Дальнейшее лечение бессмысленно: сын Виктора Павлика прекращает борьбу с раком

https://strana.ua/img/article/2743/60_main.jpeg

Младший сын украинского певца Виктора Павлика рассказал, что после прохождения 18 курсов химиотерапии и курса лучевой терапии прекращает лечение химиопрепаратами онкологического заболевания — саркомы.

Об этом он написал у себя в Facebook, передает сегодня издание «Страна».

Так, диагноз 21-летнему Павлу поставили в августе 2018-го года. С тех пор он перенес 18 курсов химиотерапии и курс лучевой терапии. Однако это еще больше подкосило его здоровье: появилась боль в руке и не только.

В тему:

Умер от рака бывший народный депутат Украины Роман Забзалюк

«Сегодня я уже не могу передвигаться без коляски, а этот текст печатаю одной рукой, поскольку вторая рука продолжает терять свою функциональность.

Я закончил свое лечение химиопрепаратами, но не потому, что оно больше не нужно, а потому что оно более бессмысленно.

Нам не удалось остановить развитие моей болезни, она продолжает активно поражать мой организм, разрушая его изнутри.

А значит, мне осталось только продержаться в живых сколько смогу», — говорится в сообщении.

Старший сын Виктора Павлика перестал бороться с онкологией. Скриншот: facebook.com/pavel.pavlik

https://www.rbc.ua/static/img/9/5/95561767_2733440320098267_24442654586568704_n_650x410.jpg

 

загрузка...

загрузка...

Комментарии 4

 • Грустно…
  Цените каждую минуту своей жизни,а так же свое здоровье.

 • Блин, еще пацан совсем…

 • Но МУЖИК!!! Держись!

 • Онкологічні захворювання — збій в роботі імунної системи, яка намагається боротися з грибком побудовою стін, а не на хімічному рівні. «Нагадати» імунній системі, як правильно себе поводити, можна, але ця інформація люто ненавидиться офіційною медициною.

  0. Повна відмова від будь-якої «хімії», окрім операцій чи маніпуляцій, які потрібні для розблокування функцій конкретних органів. Хімія вбиває вас на пару з онкологією, і це гарантована смерть.
  1. Повна відмова від м’ясного, всіх хлібобулочних виробів і цукру.
  2. Повна відмова від будь-яких образ, чистосердечне пробачення всіх, хто на вашу думку, вас ображав, був вам щось винен і т.д.
  3. Перехід на вегетаріанську їжу з нахилом в бік вітамінів групи В, С і Е.
  4. Прийняття установки на одужання. Внушити собі впевненість, що від цього моменту мій організм починає жити по-новому, локалізуючи і видаляючи хворобу.
  5. Поставити собі ціль в житті. Наприклад, написати детальну книгу про альтернативні способи лікування онкології, на що потрібно 10 років (збір, систематизація, аналіз матеріалів і т.д.)
  6. Фунготерапія. Є дуже багато грибів і трав, які надзвичайно ефективні проти грибка. Паралельно щодня можна вживати велику дозу синтетичного вітаміну С — порядку 500-1000 одиниць.
  7. Звичайна нерафінована соняшникова олія. В гострій фазі тричі на день береться в рот столова ложка і перекочується язиком в ротовій порожнині, поки вона не перетвориться на в’язку масу. Виплюнути, прополоскати рот чистою водою. Два тижні робиться, потім пауза тиждень, потім знову два тижні.
  8. Почати правильно їсти. Вітаміни засвоюються В РОТОВІЙ ПОРОЖНИНІ, тому вітамінну рослинну їжу потрібно якомога довше жувати і не спішити проковтувати.

  Здоров’я вам. Молодий організм може вирулити навіть з такого стану, якщо прямо вже почати цей комплекс.

загрузка...