Для нынешних правителей Украина — не родная, — Семенченко

Картинки по запросу Порошенко, Гройсман, Парубий - фото Если президент, много министров, депутатов и «большие» чиновники отправляют своих детей учиться в Лондон — значит, они не доверяют украинской образовании.

Такое логичное мнение высказал сегодня в ФБ народный депутат Семен Семенченко.

Если их жены рожают за границей и там же они лечатся сами — значит, они не доверяют украинскому здравоохранению.

Если они хранят деньги за рубежом — значит, они не доверяют украинской финансовой системе.

Люди сразу видят, что для их правителей Украина — не родная. Можно конечно эмигрантов ругать. Но ругать зеркало за то, что рожа крива — глупо.

Климкин называет ситуацию катастрофической и прогнозирует, что она сохранится.

Коллега Климкин Гройсман наоборот полон оптимизма. «Надо уверенно идти выбранным нами по пути реформ и не делать лишних движений».

Видимо, суть их реформ заключается в том, чтобы в Украине остались только судьи, прокуроры, министры и пенсионеры?

Тогда все стыкуется.

***

Семен Семенченко также дал в этом посте ссылку на заявление Климкина о том, что ежегодно около 1 млн украинцев покидают страну.

Об этом глава МИД вчера вечером сказал в эфире программы «Свобода слова» на ICTV, Он также добавил, что в ближайшее время массовая эмиграция украинцев продолжится…

В тему — Порошенко и Ко не считают Украину родиной. Их дети живут и тратят награбленное родителями на Западе

загрузка...

загрузка...

Комментарии 2

 • … довайте будемо чесними до кінця з 1917 року на терені України (Росії) правлять сінагога і кагал…

  Так що має робити в цьому випадку грамотний та відповідальний Уряд?
  Відповідь дуже проста та однакова у всіх підручниках: “потрібно стимулювати платоспроможний попит та полегшувати умови роботи для бізнесу”.
  Як це зробити?
  Для цього існують десятки, якщо не сотні механізмів, починаючи з держзамовлення, які можна використовувати в мільйоні поєднань, але якщо буде попит — то з’явиться і пропозиція, в сенсі, — виробництво, робочі місця, податки з них і так далі.
  Корисним буде також зниження податків і зниження ставки рефінансування для збільшення доступності кредитування, як споживчого, так і для бізнесу. В кінцевому випадку корисним буде досвід США у “велику депресію”, наприклад, хоча б розпочати дорожнє будівництво за державний рахунок, — на цих будівництвах отримували заробіток вчорашні безробітні, які могли прогодувати себе і свої сімї, створюючи попит — в результаті економіка США знову закрутилася.
  Зрештою, можна просто роздавати гроші (це доведення ідеї до абсурду, а також пристойна інфляція, але все-таки це може запустити виробництво)!
  Що робить українська влада?
  Все відбувається строго навпаки: скорочення державні видатків і збільшення податків з акцизами, що погіршує умови для бізнесу.
  До чого це призведе?
  До скорочення попиту, а отже — до падіння внутрішнього виробництва. Інших наслідків (позитивних або, хоча б, нейтральних) бути не може.
  Не треба думати, що “улюблені керівники” цього не розуміють. Розуміють. Просто їм усім, з одного боку, глобально наплювати на те, що буде з Україною, — вони своє майбутнє з цією країною не пов’язують, їх сім’ї та капітали вже давно евакуйовані, а з іншого боку, — “злодійський стаж!”. У злодіїв просто нізвідки взятися бажанням, професійних знань і вмінь, необхідних для управління економікою. Вони вміють лише “закручивать гайки”, “проверять”, “отнимать и делить” ітдітп, — а щось позитивне робити… за цим до злодіїв звертатися марно. Що називається: Хто на що вчився. До того ж злодійству вчиться (в усіх сенсах) люди з абсолютно певним складом розуму і характеру, так що їх перевчити на творче мислення фізично неможливо.

 • Да. Это так. Я бы сказал, что для большинства предателей Украина даже не государство. А такой себе офшор. Для бизнеса. Все же читали о статистике инвестиций в украинскую экономику? Кто там у нас сегодня на первом месте? Кто-кто? Правильно. РФ — (фашистское государство, признанное Законом Украины от 20.02.18 страной-агрессором). В связи с этим призываю задуматься. Каким образом приход желаемого нового президента, и новое сформированное им правительство изменит эту ситуацию. И изменит ли. Ну и о том, на чем базируется такая уверенность.

загрузка...