Зеленский подписал себе приговор! Полный текст выступления в Раде нардепа Лероса

https://politeka.net/crops/5d4a12/620x0/1/0/2020/09/01/0c57hnbwzmZlvNtpCqXKiTHVSWl9nyxW8u4EHFc6.jpegГосподин президент! Именно вы своими микробами и бактериями лжи заразили всю страну, потратив шанс великой державы, обменяв его на конверты от олигарха (укр.)

Верховная Рада опубликовала стенограмму выступлений парламентариев на сегодняшнем заседании. Вот фрагмент из разгромной по отношению к зе-власти речи нардепа от фракции «Слуга народа», экс-советника президента Украины Гео Лероса:

ГОЛОВУЮЧИЙ.

12:48:11

Шановні колеги, надійшли дві заяви від депутатських фракцій та груп про перерву із заміною на виступ. 6 хвилин включіть, будь ласка.

12:48:32

ЛЕРОС Г.Б.

Шановні народні депутати, багато хто з вас вважає, що мій виступ буде присвячений спаленому моєму автомобілю в п’ятницю, але я зекономлю ваш час, цю тему я піднімати не буде. Я хочу лише сказати, що виклик я приймаю та нікому це не пробачу.

Мені очевидно, що країна рухається у прірву. У нас досі не з’явилося ніякої державної стратегії, бодай якогось плану на майбутнє. Соромно, але єдиним стратегічним документом, який може пояснити, куди рухається Україна, це доводиться вважати програму Президента Зеленського на сайті ЦВК.

Давайте підведемо підсумки, чим країна мрій під назвою «Зробимо їх разом» відрізняється від сумної реальності «Україна – це ти». Замість обіцяного зняття недоторканності з Президента, депутатів та суддів недоторканними зробили тільки депутатів опозиції. Обіцянки жодних корочок та телефонного права, виявилося, що не стосується керівництва Офісу Президента України, яке користується номерами прикриття для своїх приватних авто. А саме Єрмак телефоном роздає вказівки, на кого відкривати справи, на кого закривати, кого призначати на державні посади та кого звільняти. Судова гілка влади так і стала прислужником Президента навіть у рейдерському захопленні НАБУ.

Зеленський декларував: «Здача національних інтересів не може бути предметом жодних перемовин».  Сьогодні це звучить як знущання, коли Офіс Президента очолює пан Єрмак –  агент ГРУ Російської Федерації (фашистское государство, страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18), який через Кравчука та Фокіна тестує заплановану зраду. Боротьба з кумівством закінчилась ледве не в перший день призначення «кварталівця» Баканова Головою СБУ, який протекцію Зеленського під контроль тіньову економіку, очолив незаконний обіг спирту, наркотиків, контрабанду, торгівлю з ОРДЛО, рекет та рейдерство бізнесу.

Процитую Зеленського: «Органи правопорядку повинні припинити займатися економічним тиском на бізнес. СБУ не буде займатися економічними злочинами». Виявляється, буде, якщо це вигідно.

На додачу Президент призначив сестру своєї сусідки, на яку записаний його маєток в Італії, керувати Антимонопольним комітетом, який покликаний створити обіцяну свободу конкуренції. Замість енергонезалежності уряд відключає енергоблоки АЕС, щоб головний олігарх країни не втратив статус найбагатшої людини в Європі. При цьому нанесені ним збитки у розмірі 39 мільярдів гривень від «Роттердам+» стає мінусом в кишенях українців.

загрузка...

Перейдемо до нульової толерантності до корупції. В цій країні тільки Зеленський, виявляється, толерантний до того, що Керівник Офісу Президенту є головний корупціонер в державі. Але саме бажання Президента виявилось достатньо, щоб ОПГ Єрмака безкарно грабувало країну.

Підкажіть, а де обіцяні відкриті конкурси на державні посади? Натомість люстрованих, «зашкварених», «махрових» корупціонерів без конкурсу призначають на митницю, податкову та всі інші корумповані «годівниці», прикриваючись коронавірусом.

