Путин подготовил мерзопакостный суперплан по Донбассу – Тымчук

Кремль готовит запасной вариант, если миротворческая миссия ООН на Донбассе будет назначена по украинскому сценарию. Президент РФ (фашистское государство, признанное 27.01.15 Верховной Радой страной-агрессором) Путин уже дал установки главарю дебильной республики ДНР Захарченко: что делать в случае, если «голубые каски» зайдут на оккупированные Россией территории Украины.

Об этом сегодня в интервью «Апострофу» рассказал руководитель группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук.

По его словам, Москва готова к тому, что если ей придется идти на уступки и будет другой вариант миротворческой операции, то они задействуют запасной вариант.

«Они готовы пойти по пути, по которому шли в 2014 году – изображение гражданского неповиновения. Но если в 2014 году Путину для этого приходилось таскать автобусами титушек (помните, было такое понятие «туристы Путина»), которые изображали массовку во время захвата административных зданий, то сейчас гораздо проще. Сейчас боевики ЛНР, ДНР и прочие легко и просто изобразят многотысячную акцию протеста для того, чтобы заблокировать миротворцев ООН. Помните, как в 2014 году блокировали украинскую армию на Донбассе? Так же будут блокировать передвижение миротворческих конвоев, колонн и так далее», — рассказал Тымчук.

То есть, отметил он, Кремль придумал такой себе запасной вариант, чтобы изначально, при попытке ввести миротворцев не по тому плану, который угоден Москве, сразу же сорвать эти миротворческие операции. И это будет делаться по известному методу Путина – спереди женщины и дети, а сзади боевики.

«Я уверен на 100 процентов, что именно это Путин и пытался донести до Захарченко. Не даром же они проводят подобные тренировки», — подчеркнул нардеп.

В тему:

Украина и США отвергли подлый план Путина по миротворцам в Донбассе

Бандюкам ЛДНР не нравится идея размещения миротворцев на всей оккупированной территории


загрузка...

Комментарии 4

 • Тымчук ещё тот пиздун!

