Керри: коррупционера Порошенко следует лишить неприкосновенности. Иначе люди перестанут верить в Украину

Бывший глава Госдепа США Джон Керри в сегодняшнем интервью НВ заявил, что Украине критично важно избавиться от коррупции — традиционного для страны метода «решения вопросов».

По его словам, успешная борьба с коррупцией поспособствует экономическому росту.

«Коррупционеров следует лишить неприкосновенности. Иначе люди перестанут верить в Украину, будет очень сложно обеспечить условия для экономического роста. А для украинской экономики сейчас самое время расти — стране нужно набраться сил для противостояния всему тому, что Россия (фашистское государство, признанное 27.01.15 Верховной Радой страной-агрессором) и ее президент Владимир Путин собираются сделать в будущем. Здесь происходит пересечение экономических мотивов с интересами национальной безопасности», — сказал Керри.

Экс-госсекретарь отметил, что Украине необходима независимая судебная власть, которая могла бы привлечь к ответственности любого за нарушение закона, за какие-либо коррупционные действия.

Также, добавил он, стране нужны независимые прокуроры, способные расследовать преступления.

Конечно, вряд ли кто-то из нормальных людей не согласится с данными высказываниями Джона Керри. При этом следует уточнить, что в первую очередь надо лишить неприкосновенности президента Порошенко — поскольку, как известно, именно он является главным коррупционером Украины. Не так ли?..

Ну и одновременно с президентом нужно лишить неприкосновенности, конечно, и всех нардепов, среди которых не менее чем две трети — тоже коррупционеры («Широкая барыжно-олигархическая коалиция «Роттердам плюс» имени Порошенко»)


загрузка...

