Зеленскому предстоит сделать выбор между Коломойским и дефолтом Украины — Бутусов

Искушение бездуховного запада, программа действий в экономике ...Раскол «Слуги народа» и восстание против Коломойского: «Часть депутатов живет не в Украине, а в стране «Приват». Мы можем потерять украинскую государственность из-за Иуд, готовых продать страну за 30 серебренников».

Монофракция «Слуга народа» расколота.

Об этом сегодня в Фейсбуке написал известный журналист Юрий Бутусов.

Часть фракции открыто выступила против другой части, которую заводил в парламент Игорь Коломойский — один из создателей проекта «Слуга народа».

Причина конфликта — закон о запрете возвращения имущества национализированных банков, который будет ставиться на голосование по требованию МВФ. Поэтому в Раду приедет президент Владимир Зеленский, чтобы убедить депутатов проголосовать за закон.

В качестве альтернативы кредитам МВФ во фракции обсуждают вероятность дефолта страны. Выступление депутата Егора Чернева — сенсационное, это по сути открытое объявление войны депутатам Коломойского:

«Є ймовірність, що для прийняття закону про неповернення банків, який є однією з умов для отримання рятівного кредиту від МВФ, може не вистачити голосів.

Причина проста: частина депутатів з різних фракцій живе не в Україні, а в державі під назвою “Приват”. В них все буде добре, особливо, коли їхньому господарю повернуть банк чи виплатять компенсацію за нього.

Вистачить на нові машини для всіх. Погано буде лише тим, хто не має “громадянства” країни “Приват”. А це – переважна більшість українців.

Нас намагаються переконати в тому, що дефолт — це добре, мовляв, не віддамо гроші закордонним баригам, а віддамо їх нашим людям.

В тему — Антиколомойский закон: дьявол кроется в деталях

Це абсолютна єресь. Такі розмови розраховані на людей, нездатних критично мислити та бачити на крок уперед. Адже агітатори від Привату не говорять людям, що буде потім.

А потім — конфлікт з усіма нашими західними стратегічними партнерами, фінансовий бойкот України, крах національної валюти, гіперінфляція, тотальне безробіття, шалений сплеск злочинності. Дев’яності роки будуть здаватися нам роками нечуваної стабільності.

загрузка...

Розклад на сьогодні такий, що голоси за закон про неповернення банків можуть дати лише кілька груп і фракцій: Голос, Довіра, ЄС та частина нашої фракції “Слуга народу”.

На жаль, інша частина депутатів різних фракцій та груп так чи інакше знаходяться на фінансуванні групи “Приват” або пов’язані з нею спільними інтересами.

Ми боремося за українську державність з РФ та епідемією, але можемо її втратити через Іуд, готових продати країну за 30 срібняків».

Очевидно, будущее фракции будет определено данным голосованием. Но единства уже не будет никогда.

А выбор сегодня вечером придется сделать самому Владимиру Зеленскому.

Ради спасения от дефолта ему придется нанести удар по интересам человека, который во многом сделал его президентом.

В тему — Дефолт не спасет, а добьет украинскую экономику — эксперты предупреждают власть

 


загрузка...
загрузка...