Порошенко — это «Ледокол»! Ледокол лжи, цинизма и человеческой тупости

https://i.pinimg.com/originals/d7/30/0f/d7300fe4c8d61052955bbcb530870f39.jpgЭкс-президент теперь возглавит борьбу против капитуляции, им же начатую…

Порошенко под Печерским судом сейчас объявил себя «лидером украинской оппозиции».

Об этом сообщил сегодня в Фейсбуке экс-нардеп Семен Семенченко.

Теперь он возглавит «борьбу против капитуляции» (начатую лично им во время перемирия июня 2014 года, Минска 1 в сентябре 2014 года, Минска — 2 в феврале 2015 года). Бороться с внесением в Конституцию особого статуса (который сам продавливал в 2015). Бороться против политических репрессий (бросив за решетку тысячи добровольцев и «циничных Бандер» в 2015-2018).

Будет бороться против «перестать стрелять» (отдав приказ «перестать стрелять» сразу после Дебальцево в 2015 году).

Будет бороться против реванша Ефремова, Медведчука, Портнова, Ахметова (которые не только не были осуждены за пять лет его президентства, а лишь увеличили свое состояние).

Будет бороться против российской пропаганды (дав скупить Медведчуку телеканалы во время своего президентства).

Будет бороться против развала армии (забыв об Иловайске, Дебальцево, ДАП, Славянске, взрывах складов и воровстве в Укроборонпроме).

Короче, действительно «Ледокол»! Ледокол лжи, цинизма и человеческой тупости.

На сцену выходят два мальчика в национальных костюмах и начинают бороться. В конце «мальчики» сбрасывают костюм — в костюме двух мальчиков скрывалась один человек. Борьба нанайских мальчиков.

На изображении может находиться: один или несколько человекУкраинские гниды «борются против реванша» московских вшей. А простые люди забыв, во что превратились эти «нанайские мальчики» после первого и второго Майдана и как они менялись местами, восторженно кричат ​​«ура».

В тему — Дежавю: Порошенко предал первый Майдан, предал и второй

А Пуйло в очередной раз ржет… Сон разума рождает чудовищ…

загрузка...

 


загрузка...

Комментарии 6

 • Ну, чтож во-время не посаженная Лолита начинает шатать режим импотентного Зели, который так её и не посадил.
  С другой стороны Лолита ноль, какой бы рейтинг ни рисовали ей всякие «социсы», и она сама себя назначила «лидером оппозиции» как дура. Лолитка что в роли «оппозиционерши», что в роли «главнокоМАНДЮющей», как пуля с говна.
  Но это все равно грустно, что нынешний президент Украины совсем импотент и допустил весь этот блядский цирк с прожженой блядью.

 • Вот такие шароварные ура-патриоты как Семенченко, Касьянов и др. и привели, и ещё не один раз приведут в верховную власть Украины не только нанайских мальчиков, а и нанайских девочек.

 • Благодаря таким патриотам,как Семенченко , украинци остановили ху…ла — обнулятора на Донбасе !