Комментарии 2

 • НЕВЖЕ ХТОСЬ ДУМАЄ ЩО ФІРТАШ НЕ Є АГЕНТ паРАШІ. І БАРИГА, ЯКИЙ ПОЦІЛУВАВ ПЕРСТЕНЬ У ФІРТАША ПЕРЕД ВИБОРАМИ 2014р. ЦЕ Ж ТАК ОЧЕВИДНО . ДАЮ 100% ГАРАНТІЇ ЩО БАРИГА УТЕЧЕ ДО БАНДЮКА ХОВАТИСЯ ВІД СПРАВЕДЛИВОГО ГНІВУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. Мафіозно-КГБешні шавки явно напряглись.
  МАФІЯ І КГБня РУЛИТЬ УКРАЇНОЮ. УКРАЇНА В НЕБЕСПЕЦІ. ЛЮДИ ДОБРІ НЕ БУДЕМО ЛОХАМИ І ТЕРПІЛАМИ, БУДЬМО ГРОМАДОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОЮ ЗА ДОЛЮ КРАЇНИ, СВОЮ ДОЛЮ І СВОЇХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ.
  ГОСПОДИ, БОЖЕ МІЙ, СПАСИ І ПОМИЛУЙ УКРАЇНУ. СПАСИ ВІД ВИБОРЦІВ-ЛОХІВ, ЯКІ НА ВИБОРАХ ЗА ГРЕЧКУ ПРОДАЮТЬ СВОЮ КРАЇНУ, ПРОДАЮТЬ МАЙБУТНЄ СВОЄ і МАЙБУТНЄ СВОЇХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ. СПАСИ І ПОМИЛУЙ НАШУ НЕНЬКУ. ВОНА У НАС ОДНА. БЕЗ НЕЇ МИ НІХТО І ЗВАТИ НАС НІЯК. СПАСИ І ПОМИЛУЙ. АМІНЬ.
  Україні треба повернутись додому в Європу. Тільки там наше історичне місце і там будемо успішною країною. Наразі із-за московії Україна докотилась до повного занепаду.
  Міхо був одним із дуже не багатюх політиків, який не займався бізнесом(не крав), хоч і мав багато можливостей для цього. Тимошенко є єдиний політик України, яка відмовилась від свого бізнесу в 2001р.( давав міліони доларів), щоб стати політиком і витягти Україну із мафіозної багнюки. ЦЕ Є ОЧЕВИДНИЙ ФАКТ.
  Юля і Міхо завжди реально боролись с мафією. Про це свідчить багато фактів. Причому боролись як проти КГБшно-донецко-руської мафії(бандюкович) так і проти КГБшно-києвсько-української мафії(кУчма, юЩенко, пОрошенко).
  Мафія робила усе щоб ЮВТ посадити. кУчма її посадив( сізо 40 дн.), але попався чесний суддя який звільнив її. Потім його відсторонили від роботи. Бандюкович найшов суддю-мразюку кИрєєва (ховається зараз у Криму) і дав йому наказ: посадити ЮВ. (тюрьміа майже 2 роки).
  Гриценко не вірю. В 2010р(вибори президента) Україна стояла на краю прірви. Він був противсіхом, тобто фактично підтримав бандюковича. Нагадаю: Гриценко, юЩенко, пОрошенко, кличко, яценюк, тягнибок, парубій(ось він табун москальських троянських коней) і другі дурнуваті (деякі укр. націоналісти: Забужко і др.)тоді призивали голосувати проти всіх. Також це робили С. Лещенко, В. Портніков і другі журналісти. Ю. Луценко не був противсіхом, але, як ми бачемо, він скурвився і ліг під мафію.
  Ця КГБешна агентура, дурнуваті укр. націоналісти(послухали забужко і тягнибока) і продажні журналісти в 2010р штовхнули Україну у бездну, з якої Україна не може вибратись до сьогодення.
  Тоді противсіхи набрали 5%, яких дуже не хватило ЮВТ, щоб перемогти бандюка і щоб Україна не полетіла у бездну. Просте запитання: Як можна довіряти цим особам?
  Не дуже Гриценко світився на майданах. А після майданів правильно поставленим баритончиком віша лапшу на вуха: я такий умний, я такий красивий, а ви всі дураки і уроди. Дорогий наш грицюлька, досить лапші,
  БУДЕМО ВІРИТИ ТІЛЬКИ ДІЛАМ А НЕ СЛОВАМ. Як сказано в Біблії. НЕ ПО СЛОВАМ, А ПО ДІЛАМ СУДИТЬ БУДЕМ.
  Грицюлька, поступки переважують міліони твоїх слів. Дуже можливо ти і є слідуючий проєкт кремля. Українці не мають права на ще одну помилку. Ще один такий президент як пОрошенко/юЩенко /бандюк і Україна цього не переживе.
  Також не можна довіряти новим політикам. Дуже великий ризик. Вони можуть скурвиться на раз, два. Чи багато нових політиків утримається від міліона доларів. Тільки провірені політики такі як Міхо, ЮВТ. Доречі, діла премер-міністра ЮВТ: в 2008р середня зарплата була 350-400 доларів(сама висока с 1991р.).
  Два куми юЩенко і пОрошенко під час обох майданів говорили дуже правильні слова але пізніше вони робили зовсім протилежні речі. Це говорить тільки про те що вони(і бандюкович також ) є агенти паРАШІ(московії). Робили вони так для того щоб очолити процес і тримати політичне життя України під контролем, максимально ослябляти її і повести Україну туди куди треба кремлю.
  Найбільшу огиду визиває юЩенко. Як він гадив і ставив палки в колеса уряду ЮВТ. юЩенко і його шавка Стельмах(глава НБУ) обвалили гривню в 2009р. з 4гр до 9гр. В 2009 він зірвав газову