А як може бути по-іншому, якщо замість обіцяних нових облич до Ради прийшли клани Януковича, який тепер очолюєте ви, пане Президент? Ви несете персональну відповідальність за переслідування громадських активістів, журналістів та опозиційних політичних організацій.

Я не буду перераховувати цілу низку задекларованих реформ, бо очевидно, що ви так далекі від інтересів України, як Єрмак від боротьби з корупцією. Але давайте чесно: хто такий Єрмак без Зеленського? Це насправді свідомий вибір Президента – доручити йому виконувати всю його брудну корупційну роботу. Невже Єрмак не погоджує з Президентом «смотрящих».

Чи Зеленський не знає, які міністри прислуговують іншим міністрам?

Пане Президенте, погодьтесь, ви не стали воювати із старою системою, ви просто з нею злилися.

Саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, згаявши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігарха.

Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок.

І ви стали порожнім місцем в історії.

Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок, скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть з вами зустрічати наступну весну.

І наостанок. Пане Президенте, у мене до вас лише одне запитання: вам не соромно?

***

В стенограмме не указывается, но после этого выступления Гео Лероса последовали мощные аплодисменты в зале…

Право же на выступление он получил от четырех фракций и групп (только пока точно неизвестно, от каких именно)…

В тему — Зеленский в шоке от речи Лероса и велел срочно собрать подписи за его исключение из фракции

«Если у Зеленского есть ко мне вопросы, пусть по-мужски приглашает на фракцию, а не под давлением собирает за спиной подписи, я готов доказать каждое слово!

Можно и стадион. ДумайТе», — об этом написал только что в Фейсбуке Лерос.

 


загрузка...

Комментарии 6

 • Из речи я хорошо понял только одно—КАКОЕ НИЗМЕННОЕ И ГНИЛОСТНО-ВОНЮЧЕЕ ГАВНО УПРАВЛЯЕТ УКРАИНОЙ.
  КАК ВСЕ ЖИДЫ—ОНО МСТИТЕЛЬНОЕ.

  • Принцип 100-летней давности — «бей красных пока не побелеют, бей белых пока не покраснеют»…
   Не «ланос», а прямо-таки достойный праправнук «дедушки Евно Азефа» (даже внешнее сходство имеется)…
   И какая разница кто и за что платит…ГЛАВНОЕ — ПЛАТЯТ (кеш карман не тянет)…
   Но в «сухом остатке» (как и 100 лет назад) порхатые таки угробят страну по ходу пожирая самих себя…(только теперь уже за реальное бабло, а не за бредовые идеи для придурковатого охлоса)…

 • Да уж.. Одно дело, когда об этом говорит оппозиция в лице Тимошенко, Власенко или Соболева. Им типа положено. Другое — когда свой слуга окатил холодным душем зазвездившегося наполеончика с его зарвавшимися новымилицами. Как невдобно.
  А шо там слышно у зебилов? Ждут методичку?

 • Рейтинг — это не реакция на ошибки власти, это реакция на ее отсутствие.
  Право голоса должно быть только у налогоплательщика согласно базы данных ДФСУ.
  Украина 30 лет к ряду платит за то,что не воспользовалась законной , уголовно-политической гильотиной в 1991 х 2005 х 2014 годах. Профанация и круговая порука являются главной угрозой будущему страны.

 • 6 минут мало чтобы перечислить все преступления новоявленного дуче, ждем более подробной инфы от него

 • все верно, лерос, надо опозицию очолювати…, потомушто в противном случает завтра у власти жидов может и не быть…. А это и деньги, и власть над гоями (без опозиции во главе жидом неврастеником керенским революции 1917 года в принципе не могло быть… А вот благодаря керенскому жидовин бгонтейн ет К даже штурмовали царский дворец зимний после 10 месяцев отказа царя от престола…)…. Кадры решают все…

загрузка...