% определившихся с выбором избирателей.

 

Об этом говорят обнародованные сегодня данные опроса, проведенного группой Рейтинг в сентябре.

В тему:

Две отставки спасут рейтинг Зеленского, но он на них не решится — политолог

Рейтинг Зеленского держится благодаря дилетантству его электората, но это ненадолго — эксперт

Если бы выборы президента прошли в ближайшее время, голоса избирателей, которые определились с выбором, распределились бы так:

Владимир Зеленский – 29% (в июле – 30,2%);

Бойко Юрий – 15,5% (14,4%);

 

Петр Порошенко – 14% (13,7%);

Юлия Тимошенко – 9,3% (9,1%);

Игорь Смешко – 6,4% (5,8%).

Остальные потенциальные кандидаты набирают меньше 4%.

загрузка...

На выборах президента в 2019 году в первом туре Зеленский получил 30,24% голосов, Порошенко — 15,95%, Тимошенко — 13,4%, Бойко — 11,67%, Игорь Смешко – 6,04%.

Динамика президентского рейтинга:

При этом 63% украинцев считают, что экономическая ситуация в стране за последние шесть месяцев ухудшилась.

57% опрошенных считают, что основной причиной, по которой может произойти экономический кризис этой осенью, является некомпетентность власти.

Только 7% респондентов считают, что ситуация в экономике Украины улучшилась. 26% не почувствовали никаких изменений.

49% респондентов говорят, что ощутили ухудшение экономической ситуации в собственной семье. 6% почувствовали улучшение, а 44% считают, что ничего не изменилось.

43% украинцев считают, что экономическая ситуация в будущем ухудшится. Противоположного мнения придерживаются 15%. 32% не ожидают никаких изменений в экономике Украины в ближайшие полгода.

57% убеждены, что основной причиной, по которой может произойти экономический кризис этой осенью, является некомпетентность власти. 26% заявили, что виной всему коронавирус.

Также среди возможных причин экономического кризиса 8% опрошенных назвали войну на Донбассе.

Опрос проводился 3-6 сентября по всей Украине, кроме временно оккупированных территорий.

Опрошены 2000 человек возрастом от 18 лет и старше.

Погрешность не более 2,2%.

 


загрузка...

Комментарии 9

 • Напоминаю: владельцем «Рейтинга» является политтехнолог БПП Игорь Грынив.

  • Я имею в виду рейтинги его «побратима» порошенко и Тимошенко. Думаю, их явно поменяли местами ))
   А то, что у Нелоха 29 процентов, так и по другим источникам столько.

   • Тимошенко, тут не при делах,
    Гринив политтехнолог вальцмана молдавского — Порошенка , нашего жидка молдавского — спасителя. Гринів — це сука високої категорії.
    Сива кнуряка хай хоч всереться, але йому другий раз президентом — не бути.

   • На работе?
    Любишь обосрать за деньги?

 • Напоминаю: президентом числится дурачок и подонок зе.