 • В 2009 він зірвав газову згоду з московією і Тимошенко прийшлось в аварійному порядку виправляти ситуацію. Потім на суді ця мразюка виступає свідком проти ЮВ. Яким же треба бути свинюкою, щоб так робити.
  Не зважаючи на вороже відношення юЩенко і всесильної української мафії, уряд ЮВТ добивався успіхів і середня зарплата була 350-400 доларів. І уряд Тимошенко утримався би якби не світова єкономзічна криза 2009р, яка сильно ударила по Україні. Після того як падлюка юЩенко добився свого і уряд ЮВТ розвалився, він Україну, як послідню шлюндру, кинув під ноги донецьким бандюкам.
  Тільки один єпізод про цю мразюку. Зразу після виборів в 2010р журналіст приїхав додому до юЩенко взяти інтервю. Він копавуся у себе по хозяйству. Після запитання він відповідає: Копаюся у себе в городі і відчуваю велике задоволення від цього. Оцініть ситуацію. В той час, коли усі нормальні люди були в шокі від того що бандюк став президентом, ця мразь відчуває велике задоволення. Це той хто кинув Україну під ноги донецьким бандюкам.
  В цей момент він був відвертий і говорив те що відчував і думав. Коли він на трибуні, то все лапша на вуха лохам. Ющенко не має ні честі ні совісті, він є мафіозі і агент параші. Бандюкович, пОрошенко тоже.
  Агентура паРАШІ в Україні є однією з основних проблем України. А про це так мало звертають увагу усі політологи( багато із них і є агентура).
  Люди добрі, перестаньте бути лохами с лапшою на вухах. Зніміть лапшу з вух. І станьте нарешті людьми відповідальними за долю країни, свою долю і долю своїх дітей і внуків.
  Лохи запамятайте істини:
  1. ЖАДНИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ, ДУРАК ПЛАТИТЬ ТРИЧІ, ЛОХ ЧИ ЛОХИНЯ ТА ЇХ ЛОХИНЯТА ПЛАТЯТЬ УСЕ СВОЄ НЕДОВГЕ ЖИТТЯ.
  2. ЗА СВОЮ ТУПІСТЬ І ЛІНЬ ТРЕБА ПЛАТИТИ, ДЕКОЛИ ДУЖЕ ДОРОГО.
  3. МАФІЯ ПРИ ВЛАДІ ГОДУЄ ЛОХІВ ЛОБУДОЮ, ЩОБ НЕ ЗДОХЛИ З ГОЛОДУ.
  Лохи, які привели бандюка до влади в 2010р, зараз платять кожний свою ціну. Хто більше, хто менше, деякі заплатили своїми горем, домівками або життям.
  Це відноситься також і до лохів, запроданцям і неадекватних йолопів, які не ходять на вибори. За свою тупість і лінь треба платити. Полінився відірвати свою дупу від дивану і проголосувати за Україну, кретіно-ідіото лінивий, тепер плати, плати і ще раз плати. ЗА СВОЮ ТУПІСТЬ ТРЕБА ППЛАТИТИ — це закон.
  Якщо не хочеш платити, то до тебе прийде мафія, відірвуть твою дупу від дивану і поставлять тебе в позу зю.
  *Усі політики одинакові*-це лапша на вуха лохам. Політики різні. *Від мене нічого не залежить *— тоже лапша. Мафія на виборах може може смухлювати 15-20% голосів не більше.
  Ви, лохи і 20% фальсифікату, привели до влади вонючу КГБешну мафію (бандюковича і пОрошенко) і штовхнули Україну у бездну в 2010р, з якої Україна не може вибратись до сьогодення.
  Маразматики-пенсіонери ходять на вибори — це також велика проблема.
  Правий сектор зараз захищає Неньку від москальських ублюдків. Велика подяка вам. Але було б набагато краще, якби ви не були лохами на виборах 2010р і проголосували тоді за Тимошенко, не прийшлось би зараз воювати.
  Не подобалась вам Юлька. Ідіоти. Фактично ви стали на сторону парашистів- фашистів. Не буває безгрішних і ідеальних кандидатів. В природі таких не існує. На виборах завжди треба голосувати за менше зло. Це закон життя, лохи, запамятайте це.
  Також привіт тим лохам які свистіли на майдані коли Юля після тюрьми появилась на трибуні майдану. Згадайте тих хто вас агітував це робити, вони є або дураки або вороги України.
  Лохи, невже ви не бачили що мафія заплатила мільярди доларів(украдених у вас) щоб повісити вам лапшу на вуха, аби тільки не допустити ЮВ до влади в 2010р і в 2014р, щоб знову без неї вас, лохів, грабити, грабити і знову грабити. Не забувайте принцип мафії:
  ОБУТЬ ЛОХА — СВЯТОЕ ДЕЛО. НЕ ОБУТЬ ЛОХА — СЕБЯ НЕ УВАЖАТЬ.

