Касьянов: сегодня шестая годовщина предательского сговора Порошенко с врагом

https://www.economics-prorok.com/wp-content/uploads/2019/01/20877.jpgНо предатели предателей за предательство не судят…

Сегодня шестая годовщина «освобождения Славянска».

Об этом написал несколько минут назад в Фейсбуке известныйобщественный активист и волонтер Юрий Касьянов.

Шестая годовщина предательского сговора с врагом, позволившего Гиркину вырваться из Славянска.

Шестая годовщина захвата Донецка.

Шестая годовщина начала большой войны, конца и края которой не видно.

И если судить Порошенко, то, в первую очередь, за это предательство.

В тему:

Порошенко предал Украину — российский политик

Президент Порошенко предал идеалы Майдана, а Кремль добился своего в Украине — Frankfurter Allgemeine Zeitung

Порошенко предал Майдан и Украину — Сакварелидзе

А ещё за сектор «Д», за Новоазовск, за чуть не сданный Мариуполь, за незанятый Луганск, за парад на костях Иловайска, за позорный «минск», за 32-й блок-пост, за ДАП, за Дебальцево…

За уничтожение добровольческого движения, за унижение патриотизма, за предательство страны.

загрузка...

А не за картины…

Но предатели предателей за предательство не судят.

***

Напомню, такого же мнения — о предательстве Порошенко 6 лет назад — придерживается и экс-нардеп, бывший комбат «Донбасса» Семен Семенченко:

6 лет назад Порошенко и Ко создали «ДНР» — Семенченко

 


загрузка...

Комментарии 6

 • Він свою місію перед ху…лом виконав 6 років назад. Тому і фабрика канафет в Ліпецьку працювала !!! Моліться на нього , та радійте за нього порохошавки.

 • Петюнда не просто предатель! Он еще и помимо воли неуклюжий боров с пропитым ебалом и сахарным диабедом. В минске принял какую-то бумажку, толком и не читая, и еще выдавал «минск» за собственное политико-дипломатическое достижение. Боров!

 • Партия Кремля продолжает рулить в Киеве после удачно выполненной миссии агент Лолита был заменен на скомороха который с неменьшим успехом продолжает выполнять команды с москвы при полной пассивности быдло-нарита

 • То что было 6 лет назад это конечно интересно.

  Но сегодня кондитера нет при власти.

  Сегодня зеленский ведёт Украину в сторону русского мира.

  Чего Об этом молчишь? Засцал?
  Это же действующая власть…

 • То, что Лолита совсем хуевая главнокомандующая, было понятно еще в ИЮНЕ 2014.
  И так до самого мая 2019 Мальдивская занимала пост президента только ради наживы и распродаж, аж пока не выехала на хуй с Банковой, прихватив обородувание «ситуационной комнаты», уже при инаугурации Зеленского.

 • ЦІНУЮ ВАС ЧАС тому без СЛОВОБЛУДДЯ, Ще один дуже тяжкий злочин бариги: в 2010 р. на виборах президента( Юлька чи бандюк) ця гнида була противсіхом. Тобто він агітував лохів проти Юльки і за бандюка. Якби Юлька тоді стала президентом, то ми зараз жили б не хуже чим поляки і війни б не було.
  Список усіх відомих політиків-противсіхів(троянські коні і агентура паРаши) в 2010 р :
  ющенко, порошенко, парубій, гриценко, тягнибок, яценюк а також журналісти лещенко, портніков і пісюрюльніки забужко і андрухович(визивають у мене огиду) агитували за противсіхів.
  Тоді противсіхи набрали 4,5%, яких дуже не хватило Юлькі. Доречі це противсіхи прийшли до влади після другого майдану в 2014р. і зрадили той самий майдан. А особисто барига в 2006 р. зрадив і 1-й майдан 2005 р.
  ЮВТ це Черчиль української політики, але лохам вонюча мафія протягом 20 років вішає лапшу на вуха і лохотрат за неї не голосує. Що до мафії, яка дрючить Неньку і в хвіст і гриву. Мафія (сімья або група людей) буває різною: московито-кацапська(хочуть злиити Україну в паРашу), мафія хохлов(какая разница) і мафія києвсько-львовсько-українська(ненавидять паРашу, але своя кишеня ближче до тіла). Усі ці мафії роблять теж саме — доють і дрючуть Неньку. Є ще одна мафія КГБешна. Ця КГБешна мафія перемішана з усіма попередніми мафіями. ЮВТ була готова жорстко протистояти усім цим вонючим мафіям за що на неї вилили не море а цілий океан брехні. Також вона сказала що хоче ядерну зброю для України(це була помилка не тому що хоче, а тому що сказала) таким чином настроївши західні політичні кола проти себе. На привиликий жаль ЮВТ не прийде до влади і Україна обречена не жити а мучитись і виживати. Вся надія на те що паРаша скоро здохне.
  Трохи не в тему.
  Звертаюсь до усіх людей доброї волі, до усіх кому дорога Україна,
  хто ненавидить рюSSькій мір, хто здатний відрізняти правду від брехні, хто на стороні добра а не зла.
  Треба знести памятник ватутіну в Києві і на цого місці поставити памятник 14-річного хлопчика, який з півцеглиною в руці біжить на німецькі кулемети. В честь загиблих
  300 тис. українців в Листопаді 1943 р під час переправи через Дніпро в боях за Київ.
  Тоді кровожери жюков і ватутін примусово зігнали 350 тис. українців(в основному підлітки і людей похилого віку) і в цивільній одежі, без зброї, без підготовки погнали
  людей на крутий берег Дніпра усипаний німецькими кулеметами, поставивши ззаді НКВДешні кулемети, щоб стріляти в спину. Це той самий випадок коли позорна армія людожера сталіна поставила поперед себе дітей і пенсіонерів.
  Нагадаю за всю війну британці втратили загиблих 400 тис. Американці-420 тис.
  Під час штурму Ла Манша союзники втратили менше 10 тис.(точно не знаю).
  А гниди жюков і ватутін за одну атаку, за один день 280-300 тис. (більше половини із них діти) угробили.
  Якщо ми є люди, то ми повинні поставити цей памятник 14-річному хлопчику. Можливо поставити дві постаті хлопчику і 60-річному чоловікові.
  Прошу максимальний репост.

загрузка...