«Формула Штайнмайера». Повторит ли Зеленский ошибку Кучмы на будущей встрече «Нормандской четверки»?

https://www.dw.com/image/49034926_303.jpg

«Формула Штайнмайера» и ее трактовка Россией и Украиной — горький постфактум ошибок Порошенко и Кучмы. Или, как Кучма ищет выходы из ловушки, в которую завел Украину… (укр)

Свои оценки по этому поводу высказал сегодня в Фейсбуке известный общественный активист, политолог-международник Ростислав Демчук.

«Формула Штайнмайера» і її трактування Росією (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18) та Україною — гіркий постфактум помилок Порошенка і Кучми. Або, як Кучма шукає виходи з пастки, у яку завів Україну

Я з першої секунди пильно стежив за тим, як спочатку Bолодимир Путін і Ангела Меркель заманили Петра Порошенка у «Нормандську пастку», а потім, як Росія, ОБСЄ, ДНР і ЛНР завели у ще більшу пастку усю Україну. Сталося це після того, як екс-президент України Леонід Кучма 12 лютого 2015 року у Мінську поставив свій підпис під декларацією, яка зветься «Комплекс заходів з виконання Мінських домовленостей».

Bідтак цей антиукраїнський документ 17 лютого був ухвалений Радбезом ООН з назвою «Резолюція ради безпеки ООН 2202 (2015) — Security Council resolution 2202 (2015) [on the Package of Measures for the Implementation of the Minsk Agreements (12 Feb. 2015)].

Серед дипломатів цей документ спрощено звуть «Мінськ — 2», або «формула Штайнмайера».

Окрім підпису Леоніда Кучми під декларацією про «Комплекс заходів з виконання Мінських домовленостей» також стоять підписи від Росіїї — посла РФ в Україні Міхаіла Зурабова, від ОБСЄ — посла Хайді Тальявіні, від ДНР — Александра Захарченка і від ЛНР — підпис Ігоря Плотницького.

 

Сьогодні Леонід Кучма розуміє, яку гірку кашу він заварив і якої нищівної шкоди він завдав Україні, підписавши той злощасний документ. Тепер Леонід Кучма намагається виплутатись із цієї «Мінської пастки» і пробує довести українському суспільству, що існують різні інтерпретації і трактування «Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей». Мовляв, є українська інтерпретація і російська. Але це жалюгідна брехня.

Сьогодні вже Леонід Кучма наполягає на зміні почерговості «Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей».

Ось що цей старий, рудий і хитрий лис намагається нам впарити. Мовляв українська сторона не має принципових заперечень по суті так званої «формули Штайнмаєра» щодо місцевих виборів.

Кучма убежден, что Зеленский не станет выполнять «формулу Штайнмайера»

загрузка...

Однак реалізація цієї формули можлива лише за умови виконання наступних пунктів:

1). Повне припинення вогню; забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України;

2). Bиведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки;

3). Розведення сил та засобів вздовж всієї лінії зіткнення;

4). Забезпечення безпечної роботи Центральної Виборчої Комісії України, українських політичних партій, ЗМІ та іноземних спостерігачів;

5). Bстановлення контролю за непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону та виконання інших пунктів, передбачених українським і міжнародним законодавством та Мінськими угодами.

NB !!! Тож дозвольте спитати: а яким місцем, чи органом тіла думав Кучма у лютому 2015 року? Адже ж слід розуміти, що усього цього у декларації про «Комплекс заходів з виконання Мінських домовленостей» немає. Читайте самі:

https://www.refworld.org/docid/54eefb4155.html

Я не вірю, не хочу вірити, що Bолодимир Зеленський повторить помилку Леоніда Кучми і під час зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» також підпише цей ганебний, капітуляційний, антиукраїнський документ.

Это предательство! Кучма предлагает возобновить торговлю на крови с ЛДНР


загрузка...
загрузка...