  Тепер про лохів які дивляться в сторону паРАШІ(московії) і голосують за бандюка. Проблеми України за послідні 100 років:
  1-ша СВІТОВА ВІЙНА, РЕВОЛЮЦІЯ, ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА, ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ В 1919р, 1-ший ГОЛОД 1921р, РОСКУЛАЧЕННЯ, ВЕЛИКИЙ ГОЛОДОМОР 1932-33р, РЕПРЕСІЇ СТАЛІНА-ЛЮДОЖЕРА, ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕЛЕГЕНЦІЇ, ВИВЕЗЕННЯ УКРАЇНЦІВ В СИБІР, ПЕРЕСЕЛЕННЯ КАЦАПІВ В УКРАЇНУ, РЕПРЕСІЇ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ 1939-41р, 2-га СВІТОВА ВІЙНА, 3-й ГОЛОД 1947р, ЗНОВУ РЕПРЕСІЇ І ПЕРЕСЛІДУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕЛИГЕНЦІЇ, ПЕРЕДАЧА ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАМІСТЬ КРИМУ В 1954р, ПСІХУШКИ ДЛЯ УКР. ПАТРІОТІВ, ПОСТІЙНЕ ПРИНИЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ, ПО ГЕНОФОНДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ БУВ НАНЕСЕНИЙ СТРАШЕННОЇ СИЛИ НИЩІВНИЙ УДАР, В УКРАЇНУ БУЛО ЗАВЕЗЕНО МІЛІОНИ РАБСЬКОГО ГЕНЕТИЧНОГО МУСОРА(МОКШЕЙ), ЕКОНОМІЧНО — ТОРГІВЕЛЬНА ВІЙНА 1991-2017р, АНЕКЦІЯ КРИМА І ВІЙНА ПРОТИ УКРАЇНИ 2014-17р , (і це далеко не повний список).
  Усього загинуло не менше чим 18млн. Українців. Тепер просте запитання: Звідки усі ці дійсно трагедії прийшли в Україну??????????
  ВІДПОВІДЬ ОЦЕВИДНА: ІЗ ПАРАШІ(МОСКОВІЯ)!!!!!!!!!!!!!
  Якби не звірина агресивність московії то населення України зараз було б ніяк не менше чим 90млн.
  Доречі відповідальнісь за роспочаток 2-гої світової війни несуть дві країни Германія і СРСР(у обох країнах панувала фашистська ідеологія). Нагадаю: Германія 1-го вересня, а СРСР 17 вересня вдерлися у Польщу і розірвали її на дві частини.
  Треба сказати всю правду про війну, про маршалів — звірюк Жукова і других. В 1943 р, коли азіатська орда форсувала Дніпро, жУков наказав силою зігнати усіх цивільних українців віком 14-60р із звільненої східної частини України(усього 300-350тис.) Без усякої підготовки, замість гвинтівки, давши в руки по півцеглини, примусили бігти на німецькі кулемети, ззаді поставивши війська НКВД з кулеметами.
  Тоді жУков сказав: Чим більше німці убють українців, тим менше українців прийдеться перевозити в Сибір. Тоді 250-300тис цивільних українців були ростріляни німецькими і НКВДешними кулеметами. Тоді обоє берега Дніпра були усипані трупами українців в цивільній одежі.
  Нагадаю що за всю війну американців загинуло 320тис, великобританців — 420тис, німців — 7,5млн. Дика азіатська кривава армія втратила приблизно 35млн.
  Сучасні парашисти-фашисти цим дуже гордяться. Ідіоти. Якби загинуло 50млн, вони гордилися ще б більше. Ну дійсно, ідіоти. Вони гордяться тим що після війни міліони покалічених війною людей по особливому наказу сталіна-людожера були частково ростріляні, частково вивезені на північний острів, без можливості повернутись.
  Більшість НКВДешників, СМЕРШистів, вертухаїв і тварюк із загран отрядів були росіяни. Українці і другі національності були матеріал для використання. Життя українця на тій війні не коштувала бідьше чим німецька пуля.
  В 1945р людожери жУков і бЕрія підписали приказ депортувати у Сибір усих українців, вина яких була у тому що вони були під німецькою окупацією . Але головний людожер не підписав цей приказ(вагонів не хватало).