 • ну какие 30 %…. зазебилов

 • ФАКТИ І ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД без СЛОВОБЛУДДЯ.
  ТУПІСТЬ ВИБОРЦІВ ПРОСТО ВРАЖАЄ ТИМ ЩО ВОНИ Є ПО СУТІ ІДІОТИ.
  Барига-порошенко: засновник партії ригоаналів, був министром в уряді бандюка, в 2010 р. на виборах президента( Юлька чи бандюк) ця гнида була противсіхом. Він агітував лохів проти Юльки і за бандюка. Якби Юлька тоді стала президентом, то ми зараз жили б не хуже чим поляки і війни б не було. Список усіх відомих політиків-противсіхів(троянські коні і агентура паРаши) в 2010 р : ющенко, порошенко, парубій, кучма, гриценко, тягнибок, яценюк, кличко а також журналісти лещенко (мінйон пінчука), портніков, Бутусов, УП також і пісюрірерюльніки забужко і андрухович (визивають у мене огиду) тому що активно агитували за противсіхів. Це ж якими треба було бути ідіотами, щоб стати по одну сторону барикади разом з бандюком і штовхнути Україну в бездну, з якої країна не може вибратись до сьогодення. Особливу огиду визиває грицюцюлька, який чомусь перед виборами випливає тільки для того щоб у Юльки відібрати 2-3% голосів. Тоді противсіхи набрали 4,5%, ЮВТ 45%, бандюк 48%. Доречі це противсіхи прийшли до влади, кроми Турчинова і луценко (не були противсіхами), після другого майдану в 2014р. і зрадили той самий майдан. А особисто барига в 2006 р. зрадив і 1-й майдан 2005 року. Лозунг порошенко: Мова, Віра, Армія— дуже правильний, але без економіки, цей лозунг — пшик. Здорова економіка і корупція бариги це не сумістні речі. Призначені баригою продажні уроди судді не дають Україні вибратись із мафіозної багнюки. Короче, як сказав Семенченко, щоб ти здох тварюка, мразь, подонок, покидьок, гнида москальсько-українська.
  ЮВТ це Черчиль української політики, але лохам вонюча мафія протягом 20 років вішає лапшу на вуха і лохотрат за неї не голосує. Що до мафії, яка дрючить Неньку і в хвіст і гриву. Мафія (сім*я або група людей-паразитів і ворюг) буває різною: московито-кацапська(хочуть злити Україну в паРашу) метверщук, бойко і др.., мафія хохлов(клоун —какая разница-зелена плесень) ахметов,коломойський, пінчук і др… і мафія києвсько-львовсько-українська (ненавидять паРашу, але доють і дрючуть Неньку не хуже чим москалі). Є ще одна мафія КГБешна. Ця КГБешна мафія перемішана з усіма уже названими мафіями. порошенко відноситься до КГБешної мафії.
  ЮВТ була готова жорстко протистояти усім цим вонючим мафіям за що на неї вилили не море а цілий океан брехні. Також вона сказала що хоче ядерну зброю для України (це була помилка не тому що хоче, а тому що сказала) таким чином настроївши західні політичні кола проти себе.
  В 2010 р. проти ЮВТ були: агентура паРаші, західні політики, українські і москальські медія і ботоферми (мінйони мафії), придурки супер-нацики тіпа забужко і андрухович а також армія чиновників на усих щаблях влади шептали на вушко лохам: *оранжеві перегризлись, а з бандюком порядок буде* тому що знали при ЮВТ більше не будуть доїть і дрючить Україну.
  На привиликий жаль ЮВТ не прийде до влади. Мафія її боїться і зробить усе можливе щоб цього не допустити. На посдідніх виборах 2019 р. мафія висунула в кандидати тимошенко ЮРІЯ владимировича(ЮВТ), виплив грицюцюлька, появилась партія голос з єдиною метою — відібрати як можно більше виборців у Юльки. Виборці, охлос і лохи явно не дружать із правдою і здоровим глуздом. Їм не важливітакі факти:
  — ЮВТ є єдиний політик в Україні, який відмовився від свого бізнесу для того щоб стати політиком і витягнути Україну із мафіозної багнюки. Її бізнес в 1999 р. коштував 2 млд. доларів.
  —В 2001 і 2014 роках мафія посадила в тюрягу її тільки за те що вона жорстко боролась проти корупції.
  —щоб давити на ЮВТ також посадили в тюрягу її чоровіка і її тестя.
