Саакашвили кличет украинцев на 17 октября в Киев, чтобы «отрубить голову спрута»

Петушкам-титушкам не удалось сегодня сорвать встречу лидера Руха новых сил Михеила Саакашвили, хотя они явно пытались это сделать.

Во время выступления Саакашвили призвал всех ехать 17 октября в Киев, чтобы убрать бандитскую верхушку.

«Отрубить голову спрута», — уточнил экс-глава Одесской ОГА.

Он пообещал собравшимся, что построит новую Одессу. А также в очередной раз назвал горсовет во главе с мэром Геннадием Трухановым титушками и бандитами.

Как известно, 17 октября уже давно назначено определенным «часом Х». На этот день демократическая оппозиция готовит массовую протестную акцию против нынешнего барыжно-олигархического режима в Киеве.

Если украинцы услышат эти призывы Саакашвили, а также других оппозиционных политиков, и таки соберутся в значительном количестве 17 октября, то этот день, в принципе, может стать стартом третьего Майдана — главной целью которого станет устранение режима Порошенко…


загрузка...

Комментарии 2

 • труханівські петрушки були наглими,бо відчувають шоколадну кришу, ця байстрючня вже давно на ху@ла працює ще з часів ківалово-марковських рейдерств та бандитських віджимів

 • Міхо ми с тобою. Твоя ненависть до путлера і бариги безкінечна. Це той випадок коли ненависть є світлим, чистим і благородним почуттям. БРАВО! БРАВО! Міхо. Мафіозно-КГБешні шавки явно напряглись.
  МАФІЯ І КГБня РУЛИТЬ УКРАЇНОЮ. УКРАЇНА В НЕБЕСПЕЦІ. ЛЮДИ ДОБРІ НЕ БУДЕМО ЛОХАМИ І ТЕРПІЛАМИ, БУДЬМО ГРОМАДОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОЮ ЗА ДОЛЮ КРАЇНИ, СВОЮ ДОЛЮ І СВОЇХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ.
  ГОСПОДИ, БОЖЕ МІЙ, СПАСИ І ПОМИЛУЙ УКРАЇНУ. СПАСИ ВІД ВИБОРЦІВ-ЛОХІВ, ЯКІ НА ВИБОРАХ ЗА ГРЕЧКУ ПРОДАЮТЬ СВОЮ КРАЇНУ, ПРОДАЮТЬ МАЙБУТНЄ СВОЄ і МАЙБУТНЄ СВОЇХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ. СПАСИ І ПОМИЛУЙ НАШУ НЕНЬКУ. ВОНА У НАС ОДНА. БЕЗ НЕЇ МИ НІХТО І ЗВАТИ НАС НІЯК. СПАСИ І ПОМИЛУЙ. АМІНЬ.
  Україні треба повернутись додому в Європу. Тільки там наше історичне місце і там будемо успішною країною. Наразі із-за московії Україна докотилась до повного занепаду.
  Міхо був одним із дуже не багатюх політиків, який не займався бізнесом(не крав), хоч і мав багато можливостей для цього. Тимошенко є єдиний політик України, яка відмовилась від свого бізнесу в 2001р.( давав міліони доларів), щоб стати політиком і витягти Україну із мафіозної багнюки. ЦЕ Є ОЧЕВИДНИЙ ФАКТ.
  Юля і Міхо завжди реально боролись с мафією. Про це свідчить багато фактів. Причому боролись як проти КГБшно-донецко-руської мафії(бандюкович) так і проти КГБшно-києвсько-української мафії(кУчма, юЩенко, пОрошенко).
  Мафія робила усе щоб ЮВТ посадити. кУчма її посадив( сізо 40 дн.), але попався чесний суддя який звільнив її. Потім його відсторонили від роботи. Бандюкович найшов суддю-мразюку кИрєєва (ховається зараз у Криму) і дав йому наказ: посадити ЮВ. (тюрьміа майже 2 роки).
  Гриценко не вірю. В 2010р(вибори президента) Україна стояла на краю прірви. Він був противсіхом, тобто фактично підтримав бандюковича. Нагадаю Гриценко, юЩенко, пОрошенко, кличко, яценюк, тягнибок, парубій(ось він табун москальських троянських коней) і другі дурнуваті (деякі укр. націоналісти: Забужко і др.)тоді призивали голосувати проти всіх. Також це робили С. Лещенко, В. Портніков і другі журналісти.
  Ця КГБешна агентура, дурнуваті укр. націоналісти і продажні журналісти в 2010р штовхнули Україну у бездну, з якої Україна не може вибратись до сьогодення. Тоді противсіхи набрали 5%, яких дуже не хватило ЮВТ, щоб перемогти бандюка і щоб Україна не полетіла у бездну.