 • ЦІНУЮ ВАС ЧАС тому без СЛОВОБЛУДДЯ, Другі злочини, бариги: в 2010 р. на виборах президента( Юлька чи бандюк) ця гнида була противсіхом. Тобто він агітував лохів проти Юльки і за бандюка. Якби Юлька тоді стала президентом, то ми зараз жили б не хуже чим поляки і війни б не було.
  Список усіх відомих політиків-противсіхів(троянські коні і агентура паРаши) в 2010 р :
  ющенко, порошенко, парубій, гриценко, тягнибок, яценюк а також журналісти лещенко, портніков, Бутусов, УП також і пісюрюльніки забужко і андрухович (визивають у мене огиду) тому що агитували за противсіхів. Це ж якими треба було бути ідіотами. Тоді противсіхи набрали 4,5%, яких дуже не хватило Юлькі. Доречі це противсіхи прийшли до влади(кроми Турчинова і луценко) після другого майдану в 2014р. і зрадили той самий майдан. А особисто барига в 2006 р. зрадив і 1-й майдан 2005 року.
  ЮВТ це Черчиль української політики, але лохам вонюча мафія протягом 20 років вішає лапшу на вуха і лохотрат за неї не голосує. Що до мафії, яка дрючить Неньку і в хвіст і гриву. Мафія (сім*я або група людей-паразитів і ворюг) буває різною: московито-кацапська(хочуть злиити Україну в паРашу) метверщук, бойко і др.., мафія хохлов(какая разница) ахметов,коломойський, пінчук і др… і мафія києвсько-львовсько-українська(ненавидять паРашу, але своя кишеня ближче до тіла). Усі ці мафії роблять одне і теж, а саме — доють і дрючуть Неньку. Є ще одна мафія КГБешна. Ця КГБешна мафія перемішана з усіма попередніми мафіями. порошенко відноситься до КГБешної.
  ЮВТ була готова жорстко протистояти усім цим вонючим мафіям за що на неї вилили не море а цілий океан брехні. Також вона сказала що хоче ядерну зброю для України(це була помилка не тому що хоче, а тому що сказала) таким чином настроївши західні політичні кола проти себе. Проти неї були усі: паРаша, західні політики, мафія — медія а також майже усі чиновники тому що знали при ЮВТ більше не будуть доїть і дрючить Україну. На привиликий жаль ЮВТ не прийде до влади. Мафія її боїться і зробить усе можливе щоб цього не допустити. Україна обречена не жити а мучитись і виживати. Вся надія активних адекватних громадян України і на те що паРаша скоро здохне.
  Трохи не в тему.
  Звертаюсь до усіх людей доброї волі, до усіх кому дорога Україна,
  хто ненавидить рюSSькій мір, хто здатний відрізняти правду від брехні, хто на стороні добра а не зла.
  Треба знести памятник ватутіну в Києві і на цьому місці поставити памятник 14-річного хлопчика, який з півцеглиною в руці біжить на німецькі кулемети. В честь загиблих
  300 тис. українців в Листопаді 1943 р. під час переправи через Дніпро в боях за Київ.
  Тоді кровожери жюков і ватутін примусово зігнали 350 тис. українців(в основному підлітки і людей похилого віку) і в цивільній одежі, без зброї, без підготовки погнали
  людей на крутий берег Дніпра усипаний німецькими кулеметами, поставивши ззаді НКВДешні кулемети, щоб стріляти в спину. Це той самий випадок коли позорна армія людожера сталіна поставила поперед себе дітей і пенсіонерів.
  Нагадаю за всю війну британці втратили загиблих 400 тис. Американці-420 тис.
  Під час штурму Ла Манша в 1944р. союзники втратили приблизно 10 тис. (точно не знаю) солдат.
  А кровожери жюков і ватутін за одну атаку, за один день 280-300 тис. (більше половини із них діти) угробили.
  Якщо ми є люди, то ми повинні поставити цей памятник 14-річному хлопчику. Можливо поставити дві постаті хлопчику і 60-річному чоловікові.
  Своїми істуканами такими як жюков, ватутін і др.. москалі помітили свою теритотію. Якщо істуканів не прибрати— то паРаша йде до вас. Також мова. Говорите на язике — паРаша йде до вас. МОВА ЦЕ ОБЕРІГ УКРАЇНИ. Депутати, які проти мови чи проти такого памятника, є або ідіоти, або агентура паРаші.
  Памятник 14-річному хлопчику це є ТЕСТ НА НАШУ ЛЮДЯНІСТЬ І НА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСЬ. Такий памятник це не один цвях в труну рюSSькаго міра, а цілих 20-30 цвяхів, після яких мордор не підніметься з могили ніколи.
  Прошу максимальний репост.

 • Ви все правильно оцінили і написали,але я вірю,що Юля прийде до влади,бо обирати вже нікого!Червоний директор був,гнилий продажний пасічник теж,зек ,барига і янелох-розчарували і обурили,а зараз запит на розумного і досвідченого лідера,який вміє і знає,ЩО робити,а головне зможе витягнути Україну з прірви і повернути повагу до країни.Так,олігархи будуть чинити шалений опір,бо годівницю можуть відібрати,але тільки Юля здатна впоратись і не продатись їм.Все в руках народу,якщо нарешті прозрів.В іншому випадку нас чекає доля колоніальних країн.

загрузка...