  — уряд ЮВТ прийняв закон про престиж шахтарського труда і, маючи заоблачні зарплати і пенсії, бамбамбас возненавидів ЮВТ тому що мафіозна пропаганда сказала: *юлька хоче огородити бамбамбас колючою проволокою*
  Охлосу і лохам важливо те їм підсуне москальська пропаганда і те що їм наспіває клоун бобочка на вилосипедику.
  Україна обречена не жити а мучитись і виживати. Вся надія на активних адекватних громадян України, яких дуже не багато, і на те що паРаша скоро здохне.
  Трохи не в тему.
  Звертаюсь до усіх людей доброї волі, до усіх кому дорога Україна,
  хто ненавидить рюSSькій мір, хто здатний відрізняти правду від брехні, хто на стороні добра а не зла.
  Треба знести памятник ватутіну в Києві і на цьому місці поставити памятник 14-річного хлопчика, який з півцеглиною в руці біжить на німецькі кулемети. В честь загиблих
  300 тис. українців в листопаді 1943 р. під час переправи через Дніпро в боях за Київ.
  Тоді кровожери жюков і ватутін примусово зігнали 350 тис. українців(в основному підлітки і людей похилого віку) і в цивільній одежі, без зброї, без підготовки, давши кожному по півцеглини, погнали людей на крутий берег Дніпра усипаний німецькими кулеметами, поставивши ззаді НКВДешні кулемети, щоб стріляти в спину. Це той самий випадок коли позорна армія людожера сталіна поставила поперед себе українських дітей і пенсіонерів.
  Нагадаю за всю війну британці втратили загиблих 400 тис. Американці-420 тис.
  Під час штурму Ла Манша в 1944р. союзники втратили приблизно 10 тис. (точно не знаю) солдат.
  А кровожери жюков і ватутін за одну атаку, за один день 280-300 тис. (більше половини із них діти) угробили.
  Якщо ми є люди, то ми повинні поставити цей памятник 14-річному хлопчику. Можливо поставити дві постаті хлопчику і 60-річному чоловікові.
  Своїми істуканами такими як жюков, ватутін і др.. москалі помітили свою теритотію. Якщо істуканів не прибрати— то паРаша йде до вас. Також мова. Говорите на язике — паРаша йде до вас. МОВА ЦЕ ОБЕРІГ УКРАЇНИ. Депутати, які проти мови чи проти такого памятника, є або ідіоти, або агентура паРаші. Більше того, депутати які проти такого такого памятника вони не є люди.
  Памятник 14-річному хлопчику це є ТЕСТ НА НАШУ ЛЮДЯНІСТЬ І НА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСЬ. Такий памятник це не один цвях в труну рюSSькаго міра, а цілих 20-30 цвяхів, після яких мордор в Україні не підніметься з могили ніколи.
  ДАВАЙТЕ БУДЕМО ЛЮДЬМИ І ЗРОБИМО ЦЕ — ПОСТАВИМО ПАМЯТНИК ХЛОПЧИКУ—ДИТИНІ, ЯКУ УКРАЇНОЖЕР ЖЮКОВ, СХОВАВШИСЬ ЗА ЙОГО СПИНОЮ, ПОСЛАВ НА ВІРНУ СМЕРТЬ.
  Можна сказати по другому. Два майдани відправили рюSSькаго мордора в лікарню з перебитою ногою. З допомогою клоуна на вилосипедику і бариги мордор може вийти з лікарні і заявити про свої права. Памятник хлопчику-дитині, послану на вірну смерть, буде конрольним смертельним пострілом в голову рюSSькаго міра. І Україна нарешті назавжди відійде від мокшанської кровожерливої орди-недоімперії (які зовсім не словяни), в якій ціна людського життя нічого не варта і солдати стали ихтамнетами.
  Наша Ненька повинна жити в сімї цивілізованих європейських країн.
  Прошу максимальний репост.
  СЛАВА УКРАЇНІ. паРАША здохни.

  • Флагман асенізаційного обозу («коротко і ясно по суті») вивалил вміст величезної діжки лайна у комент на сайті.
   Шкода, що 14 річний хлопчик сюди потрапив.

  • оказывается, жидюлька, подписавшая 2009 году соглашение о поставках газа, давшее пуйлу все финансовые основания военной колонизации Украины, — спасительнитса Украины… Ну-, Ну-, пгодолжайте, пгодолжайте….
   Да если бы не было б Угод 2009 года…то не было б и русской военной агресии/анексии 2014 года…
   Как по мне було сделано две ошибки выбор Ющенка у 2004 году (не былоб Ющенка — небыло б и Януковича) и выбор Порошенка в 2014 году (небылоб порошенка — небылоб и янелоха), о янелохе вааще молчу…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

загрузка...