 • МАФІЯ І КГБня РУЛИТЬ УКРАЇНОЮ. УКРАЇНА В НЕБЕСПЕЦІ. ЛЮДИ ДОБРІ НЕ БУДЕМО ЛОХАМИ І ТЕРПІЛАМИ, БУДЬМО ГРОМАДОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОЮ ЗА ДОЛЮ КРАЇНИ, СВОЮ ДОЛЮ І СВОЇХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ.
  ГОСПОДИ, БОЖЕ МІЙ, СПАСИ І ПОМИЛУЙ УКРАЇНУ. СПАСИ ВІД ВИБОРЦІВ ЯКІ НА ВИБОРАХ ЗА ГРЕЧКУ ПРОДАЮТЬ СВОЮ КРАЇНУ, ПРОДАЮТЬ КРАЇНУ І МАЙБУТНЄ СВОЇХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ. СПАСИ І ПОМИЛУЙ НАШУ НЕНЬКУ. ВОНА У НАС ОДНА. БЕЗ НЕЇ МИ НІХТО І ЗВАТИ НАС НІЯК. СПАСИ І ПОМИЛУЙ. АМІНЬ.
  Україні треба повернутись додому в Європу. Тільки там будемо успішною країною.
  Із-за московії Україна докотилась до повного занепаду.
  Міхо був одним із дуже не багатюх політиків, який не займався бізнесом(не крав), хоч і мав багато можливостей для цього. Тимошенко є єдиний політик України, яка відмовилась від свого бізнесу в 2001р.(який давав міліони доларів), щоб стати політиком і витягти Україну із мафіозної багнюки. ЦЕ Є ОЧЕВИДНИЙ ФАКТ.
  Юля і Міхо завжди реально боролись с мафією. Про це свідчить дуже багато фактів. Причому боролись як проти КГБшно-донецко-руської мафії(бандюкович) так і проти КГБшно-києвсько-української мафії(кУчма, юЩенко, пОрошенко). Мафія робила усе щоб ЮВ посадити. кУчма її посадив( сізо 40 дн.), але попався чесний суддя який звільнив її. Потім його відсторонили від роботи. Бандюкович підібрав суддю-мразюку (кИрєєв ховається зараз у Криму) і дав йому приказ: посадити ЮВ. Була у тюрьмі майже 2 роки.
  Гриценко не вірю. В 2010р(вибори президента) Україна стояла на краю прірви, він був противсіхом, тобто фактично підтримав бандюковича. Нагадаю Гриценко, юЩенко, пОрошенко, кличко, яценюк, тягнибок, парубій(ось він табун москальських троянських коней) і другі дурнуваті (багато укр. націоналістів)тоді призивали голосувати проти всіх. В 2010р. ці особи і штовхнули Україну у бездну з якої Україна не може вибратись до сьогодення. Тоді противсіхи набрали 5%, яких дуже не хватило Тимошенко, щоб перемогти бандюка.
  Не дуже Гриценко світився на майданах. А після майданів правильно поставленим баритончиком віша лапшу на вуха: я такий умний, я такий красивий, а ви всі дураки і уроди. Дорогий наш грицюлька, досить лапші, БУДЕМО ВІРИТИ ТІЛЬКИ ДІЛАМ А НЕ СЛОВАМ. Як сказано в Біблії. НЕ ПО СЛОВАМ, А ПО ДІЛАМ СУДИТЬ БУДЕМ. Грицюлька, твої поступки переважують тони твоїх слів. Дуже можливо ти і є слідуючий проєкт кремля. Українці не мають права на ще одну помилку. Ще один такий президент як пОрошенко\юЩенко \бандюк і Україна цього не переживе. Також не можна довіряти новим політикам. Дуже великий риск. Вони можуть скурвиться на раз, два. Тільки провірені політики такі як Міхо, Тимошенко. Доречі, діла ЮВ — в 2008р середня зарплата була 350-400 доларів(сама висока с 1991р.).
  Два куми юЩенко і пОрошенко під час обох майданів говорили дуже правильні слова але пізніше вони робили зовсім протилежні речі. Це говорить тільки про те що вони(і бандюкович також ) є агенти паРАШІ(московії). Робили вони так для того щоб очолити процес і потім повести Україну туди куди треба кремлю.
  Найбільшу огиду визиває юЩенко. Він Україну, як послідню шлюндру, кинув під ноги донецьким бандюкам. Він обвалив гривню в 2009р. з 4гр до 9гр. Він зірвав газову згоду з московією. Після цього Тимошенко прийшлось в аварійному порядку виправляти ситуацію. Тільки один єпізод про цю мразюку. Зразу після виборів в 2010р кореспондент приїхав додому до юЩенко взяти інтервю. Він копався у себе по хозяйству. Після запитання він відповідає: Копаюся у себе в городі і відчуваю велике задоволення від цього. В той момент, коли усі нормальні люди були в шокі від того що бандюк став президентом, він відчуває задоволення. Це той хто кинув Україну під ноги донецьким бандюкам. В цей момент він був відвертий і говорив те що відчував і думав. Коли він на трибуні виступав, то все була лапша на вуха лохам. юЩенко є мафіозі і агент параші. Бандюкович тоже.