  Чим більше думаю про кацапів, тим більше переконуюсь що вони не є люди. Вони є людино- подібні тварюки.
  Доречі, вони звільнили від німців деякі країни західної Європи, згвалтувавши при цьому міліони європейських жінок. Але потім вони лишились там як окупанти до 1989р. Цим вони також гордяться. Нелюдь.
  На ході безсмертного полку не менше чим третина портретів дідів являють собою злочинці проти людяності(агресія проти західної України, Польші, Фінляндії, прибалтійських країн, Бесарабії). Також злочинці діди із НКВД, СМЕРШ, загран отряди і також вертухаї які знищили міліони громадян СРСР. Кожний восьмий із безсмертного полку є палач.
  Обовясково треба в Україні заборонити ходу безсмертного полку. На міжнародному рівні треба підняти цю проблему і нарешті назвати речі своїми іменами. День победи для рашістів-фашистів це як наркотик для наркомана. Треба забрати наркотик у наркомана. Хай у рашистів-фашистів буде ломка.
  Ніяк не можна називати москалів-фашистів переможцями у 2-й світовій війні(вони є ініціатори цієї війни) Вони є переможцями(дякуючи допомозі країн коаліції) над своїм бувшим союзником Германієй.
  Як висновок: в паРАШІ життя лоха коштує пів копійки. Москальські парашисти не мають ніякого поняття про людську гідність.
  Доречі про Фінляндію. В 1917р відокремилася від параші і наразі живе прекрасно. В 1939р, ціною 10% свого населення і 10% своєї території, вона відстояла свою свободу і незалежність в війні проти кровожерливого вурдалаки СРСР.
  Якби Україна зробила теж саме в 1917р, то зараз жила б ніяк не хуже чим Фінляндія і із населенням 90млн була би дуже успішною країною Європи, 2-ю чи 3-ю по силі і впливу.
  Московія для України це кровожадний, підступний, ненаситний вурдалака, який жре і жре кровянку, принижує, краде і бреше, бреше і краде і щей насилує самим збоченим способом.
  Корінь зла в Україні це є паРАША. Майже усе зло іде із московії.
  Доречі, 1-й раз царь мокшей і монголо-татар Петро 1-й московію назвав росією в 1721р. Московія даже назву росія украла у Київської Русі. Мокшани не є словяни, вони є улус монголо-татарської орди.
  Ну що кретіно-ідіоти, лохи-русофіли, путіноїди вонючі, ватники без честі, совісті і мозгів, запроданці, українські йолопи неадекватні. Переконав я вас у чомусь?????????
  Я тут нічого не збрехав. Назвав речі своїми іменами. Достовірні факти, факти і ще раз факти.
  Лохи- імперці кацапські і лохи українські неадекватні, скажіть відверто невже ви хочите усе своє нікчемне життя прожити лохами і обманутими дураками і подохнуть лишаючись тим же лохом чи обманутим дураком. Невже ви не хочите стати людюми і відрізняти: де правда, а де брехня, де добро, а де зло, де Бог, а де диявол.
  Ваша, лохи, проблема в тому що ви думаєте що ви самі розумні на цьому світі. Можу вас завірити що це не так. Розумний про себе так ніколи не подумає.
  Підводячи підсумок, скажу вам лохам і україномовним і руськомовним: ЖРІТЬ ГОВНО, ЛОХИ І ЛОХИНІ, ВИ ЦЕ ЗАСЛУЖИЛИ. Жируюча мафія вас забеспечить говном в достатній кількості. Тільки жалко нормальних людей, які вимушенні робити теж саме.
  Тільки одне запитання до вас, лохи, невже вам не жалко своїх лохинят, яким разом з вами приходиться сьорбати теж саме говно????
  Стань людиною, кретіно-ідіото. Не хочеш бути людиною, тоді за поребрик, пинок під зад і вали в свою парашу.

