Я начинаю каяться, что поддерживал Зеленского — экс-глава Всемирного конгресса украинцев

https://rubic.us/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1462205954-3345.jpg

Пребывание Соколова и Бабикова во главе Государственного бюро расследований, а Венедиктовой — во главе Генеральной прокуратуры является одной из ошибок президента Украины Владимира Зеленского, «которые граничат с политической манипуляцией, а то и национальной изменой» (укр.)…

Перебування Соколова та Бабікова на чолі Державного бюро розслідувань, а Венедіктової — на чолі Генеральної прокуратури є однією з помилок президента України Володимира Зеленського, «які межують з політичною маніпуляцією, а то й національною зрадою»

Про це заявив нью-йоркський адвокат, доктор права, президент Світового конгресу українців у 1998-2008 роках Аскольд Лозинський у своїй статті для українсько-американського тижневика Час і події (Чикаго), передає Еспресо.TV.

За його словами, прагнення нинішнього керівництва ДБР та ГПУ скасувати недоторканість для майданівців, а також близькі професійні відносини між ними прямо суперечать рекомендаціям місії ООН.

В тему — ГБР под руководством Венедиктовой подло повторяет басни российской пропаганды о Майдане

Зокрема, він нагадує слова Соколова:

«Для Державного бюро розслідувань як правоохоронного органу головним завданням є встановлення всіх осіб, причетних до злочинів, які мали місце під час масових акцій протестів Революції Гідності. Тому Бюро не може ігнорувати рекомендації міжнародної організації такого рівня (Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні — ред.) і врахує їх у подальшій роботі».

Але, як зазначає Лозницький, представники ООН ніколи не вимагали скасування амністії майданівців.

«Таку підробку хіба важко вигадати, але у двох звітах цієї місії ООН з 15 квітня 2014 року і з 15 травня 2014 між рекомендаціями немає і слова про потребу скасувати закон про недоторканість.

Цю Місію, до речі, на запрошення нової влади в Україні влаштував Іван Сімонович, заступник генерального секретаря ООН, відомий усім українцям, котрі працювали при ООН у Нью-Йорку. Він за національністю хорват, а за освітою юрист. Сімонович відрізняється від інших кар’єрних дипломатів в ООН своєю врівноваженістю та прихильністю до спроб України стати демократичною державою. Рівночасно він — професійна особистість, яка відкидає будь-які політичні маніпуляції, які межують з корупцією.

У Звіті Місії з 15 травня 2014 року вказано, що нова влада в України звернулася для повного розслідування не тільки до ООН, але також до Міжнародного Кримінального Суду, подаючи себе під юрисдикцію, згідно з Римським законом, що Україна підписала ще 2000 року, але ще не ратифікувала.

Крім того, у тому ж звіті подано, що Генеральний Секретар Ради Європи зініціював Міжнародний дорадчий семінар для нагляду за юридичним дослідженням конфронтацій під час Майдану від 30 листопада 2013 до 21 лютого 2014″, — коментує зі свого боку Лозинський.

загрузка...

В тему — Atlantic Council: Зеленский начал мстить Майдану

«Що є найбільш незрозумілим щодо Венедиктової, ГПУ, Соколова, ДБР, — це те, що у звіті Місії ООН з 15 квітня є дуже точно написано між рекомендаціями не про скасування закону про амністію для протестувальників Майдану, а радше:

«Забезпечити інституційну незалежність Державного Бюро Розслідування… Є дуже важливим забезпечити, щоби цей новий орган був незалежним від Офісу прокурора».

Але ж Олександра Бабікова призначила саме Ірина Венедіктова, чинний генеральний прокурор, вона зробила призначення тоді, коли була в. о. директора ДБР. Яка іронія!

Це дуже грубо вшите. Мабуть, такі маніпуляції і передбачав Сімонович. Як же це могли оминути Венедіктова і Соколов?», — продовжує Лозинський.

На його думку, якщо Венедіктова, Бабіков і Соколов зможуть «Майдан Гідності перетворити на переворот», тоді «вторгнення Путіна у Крим та Донбас стане закономірним».

В тему — Зеленский ставит Майдан вне закона и подрывает Украину в целом — Бутусов

«Тут нема альтернатив. Венедіктова, Бабіков і Соколов мусять відійти. І що, хіба ще раз скажемо, що президент помилився. Скільки дозволяється таких помилок, які межують з політичною маніпуляцією, а то й національною зрадою.

Я особисто починаю каятись, що я колись писав, що нема нічого страшного, коли стане президентом Володимир Зеленський», — підсумував Лозинський.

 


загрузка...

Комментарии 2

 • А Васька слушает да ест.

 • наивным и остался. При этом экс-глава выглядит как дурак, да еще и извиния делает вместо анализа…
  «Перебування Соколова та Бабікова на чолі Державного бюро розслідувань, а Венедіктової — на чолі Генеральної прокуратури є однією з помилок президента України Володимира Зеленського…»
  Раззуть ему глаза пора уже. И нам тоже.
  Вот так внезапно успешный предприниматель-миллионер не может стать лохом, которого все взувают, а он, бедный Нелох, только солдатам стрелять запрещает и переводит их на тактически невыгодные позиции.
  Все твердят, что он взяток не берет.
  Да, не берет. В Украине и в раздробь. А если в Другой стране и оптом?
  Он не дурак. Он сволочь и предатель!
  Доказательства — косвенные. Их почему-то все списывают на неопытность и глупость. Но неопытный глупец не мог стать миллионером в сфере шоу-бизнеса.
  Например, о делах своих ставленников он всё знает, хотя бы потому что знать это объязан — у него для этого есть службы безопасности. Кроме того — все это знают. А он делает при этом постную рожу и вид, что ничего небыло.
  И поэтому с большой долей уверенности можно утверждать — Це не є однією з помилок… Це є одним з досягнень в його підпільній роботі!

загрузка...