  Агентура паРАШІ в Україні є однією з основних проблем України. А про це так мало звертають увагу усі політологи( багато із них і є агентура).
  Люди добрі, перестаньте бути лохами с лапшою на вухах. Зніміть лапшу з вух. І станьте нарешті людьми відповідальними за долю країни, свою долю і долю своїх дітей і внуків.
  Лохи запамятайте істини:
  1.ЖАДНИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ, ДУРАК ПЛАТИТЬ ТРИЧІ, ЛОХ ЧИ ЛОХИНЯ ТА ЇХ ЛОХИНЯТА ПЛАТЯТЬ УСЕ СВОЄ НЕДОВГЕ ЖИТТЯ.
  2.ЗА СВОЮ ТУПІСТЬ І ЛІНЬ ТРЕБА ПЛАТИТИ, ДЕКОЛИ ДУЖЕ ДОРОГО.
  3.МАФІЯ ПРИ ВЛАДІ ГОДУЄ ЛОХІВ ЛОБУДОЮ, ЩОБ НЕ ЗДОХЛИ З ГОЛОДУ.
  Лохи, які привели бандюка до влади, зараз платять кожний свою ціну. Хто більше, хто менше, деякі заплатили своїми домівками або життям. Це відноситься також і до лохів які не ходять на вибори. За свою тупість і лінь треба платити. Полінився відірвати свою дупу від дивану і проголосувати за Україну, лох лінивий, тепер плати, плати і ще раз плати. Усі політики одинакові-це лапша на вуха лохам. Політики різні. Від мене нічого не залежить — тоже лапша. Мафія на виборах може може смухлювати 15-20% голосів не більше.
  Ви, лохи, і 20% фальсифікату привели до влади вонючу мафію (бандюковича і пОрошенко) і штовхнули Україну у бездну в 2010р, з якої Україна не може вибратьсь до сьогодення.
  Правий сектор зараз захищає Неньку від москальських ублюдків. Велика подяка вам. Але було б набагато краще, якби ви не були лохами на виборах 2010р і проголосували тоді за Тимошенко, не прийшлося би зараз воювати. Не подобалась вам Юлька. Ідіоти. Ви стали на сторону парашистів- фашистів. Не буває безгрішних і ідеальних кандидатів. В природі таких не існує. На виборах завжди треба голосувати за менше зло. Це закон життя, лохи, запамятайте це.
  Також привіт тим лохам які свистіли на майдані коли Юля після тюрьми появилась на трибуні майдану. Згадайте тих хто вас агітував це робити, вони є дураки або вороги України.
  Лохи, невже ви не бачили що мафія заплатила мільярди доларів(украдених у вас) щоб повісити вам лапшу на вуха, аби тільки не допустити ЮВ до влади в 2010р і в 2014р, щоб знову без неї вас, лохів, грабити, грабити і знову грабити. Не забувайте принцип мафії: ОБУТЬ ЛОХА — СВЯТОЕ ДЕЛО. НЕ ОБУТЬ ЛОХА — СЕБЯ НЕ УВАЖАТЬ.
  Тепер про лохів які дивляться в сторону паРАШІ(московії). Перечисляємо проблеми що мала Україна за послідні 100 років:
  1-ша СВІТОВА ВІЙНА, РЕВОЛЮЦІЯ, ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА, ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ В 1919р, 1-ший ГОЛОД 1921р, РОСКУЛАЧЕННЯ, ВЕЛИКИЙ ГОЛОДОМОР 1932-33р, РЕПРЕСІЇ СТАЛІНА-ЛЮДОЖЕРА, ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕЛЕГЕНЦІЇ, ВИВЕЗЕННЯ УКРАЇНЦІВ В СИБІР, ПЕРЕСЕЛЕННЯ КАЦАПІВ В УКРАЇНУ, РЕПРЕСІЇ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ 1939-41р, 2-га СВІТОВА ВІЙНА, 3-й ГОЛОД 1947р, ЗНОВУ РЕПРЕСІЇ І ПЕРЕСЛІДУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕЛИГЕНЦІЇ, ПЕРЕДАЧА ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАМІСТЬ КРИМУ В 1954р, ПСІХУШКИ ДЛЯ УКР. ПАТРІОТІВ, ПОСТІЙНЕ ПРИНИЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ, ПО ГЕНОФОНДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ БУВ НАНЕСЕНИЙ СТРАШЕННОЇ СИЛИ НИЩІВНИЙ УДАР, В УКРАЇНУ БУЛО ЗАВЕЗЕНО МІЛІОНИ ГЕНЕТИЧЕСКОГО МУСОРА(МОКШЕЙ), ВІЙНА ПРОТИ УКРАЇНИ 2014-17р , (і це далеко не повний список).