  Просте запитання: Як можна довіряти цим особам? Не дуже Гриценко світився на майданах. А після майданів правильно поставленим баритончиком віша лапшу на вуха: я такий умний, я такий красивий, а ви всі дураки і уроди. Дорогий наш грицюлька, досить лапші, БУДЕМО ВІРИТИ ТІЛЬКИ ДІЛАМ А НЕ СЛОВАМ. Як сказано в Біблії. НЕ ПО СЛОВАМ, А ПО ДІЛАМ СУДИТЬ БУДЕМ.
  Грицюлька, твої поступки переважують міліони твоїх слів. Дуже можливо ти і є слідуючий проєкт кремля. Українці не мають права на ще одну помилку. Ще один такий президент як пОрошенко\юЩенко \бандюк і Україна цього не переживе.
  Також не можна довіряти новим політикам. Дуже великий риск. Вони можуть скурвиться на раз, два. Чи багато нових політиків утримається від міліона доларів. Тільки провірені політики як Міхо, ЮВТ. Доречі, діла премер-міністра ЮВТ: в 2008р середня зарплата була 350-400 доларів(сама висока с 1991р.).
  Два куми юЩенко і пОрошенко під час обох майданів говорили дуже правильні слова але пізніше вони робили зовсім протилежні речі. Це говорить тільки про те що вони(і бандюкович також ) є агенти паРАШІ(московії). Робили вони так для того щоб очолити процес і тримати політичне життя України під контролем, максимально ослябляти її і повести Україну туди куди треба кремлю.
  Найбільшу огиду визиває юЩенко. Як він гадив і ставив палки в колеса уряду ЮВТ. Він Україну, як послідню шлюндру, кинув під ноги донецьким бандюкам. Він обвалив гривню в 2009р. з 4гр до 9гр. В 2009 він зірвав газову згоду з московією. Після цього Тимошенко прийшлось в аварійному порядку виправляти ситуацію.
  Тільки один єпізод про цю мразюку. Зразу після виборів в 2010р журналіст приїхав додому до юЩенко взяти інтервю. Він копавуся у себе по хозяйству. Після запитання він відповідає: Копаюся у себе в городі і відчуваю велике задоволення від цього. Оцініть ситуацію. В той час, коли усі нормальні люди були в шокі від того що бандюк став президентом, ця мразь відчуває велике задоволення. Це той хто кинув Україну під ноги донецьким бандюкам. В цей момент він був відвертий і говорив те що відчував і думав. Коли він на трибуні, то все була лапша на вуха лохам. Ющенко не має ні честі ні совісті, він є мафіозі і агент параші. Бандюкович, пОрошенко тоже.
  Агентура паРАШІ в Україні є однією з основних проблем України. А про це так мало звертають увагу усі політологи( багато із них і є агентура).
  Люди добрі, перестаньте бути лохами с лапшою на вухах. Зніміть лапшу з вух. І станьте нарешті людьми відповідальними за долю країни, свою долю і долю своїх дітей і внуків.
  Лохи запамятайте істини:
  1.ЖАДНИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ, ДУРАК ПЛАТИТЬ ТРИЧІ, ЛОХ ЧИ ЛОХИНЯ ТА ЇХ ЛОХИНЯТА ПЛАТЯТЬ УСЕ СВОЄ НЕДОВГЕ ЖИТТЯ.
  2.ЗА СВОЮ ТУПІСТЬ І ЛІНЬ ТРЕБА ПЛАТИТИ, ДЕКОЛИ ДУЖЕ ДОРОГО.
  3.МАФІЯ ПРИ ВЛАДІ ГОДУЄ ЛОХІВ ЛОБУДОЮ, ЩОБ НЕ ЗДОХЛИ З ГОЛОДУ.
  Лохи, які привели бандюка до влади, зараз платять кожний свою ціну. Хто більше, хто менше, деякі заплатили своїми домівками або життям.
  Це відноситься також і до лохів і неадекватних йолопів які не ходять на вибори. За свою тупість і лінь треба платити. Полінився відірвати свою дупу від дивану і проголосувати за Україну, кретіно-ідіото лінивий, тепер плати, плати і ще раз плати. ЗА СВОЮ ТУПІСТЬ ТРЕБА ППЛАТИТИ — це закон. *Усі політики одинакові*-це лапша на вуха лохам. Політики різні. *Від мене нічого не залежить *— тоже лапша. Мафія на виборах може може смухлювати 15-20% голосів не більше.
