Фейковые праймериз: у Зеленского сливают киевские выборы под Кличко

https://nashkiev.ua/assets_images/post/000/135/280/image_810xs.jpgПосле выдвижения на мэрских выборах в столице «парашютистки» Верещук складывается впечатление, что в Офисе президента кто-то занимается яростным саботажем (укр.)

Такой комментарий привел сегодня политический эксперт Анатолий Октисюк для «Главреда».

Процедура, за якою «слуги народу» провели праймеріз, не викликає нічого, окрім роздратування. Це були не праймеріз, а їх імітація, фейк. По суті, вони просто обрали кандидата від партії шляхом таємного голосування за участі конкретного депутатського корпусу, не більше.

Насправді ж праймеріз проводяться з урахуванням не тільки політичних преференцій, це – доволі тривалий і глибокий процес відбору кандидата, в якому беруть участь партійні організації та громадськість. А те, що провели «слуги», є грубим викривленням і дискредитацію праймеріз.

Крім того, після цих, так званих, праймеріз склалося враження, що Слуга народу робить усе, щоб провалити вибори в Києві, «злити» їх під Кличка та створити більш вигідні умови для електоральних конкурентів.

Неможливо зрозуміти, чому керівництво Слуги народу ще раніше виштовхало з процесу боротьби за посаду мера Олександра Ткаченка, адже у нього були найвищі рейтинги з усіх потенційних кандидатів від СН. З електоральної точки зору, це був безглуздий крок. Він мав шанс вийти у другий тур.

Натомість почали просувати головного санітарного лікаря Ляшка, але це нічим не закінчилося. Потім стали просувати Тищенка, який відверто гробив і дискредитував партію. Та навіть Олександр Дубинський, не дивлячись на всі негативні моменти, пов’язані з ним, міг би скласти конкуренцію Кличку!

В тему — Новый зашквар со «слугой» Колей Оболонским: Велюр опять наплевал на правила

До того ж, незрозуміло, чому партія Слуга народу не могла домовитися з Пальчевським про співпрацю. А він, наскільки я знаю, був не проти висуватися на посаду столичного голови саме від СН.

Якби їм вдалося домовитися, це суттєво збільшило би шанси кандидата від «слуг» на вихід у другий тур виборів.

Зрештою, від Слуги народу на посаду столичного мера висуватиметься Ірина Верещук. А це далеко не найкращий варіант.

Верещук чужа для Києва, вона – «парашутистка». Навіть якщо порівнювати її з мажоритарниками, які мали приналежність до Києва, її шанси значно менші. Вона чужа для столиці.

В тему — Верещук — ширма для Офиса Президента? — эксперты

загрузка...

Не зважаючи на те, що Верещук розмовляє українською, вона викликає відторгнення у значної частини киян, викликає електоральне роздратування. З іншого боку, Верещук дратує і проросійську частину виборців Києва. З реакції на її висунення можна зробити висновок, що це – найгірший варіант, який міг би бути. Вона не зможе мобілізувати проукраїнську частину виборців, яка на боці ЄС, Голос, УДАР тощо, а також відштовхне виборців Слуги народу, і вони проголосують за Пальчевського.

Люди з Офісу президента, які розкладають електоральний пасьянс, ризикують, що у другий тур вийдуть Кличко і Пальчевський. Я більше ніж упевнений, що Верещук провалиться. В Києві її абсолютно ніхто не сприймає. Це вибір, який Кличку дасть можливість виграти вибори, можливо, навіть у першому турі.

Складається враження, що в Офісі президента хтось займається лютим саботажем…

У Києві краще було висувати якусь яскраву фігуру: Комаровського або навіть лисого з Кварталу, тобто потрібно було діяти нестандартно. А Верещук – ніяка і просто дратує людей, про що свідчать результати найрізноманітніших фокус-груп.

І що дуже погано – вона дратує і проукраїнську частину, і проросійську частину виборців Києва: перших вона дратує тим, що часто виступає на каналах Медведчука із доволі проросійськими гаслами, других – тим, що говорить українською мовою і виглядає, як Ганна Герман-2.

Не виключаю, що існують домовленості Кличка і Єрмака про те, що Слуга народу мінімізує для Кличка проблеми у першому чи другому турі. Хай там як, але праймеріз Слуги народу виявилося фейком і показухою. Від цього зрештою виграють Пальчевський, Кличко і Єрмак – це три основні вигодонабувачі від висунення Верещук.

 


загрузка...

Комментарии 1

  • Да ладно.А что там в СН-К95 есть на показ ? Жопа коли-велюр-тищенко,или бАрАдА дубинского ?

загрузка...