Если пройдет формула Штайнмайера — это будет хуже чем Приднестровье, — Тимошенко. Видео

http://www.dsnews.ua/static/img/g/e/gettyimages_511839324_771x517.jpg

Лидер Батькивщины Юлия Тимошенко выступила сегодня с трибуны Верховной Рады по поводу подписанной вчера Кучмой «формулы Штайнмайера» (укр.).

Вот, что она написала несколько минут назад в Фейсбуке, цитируя свое выступление в Раде:

«Нам всім треба чітко розуміти, що таке формула Штайнмаєра. Спочатку вибори на окупованих територіях, а потім — як життя покаже.

А нам потрібна формула України: це спочатку повна демілітаризація, відновлення кордону, повернення закону, Конституції, контролю України над цією територією — а потім вибори.

Ми як парламент, як команда повинні стати біля президента, а скоріше навіть фортецею перед ним.

НАМ з вами ухвалювати зміни до закону про особливий статус Донбасу — закону, за який наша команда принципово не голосувала в минулому скликанні, бо саме він закладав автономію і амністію.

НАМ треба тут, в парламенті, зробити УКРАЇНСЬКУ формулу повернення територій і миру.

Але майте на увазі: якщо пройде формула Штайнмаєра — це буде гірше, ніж Придністров’я.

Тимошенко: подписание «формулы Штайнмайера» — прямая угроза для Украины

Ми будемо знову колонією Росії (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18).

Це неприпустимо».

6-минутное видео —

загрузка...

Наживо. Мій виступ з трибуни Верховної Ради. Нам всім треба чітко розуміти, що таке формула Штайнмаєра. Спочатку вибори на окупованих територіях, а потім — як життя покаже. А нам потрібна формула України: це спочатку повна демілітаризація, відновлення кордону, повернення закону, Конституції, контролю України над цією територією — а потім вибори. Ми як парламент, як команда повинні стати біля президента, а скоріше навіть фортецею перед ним. НАМ з вами ухвалювати зміни до закону про особливий статус Донбасу — закону, за який наша команда принципово не голосувала в минулому скликанні, бо саме він закладав автономію і амністію. НАМ треба тут, в парламенті, зробити УКРАЇНСЬКУ формулу повернення територій і миру. Але майте на увазі: якщо пройде формула Штайнмаєра — це буде гірше, ніж Придністров’я. Ми будемо знову колонією Росії. Це неприпустимо.

Опубліковано Юлією Тимошенко Середа, 2 жовтня 2019 р.


загрузка...
загрузка...