  Ви, лохи і 20% фальсифікату, привели до влади вонючу КГБешну мафію (бандюковича і пОрошенко) і штовхнули Україну у бездну в 2010р, з якої Україна не може вибратись до сьогодення. Маразматики-пенсіонери ходять на вибори — це велика проблема.
  Правий сектор зараз захищає Неньку від москальських ублюдків. Велика подяка вам. Але було б набагато краще, якби ви не були тоді лохами на виборах 2010р і проголосували тоді за Тимошенко, не прийшлось би зараз воювати. Не подобалась вам Юлька. Ідіоти. Фактично ви стали на сторону парашистів- фашистів. Не буває безгрішних і ідеальних кандидатів. В природі таких не існує. На виборах завжди треба голосувати за менше зло. Це закон життя, лохи, запамятайте це.
  Також привіт тим лохам які свистіли на майдані коли Юля після тюрьми появилась на трибуні майдану. Згадайте тих хто вас агітував це робити, вони є або дураки або вороги України.
  Лохи, невже ви не бачили що мафія заплатила мільярди доларів(украдених у вас) щоб повісити вам лапшу на вуха, аби тільки не допустити ЮВ до влади в 2010р і в 2014р, щоб знову без неї вас, лохів, грабити, грабити і знову грабити. Не забувайте принцип мафії: ОБУТЬ ЛОХА — СВЯТОЕ ДЕЛО. НЕ ОБУТЬ ЛОХА — СЕБЯ НЕ УВАЖАТЬ.
  Тепер про лохів які дивляться в сторону паРАШІ(московії) і голосують за бандюка. Проблеми України за послідні 100 років:
  1-ша СВІТОВА ВІЙНА, РЕВОЛЮЦІЯ, ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА, ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ В 1919р, 1-ший ГОЛОД 1921р, РОСКУЛАЧЕННЯ, ВЕЛИКИЙ ГОЛОДОМОР 1932-33р, РЕПРЕСІЇ СТАЛІНА-ЛЮДОЖЕРА, ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕЛЕГЕНЦІЇ, ВИВЕЗЕННЯ УКРАЇНЦІВ В СИБІР, ПЕРЕСЕЛЕННЯ КАЦАПІВ В УКРАЇНУ, РЕПРЕСІЇ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ 1939-41р, 2-га СВІТОВА ВІЙНА, 3-й ГОЛОД 1947р, ЗНОВУ РЕПРЕСІЇ І ПЕРЕСЛІДУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕЛИГЕНЦІЇ, ПЕРЕДАЧА ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАМІСТЬ КРИМУ В 1954р, ПСІХУШКИ ДЛЯ УКР. ПАТРІОТІВ, ПОСТІЙНЕ ПРИНИЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ, ПО ГЕНОФОНДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ БУВ НАНЕСЕНИЙ СТРАШЕННОЇ СИЛИ НИЩІВНИЙ УДАР, В УКРАЇНУ БУЛО ЗАВЕЗЕНО МІЛІОНИ РАБСКОГО ГЕНЕТИЧЕСКОГО МУСОРА(МОКШЕЙ), ВІЙНА ПРОТИ УКРАЇНИ 2014-17рр , ( це далеко не повний список).
  Усього загинуло не менше чим 18млн. Українців. Тепер просте запитання: Звідки усі ці дійсно трагедії прийшли в Україну??????????
  ВІДПОВІДЬ ОЦЕВИДНА: ІЗ ПАРАШІ(МОСКОВІЯ)!!!!!!!!!!!!!
  Якби не агресивна московія то населення України зараз було б ніяк не менше чим 90млн.
  Доречі відповідальнісь за роспочаток 2-гої світової війни несуть дві країни Германія і СРСР(у обох країнах панувала фашистська ідеологія).
  На ході безсмертного полку не менше чим третина портретів дідів являють собою злочинці проти людяності(агресія проти західної України, Польші, Фінляндії, прибалтійських країн, Бесарабії). Також злочинці ті діди із НКВД, СМЕРШ і також вертухаї які знищили міліони громадян СРСР. Кожний восьмий із безсмертного полку є палач.
  Обовясково треба в Україні заборонити ходу безсмертного полку. На міжнародному рівні треба підняти цю проблему і нарешті назвати речі своїми іменами. День победи для рашістів-фашистів це як наркотик для наркомана. Треба забрати наркотик у наркомана. Хай у рашистів-фашистів буде ломка.
  Ніяк не можна називати москалів-фашистів переможцями у 2-й світовій війні(вони є ініціатори цієї війни) Вони є переможцями(дякуючи допомозі країн коаліції) над своїм бувшим союзником Германієй.
