Украинцы считают, что при Порошенко коррупции стало еще больше, чем при Януковиче — Transparency International

Украинцы верят в непреодолимость коррупции, поэтому властям надо показывать больше конкретных случаев преодоления коррупции и наказания виновных. Об этом сегодня на брифинге в Киеве заявил исполнительный директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин, сообщает «Интерфакс-Украина». 

«На сегодня коррупционеры не наказаны, разве что мелкие чиновники. Возросло количество людей, которые не верят, что коррупция в целом может быть наказана. Если в 2013 году 80% украинцев считали, что правительство не может победить коррупцию, то на сегодня этот показатель 86%», — подчеркнул Юрчишин.

Он также сообщил, что 38% украинцев напрямую сталкивались с коррупцией – у них требовали взятку или они вынуждены были давать взятку.

«Надо больше примеров побежденной коррупции, даже будущее действующей власти зависит от того, смогут ли они предъявить обществу факты преодоленной и наказанной коррупции», — сказал Юрчишин.

Он уверен – если в обществе есть мнение, что коррупция непобедима, то люди легче будут поддаваться коррупционным действиям.

«Медиа формирует мнение, поэтому важно показывать факты наказанных крупных коррупционных деяний. Ведь даже бывшего президента Януковича сегодня судят по делу о госизмене, а не по коррупции», — пояснил Юрчишин.

Напомню, в июне прошлого года глава Transparency International Хосе Угас заявил, что высшее руководство Украины обслуживает олигархов.

В ноябре Transparency International сообщила, что Украина — лидер по коррупции среди стран Европы и Центральной Азии.

При этом в сентябре также прошлого года народный депутат Верховной Рады, глава антикоррупционного комитета Егор Соболев четко объяснил, кто является главным виновником в такой позорной ситуации. Тогда в эфире программы «Право на власть» на телеканале «1+1» он заявил буквально следующее: «Будем честными — я об этом часто говорю в парламенте — мы имеем клептократическое большинство. Мы имеем президента, который возглавляет коррупцию».


загрузка...

Комментарии 2

 • Уберите в п.1 ст.375 УК Украины слово — «заведомо» и проблема коррупции в судах будет решена. А там, судья пусть сам доказывает заведомо или нет, выносил неправосудное решение. На то он юрист.

 • ЯК ВИТЯГТИ УКРАЇНУ ІЗ МАФІОЗНОЇ БАГНЮКИ.
  Міхо був одним із дуже не багатюх політиків, який не займався бізнесом(не крав), хоч і мав дуже багато можливостей для цього. Юлька є єдиним політиком в Україні, яка відмовилась від свого бізнесу в 2000р.(відмовилась від міліардів доларів), для того щоб стати політиком і попробувать витягти Україну із мафіозної багнюки. ЦЕ Є ОЧЕВИДНИЙ ФАКТ.
  Юлька і Міхо завжди реально боролись с мафією. Про це свідчить дуже багато фактів. В критичний час для України вони завжди були на передовій лінії захисту України. Причому боролись вони як проти КГБшно-донецко-руської мафії так і проти КГБшно-києвсько-української мафії. Мафія робила усе щоб Юльку посадити. кУчма її посадив(була в сізо 40 днів), але попався чесний суддя(зараз таких уже не має) і він звільнив її. Потім мафія уволила цього суддю. Бандюкович підібрав суддю-мразюку (кИрєєв ховається зараз у криму) і дав йому приказ: посадити Юльку. Вона була у тюрьмі 1,5 роки(точно не памятаю).
  Гриценко не вірю. Коли в 2010 р.(вибори президента) Україна стояла на краю прірви, він був противсіхом, тобто фактично підтримав бандюковича. Щось не дуже він світився на майданах. А після майданів лізе куди тільки можна і правильно поставленим баритончиком віша лапшу на вуха: я такий умний, я такий красивий, а ви всі дураки і уроди. Дорогий наш грицюшка, досить лапші, БУДЕМО ВІРИТИ ТІЛЬКИ ДІЛАМ А НЕ СЛОВАМ. Дуже можливо ти і є слідуючий проєкт кремля. Українці не мають права на ще одну помилку. Ще один такий президент як пОрошенко\юЩенко\бандюк і Україна цього не переживе.
  Два куми юЩенко і пОрошенко під час обох майданів говорили дуже правильні слова але пізніше вони робили зовсім протилежні речі. Це говорить тільки про те що вони(також і бандюкович) є агенти паРАШІ(московії). Робили вони так для того щоб очолити процес і потім повести Україну туди куди треба кремлю.
  Агентура паРАШІ в Україні є однією з основних проблем України. А про це так мало звертають увагу усі політологи(напевно тому що багато із них і є агентура).
  Люди добрі, перестаньте бути лохами с лапшою на вухах. Зніміть лапшу з вух. І станьте нарешті людьми відповідальними за долю країни, свою долю і долю своїх дітей і внуків.
  Лохи запамятайте істину: ЖАДНИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ, ДУРАК ПЛАТИТЬ ТРИЧІ, ЛОХ ЧИ ЛОХИНЯ ТА ЇХ ЛОХИНЯТА ПЛАТЯТЬ УСЕ СВОЄ НЕДОВГЕ ЖИТТЯ.
  Лохи, які привели бандюка до влади зараз платять кожний свою ціну. Хто більше, хто менше, а деякі заплатили своїм життям.
  Правий сектор зараз захищає Неньку від москальських ублюдків. Велика подяка вам. Але було б набагато краще, якби ви не були лохами на виборах 2010р і проголосували тоді за Тимошенко, не прийшлося б зараз воювати. Не подобалась вам Юлька. Ідіоти. Не буває безгрішних і ідеальних кандидатів. В природі таких не існує. На виборах завжди треба голосувати за менше зло. Це закон життя, лохи, запамятайте це.
  Також привіт тим лохам які свистіли на майдані коли Юля після тюрьми появилась на трибуні майдану. Згадайте тих хто вас агітував це робити, от вони і є агентура паРАШІ.
  Лохи, невже ви не бачите що мафія готова заплатити мільярди доларів аби тільки не допустити Юльку до влади. Доречі це ті самі мільярди, які мафія украла у лохів. І мафія готова платити для того щоб вішати лапшу на вуха лохам і потім без клятої Юльки украсти у лохів ще більше тих самих мільярдів. Не забувайте принцип мафії: ОБУТЬ ЛОХА — СВЯТОЕ ДЕЛО, НЕ ОБУТЬ ЛОХА — ПОТОМ СЕБЯ НЕ УВАЖАТЬ.
  ЛОХ ДОЛЖЕН ЖРАТЬ ЖИДИНЬКУЮ ПОХЛЕБКУ, ЧТОБИ З ГОЛОДУ НЕ ЗДОХ.
  ЛОХИ, ЧИ ВАМ ПОВИЛАЗИЛО, ЧИ ВИ ДУРНІ, ЧИ ВИ СЛІПІ. ЛОХИ, СХАМЕНІТЬСЯ, СТАНЬТЕ ЛЮДЬМИ.
  Поки все. Далі буде(ПРО ТЕ ЯК ПЕРЕСТАТИ БУТИ ЛОХОМ)
  У нас є ще один лох: Конрад Карлович. Хоч він скоріше КГБешний швондер.

загрузка...