Семенченко в пух и прах разнес отмазки власти насчет российского угля. Блокада продолжается

На изображении может находиться: 7 человек, на улице

Бывший народный депутат Семен Семенченко сегодня утром привел в Фейсбуке еще ряд убедительных аргументов, доказывающих неубедительность оправданий Андрея Геруса о якобы необходимости поставок российского угля в Украину (укр.).

Блокада торгівлі російським вугіллям — на користь Україні! Вчора я написав першу частину відповіді народному депутату від правлячої партії Andriy Gerus. У ній детально розписані цілі і завдання Блокади, а також хто насправді її здійснює. Закінчив тим, що ми всі чекаємо від Уряду план заходів і чіткі терміни, коли Україна відмовиться від рос вугілля.

У Зеленского выступили против блокады российского угля, Семенченко привел контраргументы

В очікуванні подібного плану роблю кілька пропозицій від шахтарів і працівників збагачувальної фабрики.

1. Якщо Уряду не вистачає вугілля марки Г, то можна провести розслідування і з’ясувати, з якої причини і хто «забув пиж в системі охолодження Хмельницької АЕС». Саме цю причину пан Герус вказує в якості відправної точки, після якої «автоматично зупинився блок Хмельницької АЕС і знадобилося замістити дефіцит електроенергії» закупівлею російського вугілля у країни агресора.

Звичайно ж, все це було забуто випадково)))) Але періодичність цих «випадковостей» явно вимагає проведення розслідування.

2. Якщо Уряду не вистачає вугілля марки Г, то його тимчасово можна закуповувати в Польщі або в будь-якій країні світу, яка не воює з Україною.

 

3. Якщо Уряду не вистачає вугілля марки Г, то можна запропонувати ДТЕК Ахметова припинити гнати на експорт електроенергію, на вироблення якої витрачається кількість українського вугілля порівнянна з кількістю дефіцита.

Аргумент — «Не цивілізовано забороняти» — не аргумент. Хіба торгувати з ворогом під час війни в якій гинуть українці — цивілізовано? Фінансувати вугільну галузь агресора — цивілізовано?

4. Наступне. Пан Герус пише, що «високий рівень золи не дозволяє спалювати вугілля Львівського і Волинського вугільного басейну на ТЕС». І тому нібито необхідно змішувати наше вугiлля з російським.

Нагадую пану Герусу, що операція з видалення негорючих частин з гірської маси називається «збагачення». Фабрика в Червонограді називається «збагачувальна». Тому якщо ви спробуєте не “змішувати” вугілля країни агресора з українським вугіллям, а збагачувати українське вугілля, то його приймуть на будь-якій українській ТЕС. Вони під це вугілля і будувалися.

загрузка...

Я можу вказати ще масу прикладів, як уряд може покрити дефіцит електроенергії, не починаючи фінансування вугільної галузі країни агресора. Але пан Герус все це знає. Та це й не мій обов’язок.

Все це — позиція профільних профспілок, колективів державних вугільних підприємств, депутатів обласних, міських, районних рад. Але це все пожежні методи.

ГОЛОВНЕ — фінансувати державну вугільну галузь не за залишковим принципом, а вкладати гроші в нове обладнання шахт, запустити ті шахти, які давно стояв готові, але десятиліттями не запускаються, і уявити нарешті, що такої країни як РФ (страна-агрессор — согласно Закону Украины от 20.02.18) не існує на карті світу. Забудьте про її вугілля. Мы чекаємо від Уряду заходів і чіткі терміни, коли Україна відмовиться від нього.

А поки блокада триває. Тому що наша мета — змусити українську владу нарештI звернути увагy на українську вугільну галузь і домогтися енергетичної незалежності України під час війни. Хоча б на шостий рік.

Слава Україні!


загрузка...
загрузка...