  Усього загинуло не менше чим 18млн. Українців. І тепер просте запитання: Звідки усі ці дійсно трагедії прийшли в Україну????????????????????????????????? ВІДПОВІДЬ ОЦЕВИДНА: ІЗ ПАРАШІ(МОСКОВІЯ).
  Якби не агресивна московія то населення України зараз було б ніяк не менше чим 90млн.
  Доречі відповідальнісь за роспочаток 2-гої світової війни несуть дві країни Германія і СРСР(у обох країнах панувала фашистська ідеологія).
  На ході безсмертного полку не менше чим третина портретів дідів являють собою злочинці проти людяності(агресія проти західної України, Польші, Фінляндії, прибалтійських країн, Бесарабії). Також злочинці ті діди із НКВД, СМЕРШ і також вертухаї які знищили міліони громадян СРСР. Кожний восьмий із безсмертного полку є палач. Обовясково треба в Україні заборонити ходу безсмертного полку. На міжнародному рівні треба підняти цю проблему і нарешті назвати речі своїми іменами. День победи для рашістів-фашистів це як наркотик для наркомана. Треба забрати наркотик у наркомана. Хай у рашистів-фашистів буде ломка.
  Ніяк не можна називати москалів-фашистів переможцями у 2-й світовій війні(вони починали ту війну). Вони є переможцями(дякуючи допомозі країн коаліції) над своїм бувшим союзником Германієй.
  Доречі про Фінляндію. В 1917р відокремилася від параші і живе прекрасно. В 1939р ціною 10% свого населення і 10% своєї території вона відстояла свою незалежність в війні проти кровожерливого вурдалаки СРСР.
  Якби Україна зробила теж саме в 1917р, то зараз жила б ніяк не хуже чим Фінляндія і із населенням 90млн. Була би дуже успішною країною. Московія для України це кровожадний ненаситний вурдалака, який жре і жре кровянку, бреше, бреше і знову бреше і щей насилує самим збоченим способом. Доречі, московію 1-й раз назвав росією в 1721р Петро 1-й. московія даже назву росія украла у Київської Русі. Короче, мокши не є словяни, вони є азіати.
  Ну що лохи-русофіли українські, путіноїди вонючі ватники без честі, совісті і мозгів. Переконав я вас у чомусь. Я тут нічого не збрехав. Назвав речі своїми іменами. Факти, факти і ще раз факти. Лохи імперці кацапські, скажіть відверто невже ви хочите усе своє нікчемне життя прожити лохами і обманутими дураками і подохнуть лишаючись тим же лохом чи обманутим дураком. Невже ви не хочите відрізняти: де правда а де брехня, де добро а де зло, де Бог, а де диявол. Стань людиною, ідіот. Не хочеш бути людиною, тоді за поребрик, пинок під зад і вали в свою парашу.
  ЛОХИ, ЧИ ВАМ ПОВИЛАЗИЛО, ЧИ ВИ ДУРНІ, ЧИ ВИ СЛІПІ. ЛОХИ, СХАМЕНІТЬСЯ, СТАНЬТЕ ЛЮДЬМИ. Щоб перестати бути лохом або обманутим дураком треба зрозуміти такі речі: процес мислення, критичне мислення, причинно-наслідковий звязок, здорова і правильна самооцінка. (про це в слідуючий раз)

 • Osh,
  Он же Конрад,
  Он же «коротко ясно и по сути»,
  Он же «любимей богов»
  ( о обладатель других ников)
  Это известный провокатор, антисимит и
  пиарщик регоАналов Ляшко.

  Эта звезда Метит под каждой статьей, сам себе пишет вопросы и сам отвечает.

  Игнор провокатору.

  Не воспринимаем и
  Не отвечаем.

  • Не бреши, дурачёк, я к этому «коротко и ясно» ни левой ногой.
   И на счёт антисемитизма ты сам придумал или подсказали?
   Я — юдобом, и это не скрываю. Почитай Ветхий завет, сам станешь таким же: иудею видите ли разрешается насиловать трехлетнюю гойскую девочку. И это для тебя только маленький край иудейских правил…

загрузка...