Крысы бегут с порошенковского Титаника. Тупые порохоботы, поспешите!

На данном изображении может находиться: 5 человекИ только тупые порохоботы продолжают играть в гитлерюгенд в Берлине 1945 года…

К Юле потянулись сотрудники АП.

Об этом только что написал в ФБ бывший пресс-секретарь СБУ, экс-советник министра внутренних дел, главный редактор сайта ОРД Станислав Речинский.

История с военным положением — это подлая и преступная афера Порошенко, — Речинский

«На фото крайнее слева толстое лицо принадлежит Валерию Кондратюку, бывшему начальнику ГУР МО, а ныне — сотруднику АП.

Это называется — переобуться в воздухе.

Кондратюк это делает уже не стесняясь, другие просто тихо протоптали дорожку на Туровскую.

И только тупые порохоботы продолжают играть в гитлерюгенд в Берлине 1945 года)», — отметил Речинский.

***

Конечно, это закономерно, что крысы бегут с тонущего корабля. Ведь уже мало у кого есть сомнения в том, что Порошенко не победит на грядущих президентских выборах.

Более того, он может не попасть даже во второй тур, судя по последним данным социологов.

Зеленский приближается к Тимошенко, а Порошенко опустился на 5-е место — опрос

Ну а Юлии Владимировне нужно очень осторожно относиться к тем, кто сейчас стремится перебежать к ней из лагеря Петра Алексеевича. Конечно, стоило бы таких вообще не брать — разве что, за крайне редким исключением…

загрузка...

Фото от Речинского


загрузка...

Комментарии 7

 • А скільки від Юлі їх втекло, навіть важко порахувати.

 • Полезно почитать статью Дацюка “Нові способи цензури та антигромадської пропаганди“, в которой философ заявил (цитата)“…Кримінальному переслідуванню мають підлягати організовані медіа-інвенти, бо це фактично злочин проти власного народу. Медіа-інвенти важко довести, але вже зараз відпрацьовуються технології їх фіксації, слідства та судового доведення.»
  https://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/5c1b89af91ed5/?fbclid=IwAR1_bO26h7tyNg_aJll5CKfJQE0I_dfQyWlK9t4XtC-CHargBI99WbrPsBg

 • https://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/5c1b89af91ed5/?fbclid=IwAR1_bO26h7tyNg_aJll5CKfJQE0I_dfQyWlK9t4XtC-CHargBI99WbrPsBg
  “…Кримінальному переслідуванню мають підлягати організовані медіа-інвенти, бо це фактично злочин проти власного народу. Медіа-інвенти важко довести, але вже зараз відпрацьовуються технології їх фіксації, слідства та судового доведення.»
  Полезно почитать статью Дацюка “Нові способи цензури та антигромадської пропаганди“, в которой философ заявил (цитата).

 • Гитлерюгенд обороняет Берлин

  На прокурора, яка засвітилася на форумі Тимошенко, відкрили дисциплінарне провадження Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/incidents/na-prokurora-yaka-zasvitilasya-na-forumi-timoshenko-vidkrili-disciplinarne-provadzhennya-559836.html

  Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів перевірить прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ольгу Ярову через участь у форумі «Новий курс України» лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко у червні 2018. Про це йдеться у відповіді члена Кваліфкомісії прокурорів Сергія Нечепоренка на скаргу Центру протидії корупції, ЦПК (на самом деле Центр по защите коррупции, — Akismet).

  Окрім того, Центр протидії корупції переконаний, що керівник САП Назар Холодницький має усунути Ярову щонайменше від процесуального керівництва справи щодо формули «Роттердам плюс», що розслідує НАБУ.

  «Участь прокурора у форумі Тимошенко, яка критикує тарифи та цей механізм, може створювати сумніви у неупередженості розслідування. Своєю чергою, Ярова порушила принцип політичної неупередженості та нейтральності, що тепер може ставити під сумнів усі її рішення, особливо, у цій справі», — коментує юрист ЦПК Андрій Савін.

  Нагадаємо, що Ольга Ярова — процесуальний керівник у справі щодо скандальної формули Роттердам+, а також у справі «фірташівського» ЗТМК, у якій підозрюють розтрату 500 млн грн.

  По мнению болвана из ЦПК, «Участь прокурора Ярової у передвиборчому форумі Тимошенко — грубе порушення правил прокурорської етики. Закон України «Про прокуратуру» забороняє прокурору належати до політичних партій, брати участь у політичних акціях мітингах і страйках». Этот болван форум по выходу страны из кризиса и борьбе с коррупцией посчитал политической акцией. Зато его босс П. Порошенко тут ни при чем.

  Посмотрим, что будет далее.

  • Ці події з однієї серії, закриття непідконтрольних ЗМІ, ТБ каналів. Необхідно було всіма силами підтримувати М.Саакашвілі та його рух. «Гібридна демократія», що казати.

 • Цель оправдывает средства. Берем и грязные и рваные.

 • О ооо. Так вона уже всех победила?

  Фантазия кое у кого бьет ключом.

загрузка...