Даниленко: интервью Зеленского — это приговор украинской журналистике и демократии в целом

На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом и на улице

Владимир Зеленский во время дебатов на стадионе заявил Петру Порошенко, что он — его приговор. Интервью к 100 дням президентства — приговор уже не предшественнику, а украинской журналистике и украинской, не побоюсь этого слова, демократии в целом (укр).

Известная украинская журналистка и телеведущая Татьяна Даниленко жестко прокомментировала в Фейсбуке недавнее интервью Владимира Зеленского на телеканале «1 + 1», посвященное первым ста дня его президентства.

В тему — Даже последний эфир Татьяны Даниленко на ZIK пытался испортить Медведчук

«Про інтерв’ю, взяте актором.

Володимир Зеленський під час дебатів на стадіоні заявив Петру Порошенку, що він — його вирок. Інтерв‘ю до 100 днів президентства — вирок вже не попереднику, а українській журналістиці та українській, не побоюсь цього слова, демократії в цілому.

27 років незалежності у президентів брали сервільні інтерв‘ю обережні журналісти лояльних ЗМІ. У Зеленського не було потреби загравати з демократією і вдавати пристойність. Він демонструє, що лизати п‘яту точку першій особі може в принципі будь-хто. І вийде не гірше, навіть краще.

Журналісти ставили б кон’юнктурні питання, відповіді на які цікавлять не так суспільство, як журналістів та експертне коло.

 

Запитання актора, судячи з усього, взяли з фокус-груп. Там є все, що цікаво і подобається народу. Виробники розважального контенту просто хакнули всю цю серйозну індустрію, де журналісти завжди було частиною політичного істеблішменту.

У традиційній демократії зараз у президента запитали б: а хто профінансував це кіно про 100 днів президентства? Що винна держава спонсору особистої реклами першої особи?

У наших реаліях головним питанням залишається — а що, так можна було?»

В тему — Интервью Зеленского по итогам 100 дней — это деградация в чистом виде, — журналистка

загрузка...

загрузка...
загрузка...