  СПАСІННЯ УКРАЇНИ В ОДНОМУ — ЗАБОР ВИСОТОЮ 10 м, ЛІНІЯ МОЖЕНО І НЕ ОДНА А ТРИ ЛІНІЇ. ТАКОЖ VISA, ДУЖЕ СТРОГА ВІЗА
  ЛОХИ, ЧИ ВАМ ПОВИЛАЗИЛО, ЧИ ВИ ДУРНІ, ЧИ ВИ СЛІПІ. ЛОХИ, СХАМЕНІТЬСЯ, СТАНЬТЕ ЛЮДЬМИ.
  Щоб перестати бути лохом або обманутим дураком треба зрозуміти такі прості речі: достовірні провірені факти(події, дати), процес мислення, критичне мислення, логічне мислення, причинно-наслідковий звязок, обєктивність аналізу, відстань від придуманого світу до реальності, світогляд близький до реальності, зміна свого світогляду, здорова і правильна самооцінка, принциповість.
  ПРОЦЕС МИСЛЕННЯ досить простий, але ним володіють далеко не всі люди(приблизно 10%). У них це находиться на інтуаційному рівні. Так же як і музикальний слух. У одних він є у других його немає. Але другі люди, при бажанні, можуть також зайти у ці 10%. Для цього треба зрозуміти те що буде написано нижче.
  Процес мислення це послідовність: достовірний факт(подія) — обєктивний аналіз цього факту — обєктивний висновок — корекція світогляду. По другому це можна назвати причинно — наслідковий звязок(ПНЗ)
  Усих людей можна умовно поділити на 4 групи:
  1-ша група: ті хто володіє логічним процесом мислення — 10%.
  2-га група: володіє субєктивним логічним мисленням — 30%.
  3-тя група: погано володіє логічним мисленням — 30%.
  4-та гпупа: зовсім не володіє логічним мисленням — 30%.
  1-ша група відрізняється від решти тим що здатна міняти свій світогляд на основі ПНЗ.
  При бажанні з 2-гої і навіть 3-тьої групи можна перейти у 1-шу(другими словами перестати бути лохом і стати людиною). Для цього треба мати бажання і волю.
  4-та група ніколи не міняють свій світогляд, вони усе своє життя повторяють те що їм накапали на мозги в дитинстві. Тому вони можуть бути не лохами тільки у тому випадку коли їм у дитинстві накапали на мозги правильні ідеї і поняття. Якщо їм накапали на мозги щось друге, тоді вони обречені усе своє життя бути лохами. Вони усе життя обречені повторяти те що їм накапали на мозги в дитинстві.
  По цій причині можна сказати що 30% населення паРАШІ, які слухають фашистську пропаганду — це обречені лохи втраченні для людської цивілізації назавжди. Це також відноситься до Донбасу і Криму.
  Тому такі пропаГАНДОНИ як кІсільов і соловьйов(також більшість мокшан-журналістів), які займаються дебілізацією населення, є злочинці проти людяності. Їх треба судити. Щонайменще
  конфіскація і заборона на вїзд в цівілізовані країни. Цю проблему треба підіймати на міжнародному рівні.
  Далі буде(про те як не бути лохом для 2-ї і 3-ї групи)

загрузка...