  Доречі про Фінляндію. В 1917р відокремилася від параші і наразі живе прекрасно. В 1939р, ціною 10% свого населення і 10% своєї території, вона відстояла свою незалежність і свободу в війні проти кровожерливого вурдалаки СРСР.
  Якби Україна зробила теж саме в 1917р, то зараз жила б ніяк не хуже чим Фінляндія і із населенням 90млн. була би дуже успішною країною Європи, 2-ю чи 3-ю по силі і впливу. Московія для України це кровожадний ненаситний вурдалака, який жре і жре кровянку, принижує, краде і бреше, бреше і краде і щей насилує самим збоченим способом.
  Доречі, цар мокшей і монголо-татар Петро 1-й московію назвав росією в 1721р. Московія даже назву росія украла у Київської Русі. Мокшани не є словяни, вони є улус монголо-татарської орди.
  Ну що кретіно-ідіоти, лохи-русофіли, путіноїди вонючі, йолопи неадекватні, ватники без честі, совісті і мозгів. Переконав я вас у чомусь???
  Я тут нічого не збрехав. Назвав речі своїми іменами. Факти, факти і ще раз факти. Лохи- імперці кацапські, скажіть відверто невже ви хочите усе своє нікчемне життя прожити лохами і обманутими дураками і подохнуть лишаючись тим же лохом чи обманутим дураком. Невже ви не пхочите стати людюми і відрізняти: де правда, а де брехня, де добро, а де зло, де Бог, а де диявол. Ваша, лохи, проблема в тому що ви думаєте що ви самі розумні на цьому світі. Смію вас завірити що Пце не так. Розумний про себе так ніколи не подумає.
  Підводячи підсумок, скажу вам лохам і україномовним і руськомовним: ЖРІТЬ ГОВНО, ЛОХИ, ВИ ЦЕ ЗАСЛУЖИЛИ. Жируюча мафія вас забеспечить говном в достатній кількості. Тільки жалко нормальних людей, які вимушенні робити теж саме.
  Стань людиною, кретіно-ідіото. Не хочеш бути людиною, тоді за поребрик, пинок під зад і вали в свою парашу.
  СПАСІННЯ УКРАЇНИ В ОДНОМУ — ЗАБОР ВИСОТОЮ 10 м, ЛІНІЯ МОЖЕНО І НЕ ОДНА А ТРИ ЛІНІЇ. ТАКОЖ VISA, ДУЖЕ СТРОГА ВІЗА
  ЛОХИ, ЧИ ВАМ ПОВИЛАЗИЛО, ЧИ ВИ ДУРНІ, ЧИ ВИ СЛІПІ. ЛОХИ, СХАМЕНІТЬСЯ, СТАНЬТЕ ЛЮДЬМИ. Щоб перестати бути лохом або обманутим дураком треба зрозуміти такі прості речі: достовірні провірені факти(події, дати), процес мислення, критичне мислення, логічне мислення, причинно-наслідковий звязок, обєктивність аналізу, відстань від придуманого світу до реальності, світогляд близький до реальності, зміна свого світогляду, здорова і правильна самооцінка, принциповість.
  ПРОЦЕС МИСЛЕННЯ досить простий, але ним володіють далеко не всі люди(приблизно 10%). У них це находиться на інтуаційному рівні. Так же як і музикальний слух. У одних він є у других його немає. Але другі люди, при бажанні, можуть також зайти у ці 10%. Для цього треба зрозуміти те що буде написано нижче. Процес мислення це послідовність: достовірний факт(подія) — обєктивний аналіз цього факту — обєктивний висновок на основі аналізу — корекція світогляду. По другому це можна назвати причинно — наслідковий звязок.
  Усих людей можна умовно поділити на 4 групи:
  1-ша група: ті хто володіє логічним процесом мислення — 10%.
  2-га група: володіє субєктивним логічним мисленням — 30%.
  3-тя група: погано володіє логічним мисленням — 30%.
  4-та гпупа: зовсім не володіє логічним мисленням — 30%.
  При бажанні з 2-гої і навіть 3-тьої групи можна перейти у 1-шу(другими словами перестати бути лохом і стати людиною). Для цього треба мати бажання і волю. 4-та група може бути не лохами тільки у тому випадку коли їм у дитинстві накапали на мозги правильні ідеї і поняття. Якщо їм накапали на мозги щось друге, тоді вони обречені усе своє життя бути лохами.
  (детальніше другим разом

загрузка...